reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Tosika, Pabla, super, że udało się Wam spotkać. Oj na pewno prezenty piękne:tak:Z niecierpliwością czekam na fotki
Kicrym, spoko spoko, będzie 5!
Renia, czekamy na relacje z koncertu.

U nas słońce świeci/zachodzi i burza po pieronie:shocked2:

Serdecznie dziękujemy Zainab za karteczkę:tak:Beaa, piekne życzenia - az mi łezka w oku stanęła
 
reklama
Przepraszam, że się nie odzywam, ale nie chcę Wam humorów psuć, mam nerwy dosć zjechane, do tego dziewczynka upiorna, chyba wyczuwa nastroje no i weny do pisania brak. Dziadek leży na OIOMie i już z niego nie wyjdzie...cud, że do teraz dotrwał, a dalej zobaczymy.

Kicrym, pamiętamy i kciuki zaciśnięte bedą jutro;-)

Miłego wieczoru!
 
Surv - trzymaj się ciepło. Ja nawet swoich dziadków nie znałam - obaj zmarli zanim się urodziłam i zawsze mi ich strasznie brakowało. Widzę tak naprawdę co to dziadek, kiedy patrzę na mojego Tatę i Julę - bezcenne.
 
Kicrym - kciuki zaciskamy, a na wieczór imprezka i oblewamy:-)
będzie dobrze!!!
surv - współczuję

kurcze moje dziecię od godziny zasypia - normalnie korba straszna
uffff usnął, tatuś wymęczony
dobrej nocki
 
Pogoda masakryczna:no: Czekam na M. z piwem, bo co tu innego można robić:wściekła/y:
Surv - trzymaj się!!!
A ja całe popoludnie byłam na zakupach! Ale kupiłam sobie spodenki, w których nawet szczupło wyglądam:-D Czyli wyjazd opłacalny! I pooglądałam kafelki, panele, wanny, itd. i ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że powietrze marketowe jest nie dla mnie - godzina i padam:no: Na studiach pracowałam na promocjach i było podobnie!
M. zadowolony z koncertu!
A my jutro jedziemy na urodziny bratanka M., pojutrze na imieniny mojego brata, w sobotę wyprawiamy imieniny M., a za tydzień w czwartek urodzinki Zosi i bankrut:baffled: Dobrze, ze M. na większości tych imprez ma nocki, więc trzeźwy będzie;-)Taki gorący okres:no:
 
Ja witam się tylko przelotem
Nie miałam dziś kompletnie czasu na komputer:no: A teraz jestem już padnięta:-( Zaczął nam się remont, chcemy zrobić drugą łazienkę w domu. I zaczęło się sprzątanie:sorry2: do tej pory była tam spiżarnia czyli pomieszczenie do wszystkiego co kiedyś na pewno się przyda:baffled: Ile worków załadowaliśmy tymi niby potrzebnymi rzeczami – masakra:wściekła/y: Od poniedziałku przychodzą fachowcy więc trzeba wszystko uszykować:tak: Mam tylko nadzieję że do roczku Małej się wyrobią :sorry2:bo łazienka ktora już jest też przejdzie metamorfozę:-p:-D
Jutro nadrobię zaległości :tak:Miłego wieczorku :-)A ja zmykam do łóżka bo mój m od wczoraj w domku :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Surv trzymaj się jakoś.
Pabla fajnie że udało wam sie spotkać, tym bardziej że Tosiki niestety nie będzie na zlocie.
Renia ale Ci zazdroszczę tego koncertu, będzie super.
Kicrym zdasz, kciuki to tylko formalność.:-)
A my dziś prawie cały dzień w domu. Najpierw u mamy a potem u dziadka na imieninach, ogólnie dzień nudny. Teraz sobie siedzę sama bo Maksiu już śpi a D jest na piwku z kolegą
 
kurcze widzę, że remonty jakieś zaraźliwe
u nas też gorączka budowlana
mieliśmy (miałam nadzieję) że do roczku się wyrobimy i przyjęcie na nowym się zrobi, ale to podobnie jak u Ptaszyny - wiecznie jakieś niespodzianki;-)
ale połowa sukcesu (mojego) osiągnięta - juz położyli ogrzewanie podłogowe tak jak chciałam
mąż twierdził, że się nie da (haha) ale dla chcącego......
 
Dziewczyny, ale straszna u nas burza. Napiep...a deszczem równo:szok:W szoku jestem, że dzieci śpią i oby spały do rana

Surv, tule mocno...
 
reklama
kofane pije piiifko i gram z fajna ekipa w Eurotyskie :-p jest wesolo
malutka ma oki przepuklinke i dopiero za rok do kontroli; spotkalam sie z kolezanka i jej brzdacem i malutka byla grzeczna i badala kumpla w jej wieku, bylo milo :-D zdjecia jutro ;-)
dziekujemy za wszystkie zyczonka :-D i za kartki tezzzz :-D
buziole zozole odezwe sie jutro rankiem :-)
 
Do góry