reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pabla- a widzisz, ze weekend bez dziecka jest super! Pochwal sie zakupami.
Kamu - tezzn pochwal sie co uplolowalas.
Renia- u nas samodzielne usypianie juz od tygodnia, dzisiaj bylo juz tylko 15 minut placzu.
Kaja- wreszcie zasluzone wakacje, a co z kupnem mieszkania? Do przodu?
Tosika- widze, ze macie wspanialy weekend, ach zazdroszcze!
Kicrym - obrona pojdzie jak po masle!
 
reklama
witam z arnka
oporzadzam dzieci :happy2: i stawiam sie kawa ;-) dzisiaj bedzie sie dzialo ;-)
jest piekna pogoda :-D:-D:-D specjalnie dla nas chyba ;-)
zycze milego dnia
 
Witam z rana!
Mały wstał o 6.30 po pobudkoej nocy:dry:, kurcze juz sie przyzwyczaiłam że wstaje do niego raz góra dwa a tu non stop sie budził i jęczal:baffled:
Izabelka a u nas pogoda okropna:angry:
Tosika ale zakupy, super!no i przeceny rewelacja!czekam na fotki:tak:
Pabla to dobrzez że weekend udany i troche odpoczęłaś:tak:
renia trzymam kciuki za samodzielne zasypianie:tak:

ja dzisiaj muszę przygotować pytania do pracy no i do tej filharmonii idziemy, oby mały nie wariował:sorry2:narazie szaleje na podłodze:happy2:
Miłego, słonecznego dnia!
 
Dzień dobry:tak: widzę, ze wczoraj szaleństwo zakupowe zapanowało:-D Ja planuję przyszły weekend, bo w niedzielę mała chyba jedzie z tatusiem do dziadowstwa:-p
zaraz zbieramy się do mamy szykować jutrzejsze przyjęcie, a ja mam straszliwego lenia i najchętniej bym dziś nie robiła nic:-p

Izabelka trzymam ciuki za dzisiejszą imprezkę:tak:

Renia uda się z tym usypianiem! U nas jak u Beaa, w tej chwili już zasypianie prawie bez ryków, z tym że ja robię trochę inaczej: kładę małą do łóżeczka tam sobie gada z misiem, przewala się, fikołki robi, a jak zaczyna już odpadać, to siadam przy niej i zasypia w 5 minut:tak:

Zmykam nas pakwać, bo choć to tylo 2 dni, to mała tradycyjnie potrzebuje wielkiej walizy na swoje rzeczy:-D

Miłego dnia!
 
Izabelka super, że pogoda u Was
Kicrym może Kubuś tak przeżywał w nocy wyjście do filharmonii??:-)
u nas pobudka 7.30 i zero litości dla matki cierpiącej cyklicznie co miesiąc
apetyt dalej marniutki, dziś połączyłam sinlaka z kaszką bananową - rewelacji nie było
miłej niedzieli - oby jak najbardziej słonecznej:tak:
 
hejka!
ja czuję się jakbym całą noc balowała:baffled:
ledwo na oczy widzę, łeb pęka:no: chyba nie służą mi całkiem przespane noce:sorry2:;-)
na nogach już o 07:30 byłam, bo nie mogłam spać, ogarnęłam się trochę i siedzę na bb. Nidługo jadę na dalsze wyprzedaże, muszę Lenie coś na ten roczek kupić.
Iza - udanej imprezki dzisiaj!!
Kicrym - daj znać jak po filharmonii.
Surv - mój M pojechał wczoraj i dziś wraca i cały samochód zapakowany:baffled: a jakby jechał sam to pewnie tylko małą reklamoweczkę miałby:-)
 
Witam się i ja:-D:-D:-D Wyspałam się jak dzika świnia:tak::tak::tak: Padłam o 21.30, a wstałam do małej o 6. Julcia zjadła mleczko i.............poszła spać:tak: Wstaliśmy o 7.30 - kolektywnie, całą rodzinką:-):-):-) Dziecię po 2 godzinach szaleństw znowu śpi, a ja sączę kawkę i planuję dzisiejszy dzionek:cool2: Niestety szanse na słońce praktycznie żadne, więc ze spaceru zapewne nici. Musimy się zastanowić jakie atrakcje zapewnić młodzieży, żeby nas swoją domową marudą nie wykończyła:happy2: Najgorsze jest to, że praktycznie cały czas pada:baffled::baffled::baffled: Będzie dobrze:-D Wszystkim Wam życzę udanego dnia, dla większości pełnego wrażeń:-D
 
U nas pięknie (to znaczy chmurzyska tez są, ale słonko sie nie poddaje:-D).
Mała śpi, jak wstanie pojedziemy na cały dzień na działkę grillować!

Kaja przebijam pionę :cool2: kocham moja prace w wakacje :cool2:
Szkoda tylko, że tak malo płacą! Nie ma za co wyjechać;-)

Kaja- wreszcie zasluzone wakacje, a co z kupnem mieszkania? Do przodu
W trakcie! Czekamy na decyzję banku:baffled: W nordea okres oczekiwania - nawet ponad dwa miesiące:szok: Ale złożylismy podanie jeszcze do GE money bank, tam wstępna decyzja powinna nadejsć w ciągu tygodnia od wysłania drogą elektroniczną podania! Korzystamy z usług biura konsultingowego i w zasadzie nie mamy zadnego kontaktu z bankiem! Ale bardzo pomagają:tak: My nic nie płacimy, dostają kasę od banku!
Miłej niedzieli Wam życzę! I żeby wszędzie zawitało słonko!
 
Witam!
Dziś już nie było tak super, bo wstaliśmy o 7, no ale nie ma co narzekać, bo mogło być znacznie gorzej ;-)
Izabelka, to super, że uWas pogoda, bo u nas nieustająco zimno, pochmurno i pada:-(I z tego co widzę na prognozie, to deszcze jeszcze dłuuugo u nas bedą:wściekła/y:Gdzie to lato, ja się pytam:angry:

Kicrym miłego pobytu w filharmonii
Pabla, jestes niemożliwa! Zamiast byczyć się w wyrku do południa, to Ty bladym świtem na nogach:sorry2:

Miłego dnia!
 
reklama
Witam i ja!!

U mnie piękne słonko i planuję skoczyć na miasto.
Młoda już lepiej,temperatury brak zębów też no i karmienie to masakra ale mam nadzieję,że i to minie.Wyspałam się wręcz nieprzyzwoicie.

Izabelka udanej imprezki.

Tosika to rzeczywiście Ci się fuksnęło.

Pabla ale Ci fajnie,ja bym spała,spała,spała

Kircym udanego wyjścia,aby Kubusiowi się spodobało

Surv ja nawet jak na kilka godzin do rodziców 20 km jade to też cała wyprawa

Młoda padła,starsze dziecko u miastowych dziadków,a ja kawkę i po raz enty Lesia Chmielewskiej poczytuje,M odsypia piffkowy wieczorek
 
Do góry