reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Izabelka, super że urodzinki Werci udane:tak:Piękne prezenty - Mała na pewno bardzo zadowolona. I było się denerwować?;-)
Dorka, pięknie Misia dziś pospała:-D
Nasza dzis jak i wczoraj miała jedną drzemkę - dorosła się znalazła:sorry2:

Pomimo paskudnej pogody dzień minął fajnie. Wizyta w sali zabaw - starszak poszalał; obiadek u Rodziców, wizyta u znajomych. Teraz relax w wannie i lulu, bo jutro do pracy.
 
reklama
Mondzi strasznie przykre jest to co spotkało twoj kuzynkę, życie jest takie niesprawiedliwe, czemu zabiera takie małe istotki ludziom którzy tak bardzo na nie czekali..... Brak słów, serdecznie współczuję.
Izabelka dobrze że roczek się udał
Kicrym to tez fajny prezent dostaliscie w tej filharmonii bo te niekapki sa drobie ja za swój 30 zł dałam też w lovi
Dorka ale wam mała pospała do 10,super:-)
Bea ja też bardzo dużo ciuszków po maksie dałam mojej przyjaciółce i dzieki temu mam luz w szafie małego
U nas grillowanie dosyć udane, mimo że było pochmurno to fajnie się siedziało, tylko mnie wkurzył mój D bo razem z mężem mojej przyjaciółki trochę za dużo wypili, tak to jest jak wyposzczeni dorwią się do alkoholu:no: Jakoś nie lubię jak on pije, drażni mnie wtedy strasznie.
On teraz śpi, Maks też a ja buszuje na necie. Miłego wieczoru
 
Izabelka fajnie ze urodzinki udane:tak:
Mondzi straszne to o czum napisalas:-(
Kamu super ze grill udany.
Kircym ja tez bym sobie poszla do filharmonii:tak: Kubusiowi sie podobalo?
Renia ale Cie maly zrobil:-D
 
Mondzi to straszne,brakuje słów;

Izabelka super,że impra się udała,serpentyny i balony powiadasz to i ja m zagonię do dmuchania

Dorka oj ,żeby moja tak pospała,fajnie,że m obuiadek zmajstrował,mój czasem też tak ma

Kasia,Kircym widzę,że niedziela udana i dobrze

Renia masz małego spryciarza

Kamu mój wczoraj tak przygrilował,że dziś pół dnia przespał,okazałam litość i nie nalegałam na obiadek u rodziców a należało się podręczyć niech popamięta

Agnik mam nadzieję,że już jest ok

Moi już polegli oboje,ja na szybkiego wskoczę w bombelki i lulu
Spokojnej nocki
 
oj nie mam czasu dla was wogole:baffled:kupilismy wczoraj juz moj biletr do polski na 13 lipca i tak mnie to jakos zdolowalo:baffled: w dodatku jeszezc duzo spraw na glowie no i od jutra zaczynam pakowanie:baffled:teraz to juz wogole nie bede miec czasu na komputerek:-(
no ale wiedze ze wszytso u was dobrze sie kreci, urodziny sie powoli zaczynaja wiec imprezowo:tak:jak to fajnie ze nasze dzieci maja urodziny w lecie:tak:

Mondzi bardzo mi przykro:-(
 
reklama
moje dzieci juz na nogach; synkowi cos sie poprzestawialo i przyszedl do naszego lozka i mowi,ze chce spac ze mna :sorry2: wpuscilam go i jak zaczal chrapac to pomyslalam,ze czemu ja go wpuscilam :cool2: poszlam przykryc mala i patrze a to 3.20 :baffled::szok: i wywalilam synka :sorry2: bo bym nie wyspala sie,nie umiem z nim spac; grzecznie pomaszerowal spac jak mu powiedzialam,ze noc jest :nerd: jestem okropna wiem :-p
Wercia meczy balony :tak:
aha chcialam przypomniec,ze mam dzisiaj 7 godzin wolnego; maatko co ja bede robic :szok: :-D:-D:-D


Pearl a czemu dola lapiesz,nie chcesz tu przyjechac??
milego dzionka!!!
 
Do góry