reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Surv, serdeczne gratulacje dla Mamy:tak: I szacunek za reinstal - ja nic z tych rzeczy nie kumam:no:

Dzieciaki padły, sterta poprasowana, to ide do wanny :-)
 
reklama
no a my na miejscu buszujemy i jak patalogiczni rodzice z browarkami od wczoraj latamy:-p ale jak tuu nie latać?? moj brat ma dom w urokliiwym miejscu, z tarasu widać bory tucholskie, z drugiej strony piękny las (40min do Gdańska po autostradzie:-p) no i ja od wcoraj jestem chora na...dom...znowu;-) i wpalismy na genialny pomysł, że zanim sprzedamy nasze mieszkanie to pewnie już dziadkami będziemy;-) więc teraz kupimy dzialkę (niekoniecznie w Olsztynie, bo ta drozyzna:szok: ale pod na przykaład) i będziemy pomalutku robic (czyli z dwa,, trzy lata:tak:) i jak w tym czasie sprzedamy to dobrez a jak nie sprzedamy to wynajmiemy:tak:
Izabelka ja nie wiedziałam, ze przez Malbork będziemy jechać:baffled: dżipiesssa wiedzialo, ale nic nie powiedziało:-p no i fajnie, ze już masz wakacje:tak:
Dorka no pogadaj troszkę to wracając o Tczew zachaczymy:-p a na sarninke to ja w wakacje zapraszam do nas:tak: no i ja też przez te szaleństwo pakowania zapomnialam kartki wyslać:zawstydzona/y: ale nic w poniedzialek z ranca ekspresem pojdzie:-)
Pabla mam nadzieję, że jesteś już na plotach i drugie piffko obalasz:-p
Kicrym zobaczysz wszystko będzie dobrze:tak: stres to naturalna koleej rzeczy, ale mimo wszystko pomyśl sobie, ze nie ma takiej opcji oblać obronę:-p no i zazdroszczę tych intelektualnych atrakcji:tak:
Kaja ja biorę alli i jestem zadowolona (no moze oprócz ceny:sorry2:) ponieważ wiecie, że przez nie mój tłuszcz jest wydalany z organizmu:szok::szok::szok: - wiecie jak, no nie:-p pierwyj raz to ja nie wiedziala o co biega??:baffled::szok: na początku myślałam, ze spuścilam coś tlustego z obiadu:baffled::-p:blink: dlatego tam jest zalecane a co by brać wit ADEK:tak:
Pearl fajnie, ze już wróciliście, bo ja się strasznie za Tobą stęskniłam:tak::-)

ach zapomnialam Wam się pochwalic jakie zakupy dzisiaj zrobiłam:szok: byliśmy w takim outlecie i tam kupilam Tosi pierwsze butki Ecco przecenione ze 170 na 100, małemu Geoxy z 279 na 140, mi bluzeczkę simple - uwaga z 219 na 49:szok:, oraz jedwabne spodnie z 349 na 69:szok:, płócienne spodnie z 299 na 99:szok: M klapki adidasa za 39:szok: normalnie życ nieumierać:-):-) no ale jak zaszlismy do Ikea (bo bylo niedaleczko) to dostałam od M limit na 200 zł i ani grama więcej:-p no i wyobraźcie sobie, że się prawie wyrobiłam:-D:-D:-D normalnie jestem z siebie dumna:cool2: ok lece bo grill mi ucieknie i piffko zwietrzeje:-p:-D:-D:-D:-D
do jutra kochane:-)
 
ja już w domku:-)
wyszłam przed 14:00 i dopiero co wróciłam.
lunch się udał, ploty też, potem pojechałyśmy z koleżanką do Arkadii pochodzić po sklepach i zeszło nam z 5 godz:szok::-) a ona w 8 mcu ciąży:-)
kupiłam parę rzeczy, nic specjalnego, jakieś tshirty w NY i Mango, jakąś kieckę itp....jutro wkleję bo jeszcze zamierzam z rana do hm podjechać, bo dzis była ogromna kolejka i nie chciało mi się czekać.
kupiłam też ksiązkę nową Ludluma i zaraz siadam do lektury.
Byłam też w Mothercare - jejku, jakie cudne zabawki!! i wcale nie takie bardzo drogie jak się spodziewałam. Ale nie mogę się na nic na ten roczek zdecydować:baffled:
Tosika - fajnie że zakupy się udały!
Surv - oj znam to uczucie co do dziecka, oj znam....i powiem Ci po cichu że już cały dzień jej nie widzę i nie tęsknię, dobrze mi ten dzień minął i jestem mega zadowolona. Weekand bez dziecka - bezcenne:-):-D:tak:;-)
 
Tosika, wow, ale zakupy. No ale jak takie przeceny, to aż pieniądze same się proszą o wydanie:tak:;-):-D
Pabla, super, że tak miło minął dzień. A powiedź mi jaki to tytuł Ludluma? Bo moja mamuśka ma wszystkie jakie sie ukazały i może czegos jej brakuje?

Byłam dziś na fitnessie. Suuuper! A przed chwilką spróbowałam o co chodzi z tą 6 weidera i ... nuda. Nie chciałoby mi się:-p
 
Hej, hej dziewczynki!
chciałam się pochwalić, że od dzisiaj mam dwa miesiące wolnego! Normalnie kocham swoja pracę:-D
M. idzie na piwko, a ja idę zrobić pastę z drożdży i jajek!
Zazdroszczę Wam zakupów! Ja w tej małej dziurze nic nie kupię:baffled: Ale tak wam pozazdrościłam, że jak M. będzie miał wolne, wybiorę się do Niemiec, tam też są H&M-y,NY i inne;-) Tylko wiem jak się to skończy - nim dojdę do tych sklepów wejdę do dzieciaczkowych i po kasie:baffled:
Przyjemnej nocki!
 
surv gratki dla mamy:)))
jak już będę na emeryturze to też sobie zrobię drugi fakultet - historię sztuki:-), a co!!!
Tosika - ale super ceny i przeceny. Miłego pifkowania;-)
Pabla to zaszalałyście, a ciężarówka to szacun ze tyle na nogach:tak:
kicrym za pierwszym razem też tak ponoć było, że rozeszły się na pniu:confused: ale ponoć rewelacja
czekamy na wieści i opis jutro
moje dziecię dziś przechodzi na usypianie samodzielne
nie ma rączek i noszenia - tatuś już zrozumiał, że pora oduczać więc współpraca zagwarantowana
godzinę walczył, ale poległ:-D
 
Surv gratki dla mamy :tak: Wera tez wrzeszczy i wyrzuca wszystko za siebie; dzisiaj nauczylam ja nununu robic :-p bierze cos do buzi i nunu pokazuje :-p
Pearl fajnie,ze wakacje sie udaly :-D czekam na zdjecia :tak:
jejku ale szalejecie na zakupach,zazdroszcze wsciekle; ciulam czy na wakacje sie gdzies na dluzej wybierzemy :confused:
Tosika zdruuufko nasze wypij :-D
Kaja przebijam pionę :cool2: kocham moja prace w wakacje :cool2:
 
reklama
Pabla czyli dzionek się udał:-)
Dorka jak by napuchło to bym się wybrała do lekarza, w końcu to jesdnak blisko oczka,lepeij niech to zobaczy specjalista
Surv to powalczyłaś dziś z kompem:-)
Tosika no to zakupy zrobiliście konkretne.
Kicrym nic się nie martw obrona pójdzie jak po masle.
Andula tówj mężulek przywiózł tego kleszcza za kare że pojechjał na ryby a nie został z tobą;-)
Kaja ale ci fajnie tyle wolnego:-)
Pearl dobrze że wakacje się udały i że szczęśliwie wróciliście do domu
A ja też dziś poszalałm na zakupach, wybrałyśmy się z mamą do galerii, tata zabawił się w sponsora i dał nam na ciuszki. Ja sobie kupiłam w camieniu rybaczki ,ale jutro musze jechac wymienic na mniejsze.
A w H&M to już była taka przecena że szok. Rybaczki i bluzkę po 20 zł, Maksowi spodenki 2 pary tez po 20 zł i mężowi koszule w carry.
No i jeszcze spódniczke jeansową, to się nachwaliłam:zawstydzona/y:
A o po 18 pojechaliśmy do znajomych, chłopaki zrobili grillaa my sbie poplotkowałyśmy. Maks zasnął w samochodzie,w domu go tylko przebraliśmy , daliśmy butle i poszedł spać dalej nie kompaliśmy go drugi raz w życiu
 
Do góry