reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pabla....Klaps na pupę.....Ty już wiesz za co:tak::tak::tak::tak:
a swoją drogą to ja nigdy nie pojmę skąd u Ciebie tyle energii:szok::szok::szok::szok: no ale przynajmniej wiadomo po kim tą energię odzieciczyła Lenka:-D:tak::tak:
Uciekaj już na te ploty...sio:-)
 
reklama
Wstaliśmy po 8:szok: Szaleństwo:-D M jak otworzył oko pyta - wstawałaś do Olgi w nocy? Nie. A wiesz które godzina? Nie Po 8!:-D

Olga juz po pierwszej drzemce. Mieszkanie w miare ogarnięte. Sterta prasowania czeka na wieczór.
A pogoda do d...y:-(

Pabla spoko spoko, jeszcze porządnie zatęsknisz;-)
 
I ja sie witam po ostatnim dniu na uczelni:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-)
w czwartek obrona, bosze jak ja sie boję:szok::szok::szok::szok::szok::cool2::cool2:
Pabla skąd u Ciebie taki power????jak ja zostaje sama w domu to leże i nic nie robie:tak::-D:-D:-D
Andula super że Misiek tak ładnie pospał, a M fajnego lokatora przyniósł z ryb:-D:-D:-D:-D
Magdzik u nas to samo, dzień bez spaceru to dzien marudy:dry:
Post masz racje zacznij od zielonej herbatki a potem położ się przy Ice z nogami do góry:tak::-)
Izabelka ja nie doradze bo mały nie brał jeszcze antybiotyku, ale w taka pogode ja bym nie wychodziła
renia powodzenia w usypianiu Tymiego, co do biletów to nie mam pojęcia bo M je załatwił, nawet nie wie skąd o tym wiedział:szok::happy2:
Kasia no to córa Was rozpieszcza:tak::-)
Surv uuu ja tak jak Andula kompa tylko włączam i wyłanczam, także powodzenia i cierpliowści przy nowym sprzęcie:tak:
Beaa, kamu u mnie też cos kiepsko z weną do pisania:dry:

Mama z Kuba na spacerze, ale zaraz wróca więdz musze zrobic cos do jedzonka, a potem do sklepu jechac po jakieś spozywcze zakupy, bo mój M na targ nie pójdzie:sorry2:
Oby sie ropogodziło ,bo u nas jest okropnie:angry:
Miłego popołudnia
 
hej
ogarnelam dom, mala sie bawi; musze ja pochwalic; mamy zyrafe fisher'a i pokazalam jej gdzie sie wrzuca kloceki-dzisiaj namietnie BAM cwiczy; i wrzuca do srodka i krzyczy ba bam :-):-D:-D i tanczy jak melodia gra hihi slooodka
w domu cicho; synek zadowolony na wyjezdzie; maz nie raczy nawet zadzwonic z tych ryb :sorry2::dry: trudno
najwazniejsze,ze sporo zrobilam i nareszcie umylam lazienke ;-) wieczorkiem zaczne jedzonko powoli robic :tak:
Kicrym bedziemy trzymac kciuki :tak:
 
Izabelka Misia tez ma ta zyrafke, niedawno sie nauczyla tam wrzucac klocki i pomalu wrzuca co popadnie:-D Jak jedno dziecko w domu to spokoj:tak: Oby robienie jedzonka szybko poszlo:tak:
Kircym na pewno Ci sie uda obronic:tak:
Andula,KasiaDe ale sobie pospalyscie:szok: Ja dzis wstalam 5.20(ledwo) bo do pracy szlam:-)
Post milego odpoczynku:tak:
Pabla milego weekendu, nie przepracowuj sie:tak:
Survi powodzenia w ustawianiu kompa. Gdybys mieszkala blizej pewnie moj g by Ci pomogl:tak:

Mala dzis sobie rozciela skore pod oczkiem:-( Kawalek wyzej i by nie miala oczka:no: Zastanawiam sie czy nie isc z nia do lekarza zeby to obejrzal. Troche jej puchnie
 
Pabla....Klaps na pupę.....Ty już wiesz za co:tak::tak::tak::tak:
a swoją drogą to ja nigdy nie pojmę skąd u Ciebie tyle energii:szok::szok::szok::szok: no ale przynajmniej wiadomo po kim tą energię odzieciczyła Lenka:-D:tak::tak:
Uciekaj już na te ploty...sio:-)
Pabla nie wiem jak ty to robisz, że ogarniasz wszystko i z głowy
ja nadal walczę z porządkami a już wieczór nadchodzi
Kicrym w czwartek kciukasy będziemy od rana zaciskłay a z takim wsparciem bb to musi być dobrze
oj na necie mąż szukał ale o biletach na koncert w filharmonii cisza
moje dziecię zaczyna wariować z jedzeniem, mam nadzieję, że to chwilowe zębowe powody:confused:
 
Czesc Dziewczynki
melduje ze dojechalismy calo i zdrowo chociaz ciekzo bylo:baffled:wczoraj zrobilismy ponad tysiac kilometrow a z rozwrzeczszanym dzieciakiem to nie takie proste. no ale juz jestemy w domku i jest super. Wakacje byly piekne...az szkoda bylo wyjezdzac...zdejcia pokaze jak cos wybiore bo chyba z tysiac mamy albo i wiecej:szok:na aparat w kazdym badz razie nie spojrze szybko:-D
nie dam rady pewnie wszytskich zalegosci odrobic ale przeczytam co tam sie przynajmniej ostatnio dzialo:tak:
 
ufff, poinstalowane wszystko co trzeba, robota na pon. zrobiona a monitor jak nie współpracował, tak nei współpracuje...nie mam do niego sił i daje sobie na razie spokój, bo już dziś M i Florke za nic z tego wkurzenia obwrzeszczałam:-p Biedacy, uciekli przede mną do mojej mamy, powinni już wracać na kolację, ale pewnie się boją potwora, którego zostawili w domu:-) Inna sprawa, ze oprócz użerki z kompem, mam dość serdecznie własnego dziecka....nadal jest potwornie nieznośna, co rusz wpada w furię, rzuca wszystkim co ma w ręku i wrzeszczy:baffled: Być moze się nudzi nieco, jak już cały dom na raczkach spenetrowała, ale przecież nie bedę z nią siedzieć całą dobę i się bawić, bo sfiksuję:-(

jutro jedziemy do mamy na 2 dni, bo ma w poniedziałek rozdanie dyplomów (magisterka zaliczona na 5;-)) a potem robimy uroczysty obiad. Tyle mojego, ze będzie więcej jeleni do zajęcia się dzieckiem:-p

Pabla, ja widzę, że Ty kompletnie nei korzystasz z wolnego tylko sprzątasz od rana:szok: Ja bym tam palcem nie ruszyła, jakby mi rodzina wolną chatę zostawiła:-D

No i nie pamiętam, co jeszcze miałam napisać:-( strasznie mnie dzisiejszy dzień nerwowo wyprał, wiec zaraz chyba pójdę od kompa...może wzorem Pabli posprzatać?:-D Miłego wieczoru!;-)
 
reklama
Surv pogratuluj mamie:tak::tak::tak:
Pearl super że wakacje udane:tak:
Dorka ja bym poszła do lekarza, jednak oko jest delikatne:tak:
Izabelka no to w poniedziałek poszalejesz:-Dale należy ci się:tak:
Renia pytałam M o te bilety i sie okazało że ten koncert to jakiś jego znajomy organizuje i dlatego miał te bilety. Znajomy mówi że 800 biletów rozeszło się w mgnieniu oka, sami byli zaskoczeni że tak szybko:tak:
Oj mały sie drzemnął popołudnie ciekawe kto teraz w nocy będzie spał:sorry2:ale narazie sie awi nową piłeczką i jest spokój:-D:-D
miłego wieczorku i spokojnej nocki
 
Do góry