reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Witam
Również jestem lipcową mamą. Zuzia urodziła się 26 lipca. Aż wstyd się przyznać ale jestem z Wami tzn czytam Was prawie od samego początku a że ja z tych raczej „nie udzielajacych się” to tylko czytałam….Troche mi głupio :zawstydzona/y:że tak ukradkiem „podkradałam” Wasze rady i pomysły no więc wypadało by chociaż podziękować….:tak:
Miłego dnia wszystkim
 
Agnik - zapraszamy do wspólnego pisania!
ja właśnie zrobiłam porządek w swoich ciuchach.....kurde, w połowe rzeczy nie wchodzę, od poniedziałku zaczynam dietę i ćwiczenia!!! bo mój brzuch i uda są w opłakanym stanie:szok::-:)no:
 
Ech, już pierwsza a ja nic nie zrobiłam:baffled: Najpierw Młoda marudna, chyba z przeżarcia, bo zwróciła pół śniadanka, potem zajełam ją sprzątaniem łazienki, teraz w końcu zasnęła a ja Youtubem się bawię, zamiast pracować:-p

M na szczęście spokorniał i już jutro nigdzie nie jedzie - jestem pewna, że w głębi duszy ustąpił, żeby nie znosić moich fochów... dobrze, że nie wiedział o planowanym kiełbasianym zamachu:-):-):-)

Nea, stosowałam tę dietę i na schudnięcie przed ślubem jest świetna! Tylko potem musisz się bardzo pilnować,jeśli chcesz dłużej utrzymać niską wagę, bo efekt jo-jo przynajmniej u mnie był porażający:baffled:

U mnei na balkonie już wszystko kiełkuje, bo ja lubię sama od małego roślinki hodować, ale chyba jednak surfinii chociaż dokupię, bo te mi coś z nasion nie wychodzą.

Agnik, witaj u nas! I pisz wiecej o sobie, bo nas już pewnie znasz:tak:

Dobra, moze chociaż pliki pootwieram, żeby zasymulować robotę, bo potem idziemy się ważyć i na spacer znowu mnie wieczór z ręką w nocniku w kwestii roboty zastanie....
 
Agnik ja również witam i zachęcam do pisania:tak:
Surv no właśnie stosuję ją aby schudnąć przed weselem swoim i znajomych po drodze, a że nie jestem sama bo mój T. też się skusił to jakoś wytrzymuję, ale wiem że po niej trzeba się pilnować z jedzeniem i tak zamierzam zrobić:tak: a pracą się nie przejmuj nie zając nie ucieknie:-D
 
Renia zdrowka dla Tymiego oby byl to tylko lekki katar:tak:
Agnik witaj:tak:

Beaa nie poszlam do lekarza mam wrazenie ze to trzydniowka poczekam do jutra bo i tak w przychodni miejsca nie bylo wiec czekalabym w gronie chorych i to nie bardzo mi sie usmiechalo:tak:Paracetamolem zbija sie goraczka ladnie wiec narazie obserwuje:tak:
Bylam na poczcie i wiecie co w Pl powietrze inaczej pachnie nie wiem czy to koszona trawa :confused:czy co :tak: czuje sie wreszcie w domu :tak:
Nea ja sie przed slubem nie odchudzalam samo zeszlo 3-4 kg :tak:
 
cześć i czolem zwartej drużynie:-);-)
ja się lepiej czuje, dopóki śliny nie muszę przelknąć:-( ale caly czas płukaniki robię, oprócz jednej, którą zaleciła mi dr- na pół szklanki letniej wody, łyżeczka wody utlenionej:szok: boję się, ze ją połknę niechcący:baffled: czy któraś miała taką płukankę???:confused: acha i ją trzeba raz jedyny zrobić:baffled:
Witaj Agnik:tak: no teraz możesz się zrekompensować za "podkradkowe" czytanie i zacząć z nami....klikać:-D:-D:-D:-D
Haszi zdopinguj M a co by szybko projekt zrobił, bo nam Ciebie brak i tęskno bez Ciebie;-)
Kicrym superancko, ze do obrony blizej niż dalej:tak: a pomoc w moim czary-mary masz gwarantowane:-p i wspołczuje siostrze:tak: ostatnio przed nami jechał taki sędziwy dziadek i też M mowię, ze jak nie daj boże wjechalabym mu w d**** to policja widząc tego dziadizusia jemu manndat powina wlepić:dry: moim zdaniem po 70tce prawko powinno byc zabierane:tak:
Kate szacunek:tak: podziwiam Ciebie i jesteś dla mnie idolką:-)Mało jest teraz na świecie ludzi, którzy w ten sposob podchodzą do życia:tak:
Kamu noo ledwo się wykalaskałam z anginy a tu znowu zapaenie gardła:wściekła/y: a cao zimę byłam twarda i ani razu nie kichnęłam, a tu???:angry:
A co do kwiatków na balkonie, to u mnie też jakiś suchotniki zostały z poprzedniego lata:-D:-D:-D w tym roku jednak mam ambitne plany (o ile nie zdążymy wcześniej sprzedać mieszkania:-p) a co by zagospodaroać balkon wylącznie na potrzeby Tosi;-) czyli zero kwiatków, za to piaskownica i stolik:-p

Izabelka jaki ładny avatarek
rzeczywiście teraz zerknąłam-bardzo ładny:tak::-)

Surv ja też nie raz daję luz jak widzę zacietrzewioną minę M, aby później powiedzieć magiczne slowa 'a nie mowiłam":-p i w sumie na dobre Tobie to wyjdziie, bo przynajmniej szafę sobie zapelnisz:-p:cool2:

Fredka wspołczuje nocki:tak: a karmisz jeszcze piersią
Surv.....no nie...a jak wygląda mina skrzywdzoenj dziewicy u faceta?????:-):-):-):-):-) Boszze...normalnie ta moja wyobraźnia mnie kiedyś zabije
hmmm...rzeczywiscie zaapsorbowały mnie te slowa:confused::-p;-):-D:-D:-D:-D Post u mnie też iscie fantazja ulanska:-D:-D mój M się śmieje, ze z taką wyobraźnią to powinnam scenariusze do telenowel brazylijskich pisać:-p
Andula zdrówka dla Misia :tak:
Nea a wiesz jak ja marzę pojechać na Litwę:tak: moi dziadkowie pochodzili z tych terenówi podobno jest tam piknieeeee:-)
Renia jak tam zdrówko M?? i zdróweczka dla Tymuisa:tak:

Mala spala ze mna w lozku i w nocy z niego spadla:szok:. Obudzil mnie dziwny dzwiek, a nastepnie placz, rekami poszukalam dziecka, a lozko puste...wtedy zorientowalam sie, ze mala lezy i wyje na podlodze.Na szczescie nic sie niestalo.
Łoj to wspólczuje:tak:biedulka, Zainab, ale dobrze że nic sie nie stalo:tak: ja też mam zawsze stracha, czy mała nie spadnie z łózka, dlatego rooluje koldry, robie podkopy, i w sumie lóżko wygląda jak pole po bitwie:-p
 
reklama
Tosika to na co czekasz ruszaj na podbój Litwy, polecam zwiedzić Wilno, Troki, Kowno no i w Palandze nad morzem też jest fajnie:tak:
 
Do góry