reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej,
witam się o poranku...
u nas nocka właściwie ok, młoda obudziła się o 05:30, wczesniej z dwa razy płakała ale sama zasypiała. O 05:30 zjadła kaszkę i marudziła do 06:15...wtedy dopiero zasnęła i pospała jeszcze godzinkę. Mocz znów dziś łapałam, i metodą Heksy i woreczkiem, w końcu się udało po jakiejś godzinie z woreczkiem przy tyłku....ale bardzo mało i w labolatorium powiedzieli że nie wiedzą czy coś z tego będzie:baffled: mam nadzieję że jednak będzie...
Surv - to życzę sobie i wam spokojnego seansu:-)
Pearl - kuruj sie Kochana, dostęp do zamkniętego pewnie lada dzień będziesz mieć!!
Roni - bo tak to jest, że jak coś sie wali to naraz....współczuję że mąż wyjeżdża, nie wiem jak ja bym dała radę tym bardziej że z moim dłuzej niż na tydzień sie jeszcze nie rozstawaliśmy...
z ząbkami na pewno będzie ok, teraz zaleczycie i potem będzie ok!!!
Kasiu-dzięki za listę!

DLA NASZEGO PIERWSZEGO ROCZNEGO DZIECIACZKA - TYMKA - 100 LAT!!!
 
reklama
Ja jestem jedynaczka i wydaje mi sie, ze nie jestem rozpieszczona, niczego nie wymagam od rodzicow, a sama staram sie jak najwiecej dac od siebie itd. Jednak barkuje mi rodzenstwa, zarwono teraz jak i w dziecinstwie- wydaje mi sie, ze jedynacy sa troche nieszczesliwi:-(.
Moja mama natomiast pochodzi z bardzo licznej rodziny, ma osmioro rodzenstwa, jednak nie ma pomiedzy nimi takiej specjalnej wiezi i serdecznosci. Troche to smutne.
Bea zgadzam się z Tobą mój tata ma 6 rodzeństwa i kontakty między nimi kiepski praktycznie ich nie ma.Moje z siostrą w miarę,wina tego że nasi mężowie się nie dogadują.Ja się staram mieć z nią jakiś kontakt,ale różnie z tym bywa,chociaż kocham ją nad życie.
Ja na razie nie chcę mieć drugiego dziecka nie mam takiej potrzeby ale czas pokaże może mi się to zmieni,nie mówię kategorycznei NIE
;-)
Antek strasznie gorączkuje:szok: temperatura przekracza 39st:wściekła/y: Ibufen nie pomaga, tylko Eferalgan w czopku, jak noc będzie kiepska to jedziemy jutro do lekarza bo coś za długo trzyma Go ta gorączka:wściekła/y: teraz śpi Bidulek, niedługo dam Mu mleczka żeby nie budził się głodny w nocy:sorry: a tam:eek: miłej nocy;-)
Kate dobrze że chociaz jest staż,na goraczke podobno lepszy jest paracetamol a ibuprofen na ból,tak mi powiedziała farmaceutka

Kurcze dziewczynki nei mam nawet czasu zeby forum poczytać ,tęskni mi się za wami.Pozdrowionka i miłego dnia
 
Witam i ja, Wikusia dziękuje wszystkim ciociom za pamięć :tak:. Niestety my również zakatarzeni, i Wiki chyba zęby idą bo strasznie marudzi, i budzi się z płaczem w nocy :-(.
Pearl ponowiłam dziś prośbę o dopisanie cie do zamkniętego. :tak:
Wszystkim chorowitkom zdrówka.
Justine sto lat dla Tymka naszego pierwszego roczniaka. Buźka
Maja , Pati wszystkiego dobrego

Kasiu dzięki za listę.
 
U nas noc przespana,ale pobudka już o 5.11:eek: dostał butle i od 6 do 7.30 jeszcze spaliśmy.Ale nie bardzo wiem o co chodzi,bo mały zaczyna się budzić coraz wcześniej:baffled: Ostatnimi czasy miał budzik ustawiony na 6.45 i zadowolona wcale nie byłam,że tak wcześnie,no to teraz mam.Niedługo o 4 będzie robił pobudki:angry:tfu tfu

Roni trzymaj się ,jesteśmy z tobą
Pabla,Survivor przyjemnych seansów,ale wam zazdrościmy:zawstydzona/y:

Tymuś 100 lat!!!
 
witam się i ja:-)
dla pierwszego jubilata Tymka wszystkiego najlepszego!!

dzisiaj już troćkę lepiej ale stawiam na to, ze nie przez pierwszą dawkę antybiotyku, a Wasze miłe słowa:tak:

Izabelka rzeczywiście fajny prezencik sobie rodzice zrobili na Twoje 18tkę:-D:-D:-D:-D Napewno odmłodnieli:tak::tak::tak: może i ja w takim razie poczekam, aż Kornel skończy 18tke i zaszalejemy:-p:-p:-p to wtedy o liftingach myśleć napewno nie będę:rofl2: no i ten katarek Werci zalatuje mi jakby alergią, no ale ja nie prorok:-p
Pearl kuruj się koleżanko, ja na szczęście kataru niet..... a co do zamkniętego to wchodziłaś na linka i wpisywałaś swoje hasło i odrzucało Ciebie??? Bo wiesz my ciekawe Szymka:-p


Ja dzisiaj tak z doskoku. Tymiemu coś odbiło i o 22 dopiero zasnął. M właśnie wrócił więc za dużo nie popisze. Pojechał w nocy o 3 teraz przyjechał a jutro jedzie o 10 no i musi sie ciut wyspać więc muszę wykorzystać te kilka wspólnych minut:-p
Haszi i jak tam wykorzystakiście z M konstruktywnie te kilkanaście minut??:rofl2::-D:-D:-D

Tosika, dużo zdrówka! Korzystaj z opieki ile się da, bo jak tylko zaczniesz wykazywać oznaki zdrowienia, to M zapewne sobie troskę odpuści:-)
Surv święte slowa:tak: wykorzystam go do bólu:-D:-D:-D

i ja też Kasiu dziekuje bardzo za adresy:tak:

Pabla, Surv czekamy na dalsze recenzje, bo ja też na to chę bardzo pójść:tak:

Kicrym moja Tosia też wstaje jak jej się chce:eek: tylko teraz wykorzystuje swój sttan i tatuś do dzidzi wstaje:rofl2:
a co do wyciągu krzesełkowego, to pojęcia nie mam:-(


Roni niestety będzie miał czarne:-( ale to będzie bardzo słodka czerń:-D
no z tą kaską to Was zastrzelili:szok::szok: ale napewno dacie sobie radę:tak: oprócz tego jesteś twarda babeczka:-) no i fajnie, że mała kruszynka sąsiadów wreszcie do domciu przyjeżdża:tak:
acha - na serniczka się wpraszam:-p



Kate ja na stazu mialam 640 fakt wtedy rodziny nie mialam,ale na wlasne wydatki starczy za rok napewno umowe przedluza wiec bedzie prawie drugie tyle:tak:Zadzwonia napewno stazystow lubia gdyz z tego co wiem to placowka nie placi tylko urzad pracy:tak::tak:

jako stary weteran-urzędas Urzędu Pracy przyznaje rację Anduli:-p

Nea fajnie, że już wróciliście z wojaży:tak::-D a kiedy masz ten jedyny w swoim rodzaju, piękny dzień???

oj Macio daje mamie czadu, ale Madziu mojej Tosi też przesunęła się godzina wstawania, może to słoneczko tak dziala na nasze dzieciorki????
 
Ostatnia edycja:
KsiaDe dzieki za adresy:-)
Sto lat dla Tymka
Maja,Pati wszystkiego najlepszego z okazji nastepnego miesiaca
Tylko tyle zdazylam napisac i mi sie mala pindzia obudzila:-DPozniej jeszcze cos dopisze. Slonecznego dnia zycze:tak:
 
my po kinie, film spoko, nawet udało mi sie nie zgubić wątku:-D:-D
teraz dla małej szybko obiadek i na spacer, moze zaśnie bo spała dziś dopiero jakieś 30 min i marudzi już strasznie:baffled:
później się odezwę....
 
Sto lat dla Tymcia z okazji roczku
images

a dla dziewczynek kończących dzisiaj 9 miesięcy wielkie buziaki.

Kicrym
, ostatnio rozważaliśmy kolejkę linową i szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy nawet, że może być zakaz (bardziej się zastanawiałam jak to technicznie zdołamy wykonać). Ale to w sumie logiczne, że może być z góry ustalona jakaś dolna granica wieku, bo przecież gdyby się coś stało, to mogliby mieć spore problemy. Może zadzwoń i zapytaj.

Pabla, to kino, to dla matek z dziećmi tak? Jak to wygląda w praktyce? Dzieci siedzą i patrzą w ekran czy jest jakaś inna alternatywa?

Madzia
, też mi jakoś tak dziwnie, że Jula (ostatnie planowane dziecię nasze chyba) tak szybko dorasta. Niby każdy jej sukces bardzo mnie cieszy, a jednak jakoś tak żal. Moja bratowa ma trzy córki (najmłodsza w zerówce) i straszną słabość do niemowląt. Jak widzę, jak się opanować nie może z instynktem swoim jak my z siostrą z dzieciakami jesteśmy. No i może również z tego powodu właśnie jest w czwartej ciąży. A z kasą u nich raczej biednie. Za to dziewczyny naprawdę fajne, więc i małe pewnie takie będzie. Po cichu jak zwykle liczą na syna, ale kto wie czy mój brat zdolny do takiego czynu...

Co do karteczek na urodzinki to też byśmy chciały dołączyć. Jeżeli nie budzę zaufania na tyle, by mieć dostęp do zamkniętego, to może da się to jakoś ominąć. Wiem, że piszę rzadko i pewnie z racji deficytu czasowego się to nie zmieni... Ech... tak się czasem zastanawiam czy to moje pisanie z Wami w ogóle ma sens? W ciąży nie chciałam żadnego forum - moja poprzednia ciąża omal nie zakończyła się dramatem i częściowo wydaje mi się, że właśnie forum miało na to wpływ - bardzo przeżywałam każde poronienie (a trochę ich u nas było) i zwyczajnie się nakręcałam. A po porodzie zanim stwierdziłam, że czegoś (kogoś) jednak mi brakuje, to trochę czasu minęło... No nic... nie będę przynudzać.
 
reklama
Mondzi kochaniutka pewnie,ze pisanie z nami ma sens, bez ciebie by bylo nudno ;-)

Tymku z okazji ukonczenia pierwszego roczku wszystkiego najjjj i przede wszystkim uśmiechu i zdrówka!!!!!!

dla solenizantow tez zyczenia :tak::tak::tak:


Roni moja kumpela u was w Pruszczu przyjmuje (chyba 2 razy w tygodniu) ma podejscie do dzieci ;-), jak chcesz popytam jak u niej z terminem; tylko napisz kiedy ci pasuje, i co konkretnie chcesz zrobic ;-):-)
 
Do góry