reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

mnie drugie dziecko wcale mniej nie kosztowalo ;-) chyba mam za mala roznice wieku

Kasia, ja mialam na tym punkcje jo@@@@a
i co mnie spotyka? najgorszy koszmar
Marek ma strasznie slabe zeby
ja mam jak kon
mialam nadzieje... yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyh

Bea ja chce trecie ale za kilkaaaaaaa lat
w moijej sytulacji ciaza teraz to masakra
pomijajac fakt ze mam zakaz na kolejne trzy lata
zaden lekarz by mi nie pozwolil
no ale nie ma co sie martwic na zapas ;-)
 
reklama
Roni ale to ze Jas ma slabe mleczaki nie znaczy ze stale tez beda do niczego.Moja siostra mleczaki miala straszne a teraz stale jak perelki tylko jedna plomba wszystko zdrowe:tak:
Tosika zdrowka dobrze ze M sie przejal i Ci pomaga.
 
Ostatnia edycja:
Roni..po pupie klepiem cię...niedobra Roni niedobra...że tak źle mówi o sobie....nie przewidzisz....no nie da rady...to przyroda poprostu no!!!!!! a Matka to Ty zajebiaszcza jesteś i Ty to wiesz...po dzieciakowych uśmiechach;-);-);-)
a co do dzieci to ja bym nie chciała być jedynakiem ale różnie to bywa i różni też są rodzice co wychowują jedynaki krzywdząc je czasem okrutnie (mam koleżankę taką to wiem)
Kazdy ma swoje potrzeby..ja tam chce mieć conajmniej trójeczkę:tak::tak::tak::tak: a niektórym jedynka wystarcza i też jest oki:tak::tak:
Kasia...no widzisz to jesteś szczęśliwy jedynak..widać fajni rodzice;-):tak::tak:..ale ja tam żałuję że Ty więcej dzieciaków niet..bo masz takie cacane i takie to kształtne i śliczne że chętnie bym jeszcze jedno Twoje pooglądała:-D:-D:-D:-D
Naprawdę:tak::tak::tak::tak::tak:...
 
To trochę kategoryczne takie "powinno", nie?;-) Jak mam dobrze dzieci chować, to dam radę i z piątką i z jednym..o taką Kasię to bym sobie wychowała:-)

U nas życie z jednej pensji o tyle byłoby katastrofą, że kredytów i opłat mamy więcej niż M zarabia, a pomocy finansowej od rodziny nie mamy i mieć nie będziemy. Ja mam fajną dobrze płatną pracę.....o ile pracuję, co z dwójeczką kiepsko to widzę, jak nie pracuję nie mam nic, nawet zasiłku z Mopsu:-p No ale nie ma co się na zapas straszyć, ma być drugie to będzie - jak opatrzność dopuści, to i rozwiązanie na finanse znajdzie, nie?:tak:

Roni to trzymam kciuki, żeby jeszcze nie teraz (a Ty trzymaj za mnie:tak:). A M kiedy dokładnie wyjeżdża? Jakby co, to wiesz....pociągi z Gdańska do Wrocka są bezpośrednie;-) I Blanka by mi może Florkę chodzić nauczyła?:-)

myśmy z babcią mega długi spacer zaliczyły, dziecię oczywiście nie spało, bo za dużo atrakcji a teraz smętnie kiwa się nad butelką, jak żule pod naszą kamienicą, a zasnąć nie może:-p
 
Może zabrzmiało trochę kategorycznie to moje "powinno":-), ale znałam kilkoro jedynaków, którzy są rozpieszczeni, uważali że są najważniejsi i wszystko im się należy itp. Normalnie masakra. Na szczęscie nie wszyscy rodzice wychowują tak swoje dzieci:tak:
 
Ja jeszcze za klika lat chce miec trzecie dziecko,ale teraz to tez by byla katastrofa:sorry:
Survi u nas to samo, kredyty i rachunki to cala pensja G:-( A co do ciazy to trzymam kciuki zeby bylo po Twojej mysli:tak:
Roni wspolczuje wyjazdu meza, ale jestes dzielna kobitka i dasz rade.My bedziemy Cie wspierac duchowo:tak:
Tosika zdrowka zycze i widzisz maz sie zrekompensowal:tak:
KasiaDe fajna wycieczka.My zamierzamy w wakacje pojechac do ZOO:tak:
My dzis zaliczylysmy juz spacer. Mala mi usnela na dworzu i jeszcze spi w domu. Obiad juz zrobiony, niedlugo G wroci z pracy wiec znowu na spacerek.
Ach jak mi sie nie chce isc do pracy(dopiero w czwartek ale na noc:-(), zazdroszcze Wam dziewczyny ze mozecie posiedziec dluzej niz macierzynski w domu:tak:
 
Jeszcze addentum sklerotyczne, bo od rana zapominam:

Wikusiu sto lat! Rośnij zdrowo na pociechę rodzicom i siostrze!

Kate, jak wyniki rozmowy? Praca jest?

MamaBiN, a jak z Twoją pracą? Kiedy zaczynasz?
 
no i mam anginę ropną buuuuuu.......
doktórka rodzinna najpierw skonsultowała się z innym leparzem (ordynatorem noworotków) jaki antybiotyk mam brac i przepisała mi Amoksiklav, do tego płukanki do gardła i za tydzien mam byc jak mlody bóg:-D:-D:-D wiecie jak sie cieszę, że nie muszę małej od cycka odstawiać na ten czas:tak: nie wyobrazam sobie nocy:baffled: no i małą opr dostałam na zapytanie, a kiedy mogę wyjsć na spacerek:-p ( a że to moja koleżanka to mogła sobie na to pozwolić:cool2::-D:-D:-D)
no i w ramach rekompensaty zaleciałam do tego nowego sklepu dzieciowego (apteka była obok, to jak tu nie zajśc po drodze:-D:-D:-D) i wiecie jakie siczne ubranka tam są:szok: tylko cholera nie mają jescze czytnika kart:crazy: no ale poprosiłam o odłożenie i tatusia wyślę zaraz bo ma spacerek w planach:-p ( i też fajnie bo nie z mojego konta bedzie iść:-p)
wiecie co tak piszecie o plusach i minusach jedynaka:-) a moim zdaniem Post trafnie stwierdziła, że to wszystko zależy od wychowania przez rodziców:tak: ponieważ, może być i czworo rodzeństwa ale tak sie nienawidzieć i przez całe życie unikać, jakby nie byli rodzeństwem:-( wszystko zależne jest od wychowania:tak: my chcieliśmy drugiego dzidziusia, nie tylko dlatego by Kornel nie został sam (on moze mieć kiedyś takich przyjaciół, którzy więcej serca mu oddadzą niż najbliższa rodzina-czego mu życzę:tak:) ale też dla siebie:tak: Kornel urodził sie jak ja bylam na studiach (do tego dwa kierunki na raz ciągnęłam) i nie miałam czasu nacieszyć się pełnym macierzyństwem (ponieważ studiowalam dziennie) oczywiście jest to mój ukochany syneczek, ale teraz uważam że przechodzę takie spelnione macierzynstwo:tak: potrafię się cieszyc każdym gestem malej i widzieć ten gest, a z Kornekiem niestety nie zawsze mogłam:-( no ale to jest każdego indywidualna sprawa.....
a tak czytam jak Dorka czy Post chcą mieć trzeciego bobaska- to może i mnie się zachcę???:-p
 
reklama
Do góry