reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

nareszcie chłodniej i nawet przez chwilę padał deszcz. dzięki czemu nie jestem dzisiaj spuchnięta a moje palce u nóg nie przypominaja dzisiaj serdelków:-).
jak ja bym chciala już urodzić, w nocy nie mogę spać, przewracam się z boku na bok, budzę się po kilka razy w nocy. dobrze że w dzień mogę odespać troszkę jak niania weźmie Jaska na spacer.
ja się szykuję na naturalny poród, więc zobaczymy jak to będzie...
 
reklama
Dziewczyny, gdzieś któraś z Was wstawiała taką listę potrzebnych zakupów z okazji urodzin dziecka dla dzidzi i mamy, taka listę wyprawkową, no nigdzie nie mogę tego znaleźć, czy mogę prosić o taką listę jeśli któraś z Was ma to gdzieś zapisane?
 
ja tez czekam na deszcz u nas siano na trawnikach tak wypalone przez slonce,zimny weekend sie u nas szykuje,oby tak do lipca:)
 
Dziewczyny - ponawiam prośbę poruszoną juz na wątku zamkniętym: nie wpisujemy żadnych postów na wątku - Lista Lipcowych Dzieciaczków - bo się robi bałagan. Administrować to miała Heksa ale nie wiemy czy będzie to kontynuować teraz po urodzeniu maleństwa, więc trzeba ustalić kto sie tym zajmie i jak to będziemy robić.
Prośba o Sylci - czy mogłabyś usunąć posty z tego wątku listy dzieciaczków szystkie oprócz list stworzonych przez Heksę?
Surv się zaoferowała że może zastapić Hekse, ale jak to zrobić żeby ona mogła edytować ten wątek?
 
Heksa garatuluje!! Troszke przegapiłam, ale ogromniaście Ci gratuluje.

Widze, że powolutku już się szykujemy na rozdwojonka.

Ja co tydzień łaże na KTG przez tą moją dwunaczyniową pępowine, ale jest ok. Przynajmniej moge sobie posłuchac serduszka mojej niuni.
 
ja sie nastawiam na poród naturalny, ale cholernie sie tego wszytkiego boje, a szczegolnie jak sie "to" zacznie. Po weekendzie przejade sie do szpitala gdzie chce rodzic i popytam sie co i jak moze sie troche uspokoje bo przeciez jeszcze mi troche zostało do tego 40 tygodnia
 
u nas poki co tez porod naturalny
oczy przeszly kregoslup przeszedl wiec nie ma przeciwwskazan
zobaczymy czy rzeczywisci moj maly smok bedzie do 3kg czy wiecej bo nie wiem jak on ze mnie wyjdzie
chociaz ostatnio zmierzylam sie w biodrach i widze ze z moich 96 jest juz 99 wiec moze to nie tluszczyk tylko miednica wreszcie sie rozszerza
w koncu nie na darmo boli jak fix
 
Siemanko! U nas tez troche popadało w koncu ale tyle co nic:baffled:, duchota sie zrobiła straszna. Kamu Ty chyba pisalas o wadze dzieci, wyobraz se ze moja corka jak na swoj wiek a ma 7 lat jest malutka i drobna, taki mały chuderlak a co ide z nia do lekarza to maja problem bo to zle, wysyłali mnie na badania z nia i wszystko jest ok, juz sie bałam ze bada ja czyms futrowac albo naciagac ale w koncu wytłumaczyłam lekarce ze ja jestem niska i szczupła i jej tata tez to dala se spokoj, po nas odziedziczyła takie geny i taka jest. Masakra z tymi lekarzami, juz nie maja sie do czego przyczepic,hehe.

 
wiecie co to moj drugi poród i nawet nie widzialam okulisty na oczy :)
a jakie są te przeciwskazania do naturalki?

byłam dzis u gin i powiedziała , ze absolutnie nie wolno mi nic nosić i powinnam leżeć jesli chce dotrwać do lipca hihihi a ja jej na to, że chciałabym już urodzić bo mam serdecznie dosyć- ale miała minę :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pabla o do teminu ciazy,to roznie mowia,bo tutaj ogolnie mi przyjeli termin z pierwszego usg,a jak bylam w Polsce to lekarz(podobno bardzo dobry specjalista)powiedzial,zeby brac termin z OM.No ale u Ciebie faktycznie duza rozbieznosc.Mam nadzieje,ze sie to u Ciebie niedlugo wyjasni,bo to durnota przeciez wywolywac porod przed terminem,jezeli sobie przyjma na 29.06,a tak naprawde bedzie pozniej.:baffled:
Survivor no to obie strzelamy na ostani tydzien czerwca:tak:Ja stawiam na 30.06 z dwoch powodow: Pierwszy to taki,ze akurat nasza rocznica,a drugi to tak bardziej z obliczen,bo termin z usg mam na 4 lipca,ale z daty poczecia wychodzi 7.06,przy czym lekarz powiedzial,ze dziecko wyglada na tydzien starsze, no i z ostatnich pomiarow brzucha tez tak wynika,wiec wychodzi 30.06.I tego sie trzymam,a jak bedzie wczesniej to tez sie nie obraze;-)Moze zrobimy zaklady?;-)
 
Do góry