reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Trochę zaspałam.
Heksa GRATULACJE i niech rośnie zdrowo.

Oj dziewczyny, Heksa rozdwojona, wy sie już do rozdwojenia ostro zbieracie.
Ja niby z usg końcówka miesiąca z usg ale z najprawdopodobniejszego dnia poczęcia wychodzi mi 4 lipca. Nie wiem w sumie na co się nastawiać.

O i ciekawa sprawa, założyłam sobie darmowy internet z miasta i blokuje mi to forum jako zawierające treści niedozwolone ^^ LOOL
Cóż teraz będe miała dostęp tylko jak mężuś ze swoim netem przyjedzie.
 
a jak lekarz wymienil co tak naprawde jest przeciwskazaniem do natury to prawie mi oczy z orbit wyszly :-) wychodzi na to ze przy wszystkich tych wymienionych przez niego schorzeniach moje -7 to pestka :-)

Super Andziaa:-)
No dokładnie! Ja tez usłyszałam to samo:tak:A jeśli chodzi o powikłania na tle "ocznym" po porodzie, to niestety częściej występuja po cesarce niż po naturalnym - co mnie zdziwiło.
 
A ja w piątek będę wiedziała kiedy Zuzka przyjdzie na świat :)

Mam mieć planowe cc ze względu na te biodra i w piątek mój gin zadecyduje w którym dniu najlepiej iść do szpitala. Co prawda nie wiem dokładnie na czym to polega i jak to wygląda ale ufam mu i postąpie tak jak mi powie :-) Z tego co wiem nie będziemy czekać na akcje porodową tylko chcemy zdążyć przed nią więc może już jakoś za 2 tygodnie albo i tydzień wyciągniemy urwisa :rofl2:
 
Julia ;-) ojej koniecznie daj znac na kiedy wyznaczono Ci termin cc :-) kurcze babki juz sie rozdwajamy powoli, przede mna jeszcze troszke, i chyba umre z zazdrosci jak bedziecie tak po kolei sie rozdawajac ;-)
 
Ja za to czekam na konkretne wyznaczenie daty planowanej daty porodu. Jak już Wam pisałam moja ginka mnie olała i mimo róźnych innych badań zostawiła mi termin 29 czerwca. Natomiast rozmawiałam z moją położną i ona powiedziała, że to za duża rozbieżnośc pomiędzy 29 czerwca a 11 lipca ( termin z 1 usg ). W moim szpitalu 7 dni po terminie kładą na patologię, obserwują i często wywołują i połozna powiedziała, że jak mnie położą 7 dniu po 29 czerwca to moze być za wcześnie na wywołanie ciazy i dlatego ona skieruje mnie do lekarza, on obejrzy wszystkie badania i wyniki i zadecyduje. Ucieszyłam się, bo w końcu b ędę znała konkrety, pozatym jak się okarze, że to ten 11 lipca to i L4 mam nadzieję że mi przedłuzy, bo moja ginka wystawiła mi tylko do 30 czerwca a potem powiedziała, że zostaje macierzyński:no: Głupia krowa, ale juz nie chcę o niej myśleć. W razie czego pójdę do internisty, chyba mi nie odmówi.
 
Ja też na 99% będę mieć planowe cc, a na wizytę umawiam się na koniec przyszłego tygodnia: będę rodzić, tam gdzie moja siostra, a ją "ścieli" w 38 tygodniu, więc mnie raczej też tak; na skurcze to proponuje czekać moja lekarka prowadząca, ale nie u niej bedę rodzić, więc mogę ponegocjować termin, o ile tylko mała będzie rozmiarowo i rozwojowo gotowa.
Julia: przy planowej cesarce moja siostra poszła do szpitala rano, zrobili jej ostatnie wyniki i po 9 urodziła się Laurka:) A wypuścili ją już po 4 dniach, mimo że teoretycznie trzeba czekać 5.....no ale mamy baby boom i łóżka potrzebne:)
Pabla: 29.06 to świetna data! ja w nią celuję, ale to niestety niedziela, a wtedy na planowe CC nie mam raczej co liczyć:(
 
reklama
Witajcie u nas wreszcie troszkę chłodniej,na całe szczęście.Dziś się muszę wybrać po spirytus i go rozrobić bo będzie mi potrzebny do szpitala ale też dla mojego szkrabka do pępka.
Pabla z twoją lekarką to normalnie jakiś szok.dobrze że masz chociaż tą położną ,u nas nie ma czegoś takiego że moge sobie wybrać połozną i ją prywatnie zamówić.
 
Do góry