reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

U mnie tez sa tekie tesknoty. Na poczatku ciazy maz wyjechal prawie na miesiac i wszystko bylo ok. W maju wyjechal na 2tyg a ja sie stesknilam jak gupia.:tak::tak:
 
reklama
No i Dziewczynki zrobiłam w końcu przemeblowanko małe i poprzenosiłam moje i M rzeczy do nowych szafek i komoda w sypialni w końcu gotowa na rzeczy dla małej. Dziś już mi się nie chce, ale jutro zaczynam przeglądanie worków, pranie, prasowanie. Jak sie z tym uwinę to wtedy pomyślę o torbie do szpitala. Taki mam plan działań, zobaczymy co z tego wyjdzie:-) a teraz idę leżeć i wcinać jabłuszko:-D
 
Hej dziewczyny! Trochę mnie nie było ze względu na małe zakupy i sprzatanie ale kilka postow przeczytałam i powiem wam ze sie troche przestraszyłam. Mam tez kłucia w dole i chyba brzuch mi sie stawia ale wydaje mi sie ze raczej sie nie obnizył jeszcze, poza tym byłam dzis na KTG i wszystko jest w porzadku a wizyte mam dopiero na 24 czerwca, nie mam zamiaru jeszcze rodzic:-D. Wie ktoras czego to objawy?

 
Hej dziewczyny! Trochę mnie nie było ze względu na małe zakupy i sprzatanie ale kilka postow przeczytałam i powiem wam ze sie troche przestraszyłam. Mam tez kłucia w dole i chyba brzuch mi sie stawia ale wydaje mi sie ze raczej sie nie obnizył jeszcze, poza tym byłam dzis na KTG i wszystko jest w porzadku a wizyte mam dopiero na 24 czerwca, nie mam zamiaru jeszcze rodzic:-D. Wie ktoras czego to objawy?
http://www.tik-tak.pl

ciązy?:-D Brzuch się może stawiać, kłuć też może - o ile obie te dolegliwości nie nabiorą niepokojącej regularności to raczej normalne;-) Poleż solidnie i powinno przejść, jak nie przejdzie .....no to można się prewencyjnie do lekarza przejść;-)
 
Ciąży napewno:-D, ale własnie przeczytałam poprzednie posty i któras tez takie objawy miała i o mały włos zaczeła rodzic. Apropo lekarza, jak tam ide to mnie az trzesie bo wiecznie jakies sa problemy tak jak dzis, jeden wielki bajzel, same wypisuja skierowania na badania a potem zdziwione po co ja przyszłam, masakra:crazy:.

 
Cześc dziewczyny oj dawno tu nie zaglądałam a tu sie dzieją rzeczy że hoho
Ja już prawie wszystko przygotowane ciuszki poukładane w szafce rzeczy btakujące dokupione cześc rzeczy spakowanych do szpitala i tylko czekac cierpliwie. Narazie nic się nie dzieje oprócz strasznych bólów brzucha przy gwałtownych ruchach a za moja córą to się ubiegam więc jak tu unikać skłonów i podnoszeń no ale kondycha przynajmniej jest.
Niewiem jak was ale mnie coś straszne humory dopadają wszystko wkoło mnie wkurza a nie daj Boze moja Natka zacznie coś jęczeć i stękać a biedna jest bo zęby jej idą 4 naraz. Masakra
Marze żeby sobie odpocząć przez 3 dni nic nierobić i leniuchowac ale nie doczekanie moje.
Miłej nocki życze
 
oj Mery to Ci wspolczuje.Ja przez 2 dni mialam 4 letniego syna kolezanki przez 4 godziny i sie przyznam,ze bylam wykonczona.Jak jechal do domu,to ja od razu do wyrka odpczywac.
A swoja droga ciekawe jak tam Kociata i Ewan:confused:Dawno ich tu nie bylo:-(
 
Ogladalam dzis program "Doskonalosci ciala" od zaplodnienia do narodzin. A kiedy ogladalam porody o dziwo nie zaczelam sie bac tylko chcialam miec juz to za soba i az sie poplakalam.
 
hej, dziewczyny ja dziś w nocy miałam skurcze co 5 min przez 40 min. Okropnie sie wystraszyłam, ale wzięłam nospę i przeszło... Rodziłam 4 lata temu ale zapomniałam juz jak to boli, teraz już sobie przypomniałam:baffled:
 
reklama
ja tez bym chciala byc po... ale sie boje jak to bedzie z dwojka
juz mi ciezko z samym Jaskiem, on jest wszedzie, do tego zaby, nieprzespane noce... teraz to wszystko razy dwa ... najbardziej boje sie kolek
chyba odrazu wyludze od lekarza debridat
tak na wszelki wypadek
 
Do góry