reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Witam!! troszke mnie nie było na forum ale miałam paskudny tydzień, śmierć w rodzinie, mąż w szpitalu:-( :-( na szczęście dziś wychodzi więc w końcu będzie lepiej!!

tak szybciutko przeczytałam kilka postów bo wszystko trudno będzie nadrobić!!

dziewczyby, ja teoretycznie też mam termin na sam koniec lipca ale w połowie gin wyjmuje mi pessar więc mam nadzieję że już szybko pójdzie trochę wcześniej:-)

izabelka tojuż???? trzymaj się jak najdłużej!!!!!
 
Witajcie u nas w dalszym ciągu piękna pogoda,chociaż dosyć wiatr wieje ale to dobrze.
Ja do niedzieli siedzę sama mój mąż pojechał na rajd polski na mazury dokładnie do mikołajek.Mnie się już nie chciało w ten upał jechać takie kawał drogi.
Także trzeba będzie sobie jakoś weekend zorganizować.
Dziś muszę o 14 iśc do sklepu zastąpić moją pracownicę,na szczęście tylko na 4 godzinki.
Teraz idę zrobić sobie kawusie i dalej czytać będę forum
 
Witam!! troszke mnie nie było na forum ale miałam paskudny tydzień, śmierć w rodzinie, mąż w szpitalu:-( :-( na szczęście dziś wychodzi więc w końcu będzie lepiej!!

tak szybciutko przeczytałam kilka postów bo wszystko trudno będzie nadrobić!!

dziewczyby, ja teoretycznie też mam termin na sam koniec lipca ale w połowie gin wyjmuje mi pessar więc mam nadzieję że już szybko pójdzie trochę wcześniej:-)

izabelka tojuż???? trzymaj się jak najdłużej!!!!!

co to jest ten pessar?:) pozdrawiam wszystkich
 
rudka, to taki krążek na szyjkę macicy jak jest za krótka, ja też mam pessar i mam nadzieję zę mi go mój profersorek zdejmie 12 czerwca, to jużbedzie 37 tydz więc mógłby to zrobić , kilka dni i do rodzenia:-D
 
Kamu: ja też słomiana wdowa, maż w delegacji wraca jutro wieczorem, a w niedzielę w nocy znowu jedzie.........ale przynajmniej sobie posprzątam po swojemu bez wykłócania się, co mi wolno, a czego nie wolno w ciązy:-p A zaraz przyjeżdża siostrzenica nr 1, która z okazji urodzin siostry ma wcześniejsze wakacje;-)
Ahaa: dobrze, ze się odzywasz i z Tobą i z dzieckiem wszystko ok!
 
Hej, mój Mężuś wraca dzisiaj po dwutygodniowej nieobecności:-) nawet się z nim stęskniłam:-D:-D co prawda przyzwyczaiłam się do sytuacji, że ciągle go nie ma, ale ostatnio biorą mnie jakieś tęsknoty i jak dzwonię do niego to z chęcią bym sobie popłakała, ale się powstrzymuję bo nie chce go denerwować - pomyślałaby sobie, że coś się u mnie złego dzieje, a mnie takie humory po prostu nachodzą:zawstydzona/y: podejrzewam, że jak już wróci to wybuchnę:-p :szok:
 
Oj wiem coś o tym, jak tak siedze sobie wieczorami sama w domku, mały śpi to tęsknie za tymi rozwalanymi wszędzie skarpetkami :p
 
reklama
Rudka to jest taki krążek albo kapturek który się zakłada jak szyjka się skraca

rudka, to taki krążek na szyjkę macicy jak jest za krótka, ja też mam pessar i mam nadzieję zę mi go mój profersorek zdejmie 12 czerwca, to jużbedzie 37 tydz więc mógłby to zrobić , kilka dni i do rodzenia:-D
dzieki za info,tak sie domyslalam:)

Oj wiem coś o tym, jak tak siedze sobie wieczorami sama w domku, mały śpi to tęsknie za tymi rozwalanymi wszędzie skarpetkami :p
masz na mysli skarpetki męża?:p ja juz dwa lata z tym walcze:p
 
Do góry