reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Heja
Pierniki zrobione. Wlasnie wylukrowalam i koniec
tymek w tym roku zrobił swoje od początku do końca:-)
pieknie sie spisal

kic No to dobrze ze jedziecie. Zawsze to wypoczynek. Ktoś poda zabierze pozmywa:-)
my do babci wiec tez luzik
od wczoraj choinka cieszy oczy. Jedna Bombka póki co ignaca nie pokonała:-)
ale to dopiero początek tej nierównej walki

madziu do wigilii masz czas ubrać drzewko

u nas w tym roku spokojny Mikołaj. Lego z listu do świętego i dziadek dokoptowal książkę chima i organki i samochód zdalnie sterowany.
my z P mamy załamke z ilości zabawek u chłopców w pokoju
Teraz pod choinkę wiecej książek bedzie

ok zmykam sie pakować bo moze jutro wyjedziemy?

dobrej nocki
 
reklama
Hejka:)
Jupii już mam wolne!Tydzień bez pracy, OMG!co ja z czasem zrobię:-DJasełka nawet udane:) Pierwszy raz byłam nawet zadowolona z występu "moich" dzieci:)

Madzia jak tak patrzę co podostawały znajome dzieciaki i czytam wpisy na forum zakupy, to u moich dzieci skromnie;)
Renia u mnie pierniki też już zrobione, ale moja mama z dziećmi robiła:-p
 
Dziewczynki kochane życzymy Wam spokojnych świąt, aby trochę przyhamować w tej codziennej gonitwie, odpocząć, pobyć ze sobą. No i żeby zdrowe były !!! Wesołych świąt!!! :-D U nas choinka ubrana, pierniki wczoraj robiliśmy, wyszły pyszne,a to nasze pierwsze, więc tym bardziej mnie to cieszy !!! Prezenty kupione. Ja jeszcze dzisiaj i jutro w pracy,ale mam nadzieję,ze jutro szybciej nas dyrekcja wypuści. A potem wolne do 7. 01 :-)
 
Cześć, kope lat!
Wpadłam życzyć Wam wesołych świąt bez pośpiechu i w gronie najbliższych; wymarzonych prezentów oraz wspaniałej zabawy w Sylwestra;-)
 
Dziewczyny jeszcze raz życzę Wam spokojnych i zdrowych Świąt!!!
Dzięki,że pytacie dzieciaczki ok, mają jeszcze leciutki katar i od czasu do czasu Lenka kaszle, ale dosłownie jej się zdarzy kilka razy dziennie.
My od wczoraj jak zwykle u Teściów, D ma wolne między świętami , więc zostajemy do soboty albo niedzieli.
Jedzenia mam już dosyć:-)
 
Mam nadzieje ze swieta spokojne

My sie obzeramy. Dieta murowana po powrocie do domu:-) Odchudzam sie!!!!
Spokojnych świat i czasu do Nowego i najlepszosci po nowym.

U nas nas kaszlowo ale spokojnie
udało sie bez antybiotyku.

Swiatecznie pozdrawiam:-)))))
wypoczywajcie
 
Od nas też spóźnione życzonka!
Myśmy dziś wrócili, wycieczka do Bielska znowu nam uatrakcyjniła pobyt:/ Nie wiem czy moja córka jest zaprogramowana żeby na wyjeździe chorować??? :/
Teraz już ok, oczywiście antybiotyk działa:/

Było jak zawsze super:) tylko mało śniegu:( pojeździłam trochę z Kubą:) Co raz lepiej sobie radzi:) Mam nadzieję, że na ferie będzie więcej śniegu, bo bym w końcu chciała wypróbować tą nową kanapę z podgrzewanymi siedzeniami :p :D:D

Jeszcze raz wszystkiego NAJ!
 
Hej
Dobrego roku dziewczynki;-)))
my wczoraj wróciliśmy po prawie 2 tyg laby:-)
dziadki zadowolone bo nacieszyli sie wnukami

dzis ogarnąć muszę chatke
ugotowac (chyba jeszcze wiem jak to sie robi hihihi)

kic no szkoda ze mała na wyjazd złapało ale grunt ze pojechaliscie
sniegu mało i czekamy na białe bo weekendy chciałabym narciarsko

Moi wlasnie roznoszą dom
po co wiec sprzątać?

milego dnia
 
reklama
Hi
Cisza jak makiem:-)
ale jestem i pytam czy jest tez ktoś?

Jak nowy rok mija?

dzis lenistwo wieczorne
z rana szalalam na mopie a teraz luzik
jeszcze ciasto miałam upiec ale ide spac
jutro sie zrobi

odzywac sie!!!!!
bb istnieje:-))
 
Do góry