reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kiwaczka ja bym się nad cc nawet nie zastanawiała na twoim miejscu.Zresztą jak by lekarz zaproponował mi cc to nawet bym się nie zastanawiała,wydaje mi się że bez przyczyny nie zalecają cesarek
 
reklama
WIELKIE GRATULACJE DLA HEKSY ;-)wychodzi na to ze juz 2 lipcowe dzieciaczki nam sie urodzily :-D

kiwaczka
w takiej sytuacji nad porodem natur. to bym sie nawet nie zastanawiala:-) no no duzy ten Twoj bobasek:-)
 
dziewczynki po ostatnim USG wyszlo ze moje malenstwo wazy ok 2.200kg a bylam w 36tc czy to troszke nie za malo jak na ten tydzien ????:-(

img-04072008011.jpg
 
misia jesli lekarz powiedzial ze wszystko ok, to znaczy ze jest ok:-) najwidoczniej Twoje Malenstwo jest z tych drobniejszych i tyle :-) przeciez kazde dziecko jest inne, tak jak dorosli ludzie-jedni waza mniej drudzy wiecej a nic zlego to nie oznacza- wiec spokojnie :-)
 
heksa gratulacje, dużo zdrówka i czekamy na fotki:-)

kiwaczka chyba cc bedzie lepsze tym bardziej, ze malenstwo jeszcze urośnie
moje male smoki sa raczej z tych drobniejszych i najprawdopodobniej do 3kg dobije wiec jak naturalnie mam rodzic to lekarz powiedzial ze to nawet lepiej
a znajoma urodzila tydzien temu w terminie dziewczynke i mila 2400g i wszystko oki - taka uroda
 
reklama
Do góry