reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

witajcie moje najnowsze wiesci z usg są takie ze to na bank chlopczyk,wazy 2,5kg,ale jest bardzo malo wód plodowych,jutro mam wizyte u mojej gin,najprawdopodobnie skieruje mnie do szpitala:no:,moze trzeba bedzie przyspieszyc poród...wiec wynika z tego ze moze bede czerwcową mamą....
nic prawie na tym 3d nie dalo sie zobaczyc synuś buzke caly czas zaslaniał,jutro na wizycie bedzie drugie "podejscie" moze da sie zrobic ładną fotke to wstawie na zamknietym
 
reklama
survi podzielam twoje subiektywne utrwalone zdanie na temat zamieszkania
ja dzis mialam odebrac wyniki ale przez to pakowanie pewnie pojade jutro
kartony mi się pokończyły a jeszcze tyle do roboty:baffled:
też nie mogę doczekać się wizyty - mam na 4 czerwca:-)
jestem ciekawa jak syn urósł i jak te wyniki bo ostatnio czuje sie slabsza i skurcze czeste mimo ze reg biore magnez
 
oleńka nam (przynajmniej mi) nie chodzi o to czy ktos jest przyjezdny czy nie - nie dykryminuje nikogo, tylko ze przyjezdni maja problem z orientacja w naszej aglomeracji:tak::-D nie wiedza czy sa chorzowie czy w katowicach a my to wiemy- ja jestem rodowita katowiczanka, a na studiach mam rozne kolezanki z roznych stron i tez mnie czasem nie rozumia;-)a dla mnie to normalne słowa ktorych uzywam na codzien:-Dale nie mam nic przeciwko przyjeznym:tak: a oczywiste jest to ze kazdego ciagnie do swoich stron takze sie reni nie dziwie ze by chciala do wrocławia:tak:
 
Rudka: ilość wód płodowych może się zmieniać; też miałam ciut maławo, ale się wyrównało na razie... no i gratuluję pewności, co do chłopca:)
 
Rudka Gratuluję chłopca. Moje też się na USG wykręcało :)
Trzymam kciuki za pozytywne wiadomości

Jeśli chodzi o ślunsk to ja jestem tam głównie przejazdem i co tu dużo mówić muszę bardzo się pilnować coby się nie zgubić:-D:-D:-D:-D ech te Wasze drogi i drogowskazy.
A Wrocław piękne miasto z fajnym klimatem.

U nas słoneczko wyszło i zapowiada się kolejny piękny dzień :)

pozdrawiam słonecznie
 
reklama
Trzymamy! i daj koniecznie znać, jakie wieści!
U nas też będzie kolejny piękny dzień, a ponieważ w końcu nie muszę nigdzie wychodzić, to zamierzam przesiedzieć w łóżku z drutami i telewizją śniadaniową całe przedpołudnie...no moze jednak wyjdę na chwilę po truskawki:-D
 
Do góry