reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam, mala w przedszkolu a ja jeszcze kimalam do 10:-)ale cos nie bardzo sie czuje po tej drzemce:baffled:
Survi trzymam kciuki za USG,mam nadzieje ze to nie zatrucie jednak:tak:
Kic no to Ci sie corka rozbrykala:-D
Renia mi sie SK wcale tak na prawde nie podobaja:no:ale fiolet maja ladny:tak:
Haszi kciuki zacisniete:tak:
Tosika u Was jeden plus ze Kornel lubi sie uczyc,a Seba madry ale leniwy:-(Z tym sprzataniem to nie masz fajnie:no:a M i Kornel Ci pomagaja? U nas kazdy ma swoj przydzial nawet Misia:tak:
Iza my mielismy jechac nad morze w sobote ale szlismy na urodziny mojej bratanicy i nie wypalilo:-(
Ja zaraz bede miala zupke skonczona,troche kuchnie ogarnelam,a teraz relaks na BB:-DU nas dzis slonko ale wieje okropnie,a wczoraj wieczorem burza byla:szok:
Milego dnia dziewczyny:tak:
 
reklama
Ale cisza, wszystkie poszłyście wypasać dzieci na słoneczku?:-D Ja tylko szybko melduję się po USG: mały pasozyt czuje się tym lepiej, im ja gorzej:-p Waży 1800 gr, wszystkie parametry w normie, buzi pokazać nie chciala, ale to co mignęło na moment na ekranie wskazuje, że nie mam szans na drugiego chudego elfika, bo buzia jak księżyc w pełni:-D
Zmykam ogladac z Flo ulotki dla ciężarnych bo wyłudziła na słodki uśmiech i anielską grzeczność:-p
 
Izabelka, 3-4 miesiące to super czas na psie przedszkole. Moja skończyła 5 miesięcy 17-go i jesteśmy po 4 tygodniowym przedszkolu 2 razy w tygodniu. U nas koszt 160zł. W większych miastach na pewno drożej. Bardzo się cieszę, że u nas takie szkolenie są, bo jeszcze kilka lat temu straszna posucha była. Z pierwszej lepszej strony wzięłam "złotą 12" - możesz już socjalizować szczeniaczka. Na pewno wyjdzie mu to na dobre. Zrób z tego tyle ile możesz Zasady socjalizacji szczeniąt. Złota 12 socjalizacji. Jak przyzwyczajać szczeniaczka do świata.
Tosika, nie zajedź się z tym sprzątaniem. Koniecznie daj sobie pomóc!
Kurcze, ale mamy specjalistek na forum - i każda od czegoś innego:tak:
Haszi jak tam???
Surv, super, że z malutką wszystko w porządku:tak:
 
Witam:)
My znowu pobudka wcześnie, tym razem 6.26:dry:najpierw Kuba potem zaraz Liwka obudzona przez Kubę:dry:
Surv super! no my właśnie robimy pokój+kuchnia (bo mamy dwie, więc tą mniejszą teraz żebyśmy mogli swobodnie tam jechać i cioci w drogę nie wchodzić;-)) + łazienka (ale też taka malutka, M przerabia większą komórkę właśnie w łazienkę). Niestety w naszym domu mamy okropny układ pomieszczeń- w sensie z jednego pomieszczenia się przechodzi do drugiego- np na dole z dużego i długiego przedpokoju wchodzę do kuchni, a z kuchni do pokoju i do łazienki:baffled: u góry nie lepiej ale na pewno lepiej to rozwiązane niż na dole. W ogóle mi się to nie podoba, ale noc cóż, tak to kiedyś budowali:dry:jeden plus że teraz będziemy mieć taką ala kawalerkę na dole, którą w przyszłości będziemy mieć dla gości:-p (ja tam nadal nie mam zamiaru mieszkać, no ale nie będę M odbierać przyjemności remontowania:-p)super że młoda w brzuszku ma się dobrze:tak:jeszcze kilka tygodni:-)
Kasia no Ty widzę psia specjalista jesteś:tak:mój M nadal mi "wierci dziurę w brzuchu" o psa, ale ja jestem totalnie na "nie". Wiem, że znowu ja będę miała wszystkie obowiązki z tym związane:sorry2:
Dorka mi się SK bardzo podoba:-p:tak::-Dszczególnie dlatego że w szybkim czasie zmieniasz wizualnie swój wózek:-p
Tosika a chłopaki Ci nie pomagają??ja tam mojego M gonię jak mogę:-powszem, że to ja większość sprzątam, ale jednak tak długo smęcę aż np garnki znikną ze zlewu (nie mam zmywarki-nie zmieści mi się do kuchni:sorry2:) Kuba też się uczy porządku-nie ma rozwalonych gaci czy nie posprzątanych zabawek. Czasami pomaga zmywać naczynia czy zamiatać podłogi-niech się uczy że nie tylko baba sprząta w domu:-p

Idę zbierać dzieciarnię i do p-la. Słoneczko się przebija, więc mam nadzieję na dłuuuuugi spacer:tak:
miłego dnia!
 
Witam,
Kic oj biedna:-(Kiedy Ty sie wyspisz?Co do wozkow to mi sie takie kosmiczne nie podobaja:no:Kazdy ma swoj gust :tak:
Kasia fanie ze Baba juz skonczyla przedszkole,potem...... szkola,liceum matura:-D
Survi z tymi ulatkami to u nas podobnie,ale Misia wszystkie lubi np. ulotki z mlekiem musza byc 2 dla niej i dla Franka:-DSuper ze z Sara wszystko ok:tak:
U nas pochmurnie i chlodno:baffled:Juz myslalam ze bedzie ciepelko:-(Jeszcze troche trzeba poczekac:tak:
 
heloł
oj moi goście juz pojechali i cisza i smutno mi
fajnie by tak było miec blisko siebie swoja koleżankę, z która znamy sie lata i tematy nam sie nie kończą

Surv super, że z Sarą wszystko dobrze
ale urosła kobieta:-) większa póki co od Ignasia
no i widzę, że poszukiwania inspiracji w pełni
masz pole do popisu z aranżacjami;-)

Kic o to jak będę chciała cos wiedzieć o sk to sie do Ciebie zwrócę:tak:

Dorka super, ze u Was wszyscy angazują sie w porzadki. Tak ma być

idę sie położyc bo jakaś spiąca jestem
pogoda piękna a ja słaba jak mucha
 
Survivor super,ze z mloda dobrze:tak:
Kicrym no my w domu na wsi tez taki uklad beznadziejny mamy,identycznie jak piszesz.Narazie tam dziadkowie mieszkaja i nic nie pozwalaja robic,ale w przyszlosci cos trzeba bedzie.
Tosika ja to bym sie nad pania do sprzatania w twojej sytuacji w ogole nie zastanawiala:-pW sensie ,ze bylaby niezbedna:-p Jak mi K marudzi ,ze chce dom,bo bylo gdzie postawic,to odrazu mu mowie,ze jak chce to od razu z pania lub panem:-p do sprzatania w bonusie:-p

U nas dzisiaj pobudka o 6.40 i o dziwo nie Maciek a Maja zaczela gadac:baffled:
Maciek za to w nocy pobudke marudzeniowa zaliczyl:baffled: Teraz odsypia juz 3 godziny,bo do p-la nie poszedl.Jakos niewyrazny byl z rana,ale chyba juz mu lepiej i raczej jutro pojdzie.Pewnie marzanne pojda topic,to szkoda,zeby go ominelo.A wczoraj byli w bibliotece na jakichs dniach francuskich i mnie syn zszokowal wieczorem jak zaczal liczyc po francusku do 6 oraz dzien dobry i do widzenia,co ja juz zapomnialam jak to bylo
shocked.gif
Kurcze cos z czcionka ,bo nie umiem odklikac pogrubienia
:baffled:

Bylismy wczoraj z Majka na usg bioderek,wszystko gra i buczy:tak: lekarz powiedzial,ze niezle sadelko i zdziwil sie ,ze ma dopiero 4,5 m-ca,bo wyglada na 6,5
baffled5wh.gif
To fakt,je za dwie.




 
Witam:)
Wymęczona po kilkugodzinnym spacerze najchętniej poszłabym spać:baffled:najpierw z Liwką 2,5 godziny, potem pojechałyśmy po Kubę i na plac zabaw, ech jestem nie do życia:-p
Madzia u mnie ciocie i wujek też nie podchodzą do naszych remontów z gigantycznym entuzjazmem, ale przepisali to trudno, muszą się liczyć i z naszym zdaniem:-pna razie robimy remonty które za bardzo nie ingerują w ich pokoje, ale gadki jest co nie miara:confused2:dlatego podziwiam mojego M że ma zapał tam jeździć, robić i słuchać gderania;-)
Renia szkoda że friend już pojechała.
Dorka no takie życie, przypuszczałam że drugie dziecko też nie będzie śpiochem:-pmoże za kilka lat:-p

idę zjeść gołąbki bez zawijania, ale chyba dałam za dużo kapusty i trochę się rozleciały:-p
miłego popołudnia :)
 
reklama
a ja padam i tylko się witam; dzieci kaszlą dalej, zimnica i w domu siedzimy; jutro 1 raz na spacer z piesą idziemy :-D
 
Do góry