reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

właśnie wróciłam
padnięta jak po orce
ale zakupy z synem były ostatni raz
resztę sama wybieram dla Ignasia
Tymi kupił braciszkowi maskotkę z bijącym sercem - uparł się na owieczkę Sophe mimo, że moje typy były inne ale jak brat kupuje to mama sie nie wtrąca
obejrzeliśmy wózek -P średnio zachwycony kolorem ale to ja decyduję
pierścionka sobie szukałam bo ciuchy niestety wprawiaja mnie w lekkią depresję
wszystko piękne kolorowe a ja jak słonik
muszę poczekać do rozwiązania;-)

najmilszy był jednak spacer - dzis cudownie i oby już tak zostało

Kasiu to szybko zaczyna sie szkoła po przedszkolu ale w sumie nie ma to chyba żadnego znaczenia
oby Olgunia szybka siadła na rower

dobra idę sie jednak położyć bo mam zjazd do boksu słoni hihihihi:-)
 
reklama
Witam:)
My też cały dzień na dworze:) ja dziś byłam na fitnessie, mam zamiar coś ze sobą w końcu zrobić, ale kurcze no nie mam jak chodzić regularnie na zajęcia:dry::-(
Renia wózek super!mimo że jest dość duży-szeroki to śmiga leciutko, podbija się też ok, no i to siedzisko super wygodne:tak:mimo że dość drogi to godny polecenia:tak:pochwal się po zakupach:tak:
Kasia wow to Baba już do szkoły:-Dsuper:happy2:mam koleżankę która szkoli Labki na psa dla osoby niepełnosprawnej, podziwiam ją:tak:
Izabelka i jak wycieczka rowerowa?przydałby mi się nowy rower:dry:
Post ale ten Twój tata uparty:confused:zdrówka!
Madzia zdrówka dla Maciusia!oby zajęcia szybko minęły:-p
Surv widzę że już Cię nosi z tą wsią:-)
 
Witam rankiem:)
My na nogach od 6.30:dry:no cóż wiosna się zaczęła, słonko rano świeci to moje dzieci nie tracą czasu na sen:-p
idę coś wymyślić na śniadanko:happy2:
miłego dnia!
 
u nas jeszcze mgła ,ale być ciepło i jedziemy nad morze :tak:
Wercia jechała rowerkiem oddać go, bo był pożyczony; rower Oskara niesety niesprawny, mąż już coś tam przecinał i kombinuje, więc niedługo i synek ruszy; a młodej trzeba będzie kupić;

wczoraj poszlismy na kabaret- przeglad ogolnopolski u nas byl i w mojej szkole zrobili finał pokazowy- wystepowali laureaci, a jakp gwozdz programu-Paranienormalni; 3 godziny śmiechu- ja nie mogę wszystko mnie bolało; są świetni :-D
 
A myśmy wstały z Flo o 8.15:-D Wczoraj obie się dojechalyśmy wyprawą do miasta, tzn. ona pewno zdecydowanie mniej, mnie znowu entuzjazm poniósł i znowu okazalo się, ze nie mam już sił na takie eskapady, ale zaliczylyśmy spotkanie ze znajomymi, lody, Mac Donalda i zakupy:-) Flo, tak jak Tymek kupila przytulankę dla Sary i była z siebie wsciekle dumna:tak:
Dziś jedziemy na urodziny siostrzenicy, ale nie bedę już dzielnym malym żołnierzem, co z siatami i dzieckiem popyla autobusem, tylko pojadę taksowką;-)

Post, no to tacie należy życzyć nie tyle zdrowia, co zdrowego rozsadku, zeby w końcu dotarło, że ma o siebie dbać... szkoda, że nawet pobyt w szpitalu nim nie wstrząsnął:baffled:

Kasia, no jak widzę, jak Ty wiele czasu psu poświęcasz, to u nas się chyba na wiejskim kundlu skonczy jednak, co to się sam wychowa:-p

I nie pamiętam co jeszcze...muszę się zreanimować i zebrać do wyjścia, chyba znowu 20 stopni będzie, wczoraj wracalyśmy z miasta bez kurtek ;)
 
hej

Kic my juz po śniadaniu;-) tyle, że moje młode wstało o 8
ledwo sie podniosłam bo wczoraj znajomi wpadli i do 1 siedzieliśmy
nie dla mnie takie maratony nocne;-)
a jakiej firmy ten wózio? super, że sobie pojeździsz nim skoro jest fajny

Iza ale wam dobrze z tym morzem
życzę udanego wypadu

Surv a ty w Chmielnie? Do kiedy musicie opuścić mieszkanie?

juz 9 idę się ogarnąć bo na 11 z Tymim na mszę idziemy, a później jakiś spacer bym zaliczyła - jest tak pięknie, że aż nie chce się siędzieć w domu
dziś na wieczór maja przyjechać znajomi
fajnie bo moja kol w 18 tyg ciąży i mamy mnóstwo tematów - to jej pierwszy wymarzony dzidzio, który ma mieć na imię Ignaś:-) coraz popularniejsze to imię się robi
mężowie do pracy i na konferencje a my cały poniedziałek na klachanie (gadanie) mamy

życzę miłego dzionka
 
Ale u nas cudnie od rana! Że też Olga nie jest całkiem zdrowa...
Kic, wstaliśmy o tej samej porze:baffled: Fajna taka koleżanka ;-)
Renia, szkolenia są cyklicznie ale widzę, że mojej już potrzeba, bo jeszcze chwilę i wkroczy w głupkowaty młodzieńczy wiek i wtedy będzie przekichane. Chcę jak najwięcej wtłoczyć do główki ;-) Termin jeszcze nie jest ustalony, więc nie wiem, czy faktycznie już w tym tygodniu ruszymy
Surv, niestety albo stety psiak sam się nie wychowa:sorry2:A nie chcę 30kg wariata skaczącego po wszystkich czy dla którego inne psy są ważniejsze ode mnie:sorry2:
Izabelka, ale fajnie macie z morzem. Ile czasu zajmuje Wam dotarcie? Raz w życiu byłam na kabarecie i popłakałam się ze śmiechu - super rozrywka!
 
Hej u nas dopiero niedawno wyszlo slonko i zrobilo sie ciepelko:tak: Rano mgla i zimno jak wychodzilam do kosciola ok 11.20 to byly 3 stopnie:baffled: Teraz juz jest powyzej 10 to moze sie gdziec wybierzemy:tak: Nie mam dzis cos weny do pisania wiec zycze milego dnia i spadam:tak:
 
Ja tylko na sekundkę :
Dziewczyny, trzymajcie za nas kciuki bo dzisiaj idziemy do szpitala.
Tzn. byliśmy już w piątek ale zabieg dopiero w poniedziałek więc osiedzieliśmy się i wyszliśmy na przepustkę.
Młody miał tylko pobieraną krew, był ważony itp- wszystko przeszedł jak rasowy twardziel, tylko jak panie juz z 5 minut mu tą krew pobierały to mówił, że on juz nie chcer i grochy po policzkach poleciały.
Dzisiaj w sómie najpierw ja ide a na noc m idzie - bardziej niz szpitala boi sie zostać z Tosią a noc
Musze mykać bo mama jutro do młodych przychodzi i jak cos zostawie nie tak to będzie mi sprzątać a potem gadać. Tylko na wabia zostawie coś do prasowaania to może się wyżyje i będzie spokój :p
Sorry, że tak wpadam i tylko o sobie.
Ostatnio jakoś nie mam nastawienia do pisania bo nic specjalnie fajnego się nie dzieje.
Choć czytam, że u was jest na odwrót :
Całujue i pls kciuki za mojego dzielnego Tymcia na jutro.
 
reklama
Haszi kciukasy zaciskam juz od dziś
daj znac jak najszybciej jak poszło

Kasiu no właśnie po to są te szkoły, żeby 30 kg nikogo w radosnym rozbieganiu nie połamało:-)

Surv co za kochane rodzeństwo rośnie;-)

oki zmykam bo zaraz junior spać a jeszcze spakować i wyszykować na jutro trzeba
dobrej nocki
 
Do góry