reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Cześć
Kasia,ale ja jestem zacofana, nawet nie widziałam,że istnieje coś takiego jak przedszkole dla psów.
Tosika przy takim domu przydaje się jednak Pani do sprzątania, D ciocia która mieszka w Stawigudzie (wiesz gdzie to jest?) też ma taką Panią, ona tam wszystkich sąsiadów oblatuje.
Iza zdrówka życzę
Surv, Sara ładnie rośnie:-)
Ja też zaprawiona antybiotyk nic nie pomógł, już to miesiąc się ciągnie. Mam dosyć
 
reklama
Izabelka, powodzenia na spacerze. jak się czegoś przestraszy, to nie głaskaj, bo ją utwierdzisz w tym, że dobrze jest się bać, tylko staraj się wyśmiać problem, zachęcić do ponownego zmierzenia się ze strachem (no chyba, że przestraszy się pani w dziwnym kapeluszu, to nie goń za kobitą ;-) ale jak przestraszy się np. kosza na śmieci, to staraj się ją zachęcić do podejścia) Ech, ja to chyba mogłabym o psach jak Kic o wózkach:-D:-D:-D Aha, niech głaskają ją różni ludzi, dają jej smaczki. Generalnie zawsze wychodź na spacer z nagródkami i zaraz nagradzaj za wszystko co zrobiła dobrze. Aj, musze się bić po łapkach ;-)
Kic, nieźle się dotleniłaś:tak:
Madzia, syn bedzie Cię francuskiego uczył:-D
Dorka, ale słodko Misia postępuje:tak:
 
witam rankiem
wyspana:-)
wczoraj ewidentnie nadrabiałam zaległości i przespałam popołudnie, wieczór i całą noc
za to pełna energii zaraz biorę się za porzadki

Kamu zdrowiej
co Tobie jest, że od miesiąca nie możesz wyjść z infekcji?
Może nieodpowiedni antybiotyk dostałaś?

Kasiu super, że szkolenie Cie tak pasjonuje
może sama kiedyś założysz szkołę?

dziś w przedszkolu dzień wiosny
zobaczymy jakie atrakcje przygotują panie
u nas zawsze topiono marzanne:-)

życze miłego dzionka
 
Kasia, to Ty się nieźle do tej pory kryłaś z pasją:tak: Ja myslałam, ze po prostu macie psa, a tu widzę, że Ty jesteś zaawansowana specjalistka:-) no i z tego, co piszesz widze, że jednak na razie labka musimy sobie odpuścić, bo na pewno nie bedzie czasu na profesjonalne szkolenia...więc najpierw jakiś wiejski kundelek, a labek jak dzieci do internatów wypchnę:-p:-p

Kic
, myślałaś o trenowaniu chodu sportowego...albo biegów maratońskich...byłaby okazja do wypróbowania tych specjalnych wozków do biegania z dziećmi:-D

Madzia, no nieźle dziecię podtuczyłaś:tak: Pewnie potem pójdzie jej we wzrost i będzie super zgrabną, wysoką laską:-)

A Flo dziś ostatni dzień do przedszkola, ja się smucę, a ona dziko cieszy:-p co ciekawe ostatni miesiąc, jak już wiadomo było, ze wyjeżdżamy, zdecydowanie chętniej chodzila...chyba w nowym miejscu od razu jej oznajmię, że to na chwilę, żeby się nie stresowała:-p Ja zaraz do ginki na normalną wizytę, bo na usg nie było jak omówić opuchlizn, cukrzycy etc., a potem jeszcze do diabetologa - czyli normalny dzień ciążowej hipochondryczki:-D R o dziwo rzeczywiście był już przed ósmą, a byłam pewna, że zaśpi, bo znowu cały dzień tyrał w ogrodzie...jakby mi kto rok temu powiedział, że bedę musiała własnego męża gonić do roboty w domu i nie bedę mogła z ogrodu wyciągnąć, to bym się ze śmiechu popłakała, a tu proszę, geny chłopskie odpalily się z pełną mocą i nie idzie chłopa przekonać, że nie samym ogrodem człowiek żyje:-D

aaaa...i milego pierwszego dnia wiosny:-)
 
Witam w pierszym dniu wiosny( widok za oknem to raczej jesien:baffled:)
Survi no niezle sie R zabral za ogrodek:tak: To wy juz na wies jedziecie:szok: Jak to szybko zlecialo:tak:Zycze zebys dzis wszystko pozytywnie zalatwila z lekarzami:tak:
Kasia no niezle,ale sie znasz na psiakach:szok:
Kamu zdrowka zycze:tak:
Madzia:szok:Niezla panan Ci rosnie:-D
Iza powodzenia na spacerze:tak:
Wczoraj bylam u kolezanki w ciazy(31tc),pogadalysmy, posluchalam serducha Franka,bo ona ma detektor tetna:tak:Musimy sie czesciej spotykac, juz tak niedluzo zostalo do porodu:tak:
Milego dnia:tak:
 
Dziewczyny wielkie dzięki. Kciukasy pomogły.
Jesteśmy od wczoraj w domku,zabieg poszedł ok.
No ale tego wrażenia gdy za dzieckiem zamykają sie białe drzwwi na blok operacyjny to nigdy nie zapomne.
Oby to był pierwszy i ostatni raz.
Przeżyliśmy i wszystko za nami, choć młody teraz troche agresywny jest :szok: nie wiem, to chyba ten stres i medykamenty. Całusy dla was :-D
 
HAszi super wieści!oj tak moment jak zabierają dziecko jest najgorszy:-(trzymajcie się:tak:
Surv od zawsze lubię chodzić, więc spacer 2 godzinny to dla mnie norma:tak:jak chodziłam z Kubą na spacery to nie rozumiałam mojej koleżanki, która jak szłyśmy razem do parku to szukała pierwszej wolnej ławki żeby posadzić d*** bo przecież dzieciaki śpią:dry:teraz nie mam żadnej koleżanki blisko mieszkającej z dzieckiem w wieku Liwki więc sama spaceruję:tak:jak to chłopy garną do takich prac-mój M jak ma coś u nas w mieszkaniu zrobić to trzeba prosić i prosić, a na wieś jedzie po całym tygodniu pracy na weekend i dziwne, nie jest zmęczony:-p
Dorka wow cóż to za wynalazki:-D
Kasia toś się skrywała ze swoim "fiołem";-):-Dfajnie:) teraz rozumiesz że można pisać o wózkach godzinami;-):-p
Renia u Kuby w p-lu marzannę palili:tak:pisałam maila do 4kids i ma mi dać Pani znać, dostali dość dużą dostawę ale ponoć większość towaru to rezerwacje, więc nie wie tak na prawdę co im zostanie:tak:jak mi odpisze to dam Ci znać:tak:
Kamu zdrówka!

Dziś Kuba poszkodowany- nie poszliśmy na plac zabaw, bo byłam z Liwką na spacerze i wszystkie krzaczki mi wycięli:-p:-p:-Dswoją drogą widać, że dbają o tereny zielone:tak:wszystko piękne wygrabione i poprzycinane:tak:tylko jakiś toytoy by się przydał, bo nie ma gdzie siku zrobić:-p:cool2:
idę odgrzać obiad:) z moich "gołąbków inaczej" wyszedł sos mięsny:-p:-Dwszystko mi się rozwaliło, ale M stwierdził że i takie zje:-p:-D
 
Haszi super,ze wszystko sie udalo:tak:
Kicrym ja tez lubie spacerowac,a wiadomo,ze motywacje mam to laze:-p moze cos mi zleci z wagi.

Survivor jak Flo po ostatnim dniu w p-lu?

My po szczepieniu,Majka nawet dzielna byla i przez cale badanie,mierzenie i wazenie nie ryczala,a ostatnio jest to norma,dopiero przy ukluciu sie rozbeczala.
Waga solidna,ale to w innym watku ;-)

Ide zaraz z Mackiem na kulki,bo w tesco zrobili dosc fajne z darmo:tak:
Na placu zabaw przy p-lu troche polatal,to mamy spacer odbebniony ;-)
 
Haszi super, że poszło gładko
teraz niech sie goi ładnie wszystko

Kic super te spacerki
tez niebawem będe spędzała dużo czasu na świeżym powietrzu:-)
dzięki, za zapytanie
a te kolory na letni zestaw są tylko takie jak na stronce? czy do fioletu maja cos bardziej pasujacego?
i czy ten letni zestaw jest też na gondole czy tylko na spacerówkę bo mnie to interesuje?
ja jeszcze tam nie dzwoniłam

Dorka super tak posłuchać serducha
fajnie, że z kumpela rodzicie niemal w jednym czasie

Surv to kiedy wyruszacie do Chmielna?

moje dziecko dzis nie znalazło wiosny w parku
za to namalował sliczny zielony obrazek
cieszę się, że chodzi do tego p-la bo zupełnie inaczej funkcjonuje
idę wszamać cos słodniego - a niech zgaga pali:-)

Madziu super waga Mai:-)
 
reklama
Renia, my też topiliśmy marzannę, ale u dzieciaków palili. Mikołaj mi powiedział, że nie można zaśmiecać rzek:szok:;-):-)
Haszi cudnie, że już po i wszystko w porządku:tak:
Kic, no nie wiem, czy rozumiem, że można pisac o wózkach godzinami;-):-D:-D:-D
Surv, widać, że R znalazł swoją pasję:tak:
Kto szykuje się na you can dance?
Aha, szkołę zaczynamy w poniedziałek ;-)
 
Do góry