reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Surv, moje Labki prawie w ogóle nie szczekały i każdy był super przyjacielem. A jak jeszcze miał cos dobrego, to ... Jeśli chcesz, żeby 4 łapy budziły respekt, to niestety nie Labrador:sorry:Możesz mieć 2 psy. Jeden świrus Labek a drugi go pilnujący i domostwa:-)
Dorka, współczuję Ci tych problemów z Sebą. Ja jak Kic, strasznie boję się co to będzie jak nasze dzieciaki wejdą w okres dojrzewania:sorry:
Renia, jak pisze Madzia, może da się "przemycić" Tymka. U nas też mogły starsze dzieci a jak urodziłam Mikołaja, to była u mnie kuzynka z 2,5 letnim synkiem:tak:
Madzia, też wydaje mi się, że te gumowe rolety będą ok. Są jeszcze takie jakby srebrne i one odbijają światło:tak:
Olga mi się rozłożyła. Ma antybiotyk, bo są początki oskrzeli. W sumie nie spodziewałam się. Wzięłam ją do lekarza na osłuchanie (kaszel męczył ją w nocy, a w ciągu dnia kaszlała tak od czasu do czasu) bo mieliśmy jechać na weekend do znajomych i żeby dostać receptę na elofen, który lubię i daję jak coś zaczyna się dziać . No i lekarz wysłuchał, że już się coś dzieje:confused2: No i d...a blada - nie pojedziemy. Dobrze, że w tą sobotę nie ma basenu, bo Olga nie poszłaby a na następny weekend już wydobrzeje
 
reklama
witam z rana
młode je kaszkę - ulubione śniadanko
dzis znowu słonko
w nocy miałam schizę, że coś z Ignasiem nie tak - nie czułam skakania
od dziś liczę ruchy z tej paniki
wiem, że pewnie przesadzam ale im bliżej to widzę, że siada na mózg

Srv i co autko naprawione?

Post dzieki za motywację do robienia zdjęc
normalnie muszę umówić się na sesję ciążową bo uprosić sie P nie mogę, a sama chciałabym mieć ciut pamiątkowych fot z tego magicznego okresu:-)

dobra idę oporządzać młode bo zjadło
miłego dzionka
 
witam rankiem:)
Oj jak mnie głowa boli:baffled:moje dzieci dziś wstały po 6:baffled::sorry2:
U nas słonko świeci, ale nie wiem jak z temp. pewnie dziś pójdziemy na spacerek, a potem do Selgrosa z M skoczymy.
Kasia zdrówka dla Ogli!jak to nie wiele trzeba żeby na oskrzela poszło:dry:
Post nie, nie, nie, ja już za trzecie podziękuję. No chyba że państwo będzie mi je utrzymywać w 100%:-paha no i wtedy bym musiała je zawiesić w hamaku bo na obecnych 54metrach to już nie ma gdzie kolejnego łóżeczka wstawić:no:a ja tam taka skora jak Surv do przeprowadzki nie jestem:-pwiesz ja mam jeszcze 2 siostry które mogłyby już się w końcu zabrać za stabilizowanie swojego życia:-p
Renia mój Kuba też w dzień już nie śpi:tak:za to wieczorem 20 -20.30 i odpływa w 3 sekundy:happy2:

Jejuuuu Liwka się "rozraczkowała" i ucieka mi po całym mieszkaniu, zjadając wszystko co ma na drodze:sorry2:aaa no i ma 2 ząbka:tak:
miłego dnia!
 
Renia, gucio nie naprawili:no: Dziś na 13 w końcu ma być....ale cały tydzień zmarnowany, tyle że R tu ogarnął do wynajmu ale to mogl w jeden dzień zrobić, a tam chalupa stoi i o remont błaga... na przysłość bedziemy robić na miejscu, w końcu i na wsi ludzie mają auta i na miejscu je naprawiają:tak: Co do ruchów to ma prawo ruszać się mniej - Sara też już nieco spasowała, nadal rusza się bardziej zdecydowanie niż Flo w tym okresie, ale to już nie są dzikie harce tylko raczej jakby opasła anakonda mi się pod skórą przesuwała:-D

Kasia, to ja jeszcze pomyślę nad labkiem - nie potrzebny mi pies bardzo agresywny, raczej duży, żeby budził respekt, bardzo bym chciala też wilczura więc może oba?:tak: Na razie to jednak trzeba ogarnąć dom i ogród...za dużo tego wszystkiego naraz do ogarnięcia:sorry2: No i zdrówka dla Olgi! szkoda, że weekend nie wypali, ale może w następny? podobno piękna pogoda ma być już zawsze:-)

Kic, ja tam uwazam, ze prędzej czy później jest Ci pisany sklep z wózkami i nie ma co uciekać od przeznaczenia:-D Jak wygram te parę milionow, co mi na remont potrzeba, to mogę być Twoim inwestorem strategicznym:tak:

Post, no jak zobaczylam Twoje zdjęcia, to ja swoich już na pewno nie wstawię:-p Mam ze dwa razy tyle co Ty w pasie, do tego bardzo opuchlam, wiec wyglądam jak potwór:baffled:Z tego powodu zdjęć twarzy po fryzjerze to na pewno nie bedzie...no może jak się na Wielkanoc odpicuję i kapelusz z dużym rondem kupię:-D Dziś się farbuję, szkoda mi było czasu i sił na kwitnięcie tyle u fryzjera, a wlosy zrobić trzeba bo po obcięciu wyszło, że Sara mi kolejne 30 procent siwizny dowaliła i są miejsca na mojej głowie, gdzie wszystko białe:szok:

Dobra, zmykam do pakowania, bo roboty pokończone, słońce grzeje tak, że człowieka nosi, a tu nadal z 5 pudeł drobiazgów jeszcze zostało:baffled:
 
Kic...hamak powiadasz :):), niezły pomysł :)
Surv...eee nie przesadzaj, rodzinie się nie pokażesz??? ja chciałam powiedzieć że jak ważyłam 100 i byłam matką mopującą to się pokazałam więc proszę się nie wstydzić tylko brzucha pokazać :)
Renia...oj widzę że się koleżanka potrafi w 5 minut nakręcić, młody musi kiedyś odpocząć w brzuchu, zwłaszcza że mu coraz ciaśniej :)
dobra, zabieram się do pracy :)
 
witam z ranka :-D
ja na chwilkę, bo dzieci lepiej się czują i szaleją :sorry2:
ja też miałam cc, bom za wąska :-p
miłego dnia
 
update
Surv....no zobaczyłam brzucha....no duży to fakt....no a jaki ma być ???
:):):)
urodzisz, przekopiesz ogródek 2 razy i juz będziesz laska :)
 
Dzien dobry u nas tez slonecznie i temperatura rosnie wiec wybierzemy sie na spacer z Misia:tak:
Kic gratki dla Liwki:tak:Teraz dopiero sie nabiegasz:-D
Survi nie przesadzaj,jak ma wygladac kobieta w ciazy:blink:Ja na razie nie puchne ale jak przed porodem beda upaly to napewno bede:baffled:
Post oj kiepsko z tata:-(Moj wujek mial wylew chyba z rok temu,niby ok bylo,ale on nie ruszal sie z domu itp.Potem ciocia go zdopingowala to spacerowal z pieskiem, zaczal cwiczyc itp. Musze ich odwiedzic bo dawno nie bylam:zawstydzona/y:Trzymam &&&& za tate:tak:Dobrze ze Ika w przedszkolu:tak:
Iza Misia nawet jak byla chora to spokojna nie byla:-D
Renia nie stresuj sie:no: Ja przewznie licze ruchy wieczorem,ale w dzien tez jest aktywny:tak:
Z Seba rozmawialam wczoraj ale do niego nic nie dochodzi:baffled: Dzis znowu sie spoznil:-(Zobaczymy,G dal mu kare na kompa:no: Seba wlasciwie z zadnym z kolegow sie tak az nie trzyma,bardziej z jedna kolezanka:tak:Ona bardzo dobrze sie uczy wiec nie wiem dlaczego nie bierze z niej przykladu:baffled:Widze ze kompletnie mu nie zalezy:no:
Dobra juz nie smuce pije kawe i zmykamy z Misia na spacer:tak:
 
Post jak to brzmi "jak wazylam 100.." a teraz to ile???:szok: az strach pytac ;-)
Renia tak juz myslalam o tych podgumowanych,w sumie od poczatku takie mialy byc u Macka,ale nam sie spieszylo ,a w zadnych castoramach wtedy nie bylo:no: wiec sa zwykle,a u Macka jeszcze na noc wieszamy gruby koc i jest w miare ciemno.Trza bedzie pomyslec.Natomiast w sypialni to mamy takie jak ty chyba w kuchni, tego co pamietam ze zdjecia,wiec szkoda mi ich wywalac:sorry2: No cos trzeba wymyslec,gwiazda dzisiaj juz przed 6 gadala,a gwiazdor niedlugo po niej:baffled:
Survivor to moze Goldena? taki troche wiekszy od labka,ale tez mily i dzieciolubny:tak:
Dorka taki wiek,ale i tak mysle,ze najgorzej nie jest skoro nie obraca sie w zlym towarzystwie.Kazdy kiedys to przechodzil,ba,no kto nie byl na wagarach i niektorym wcale na zle nie wyszlo.Seba to madry chlopak,opamieta sie,ale rozmawiaj z nim o tym.
Kasia zdrowka dla Olgi!
Maciek tez wczoraj byl ciepla kluseczka,bez jeczenie poszedl spac o 20,a nawet wczesniej mial niezla zamulke.Mowil,ze mu bardzo zimno w przedszkolu bylo:baffled: Na noc dalam nurofen,bo sie juz cieply robil,a rano bylo ok,wiec do przedszkola poszedl.Poki co nie dzwonili,wiec chyba jest ok.
Zaraz mala nakarmie i sie przespaceruje z nia do przedszkola.
Smieszna ta Majka moja strasznie.Daje jej narazie pol sloiczka marchewki dziennie i co sie skonczy to w ryk,z soczkiem to samo:-D No ale nie wiem czy to aby nie za wczesnie,zeby jej caly sloik dac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki! Oprócz tego, że Olga od czasu do czasu zakaszle, to w ogóle po niej nie widać, że chora:sorry2:
Madzia, Golden jak Labek sprzedajny więc zero respektu. Juz chyba czarny pies Labek byłby lepszy, ale i tak poszedłby z każdym:-pDuet to chyba najlepsze rozwiązanie
Dorka, najważniejsze, że rozmawiasz i rozmawiaj nadal. W końcu zadziała. Ważne żeby wiedział, że ma w Was oparcie
Kic, musiał nastąpic ten dzień, że dziewczyna przyśpieszy
Ale u nas cudna pogoda - podobno 15 na termometrze
 
Do góry