reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Majka tez zasypia,ja prawei przykimalam jak ja karmilam.Taka pogoda chyba.A jeszcze na poczte mnie runda czeka,chyba Macka namowie zeby szedl ze mna,moze i dzisiaj ladnie zasnie ;-)

Kicrym ooo to moze i ja sie kaphala wybiore po spodnie,bo kurtke na przysly rok mamy:tak:
swoje ciuhy kupowalam w taki sklepie Pretty Girl czy jakos tak,chyba niezbyt znany i chyba nie sieciwoka chociaz na metkach tez ta nazwa.Pierwszy raz tam kupowalam.
K juz ocenil,ze jak dla starej baby:baffled:
Sylcia cykne potem fote,to pokaze przy okazji Majke ,bo jej dzisiaj sesyjke zrobilam;-)
 
reklama
witam moje Panie

Madzia rozmiar, rozmiarowi nie równy:-) ustalmy , że masz idealną figurę a jedyne co Ci uroslo to cyce, prawda?;-) a jak z chrezstnymi, w dalszym ciągu macie jednego?
Surv moja koleżanka tez miala cukrzyce w ciąży i fakt, musiala diete trzymać, a po porodzie jak ręka odjął:tak:
Post ja też bezbonica jedna i wczoraj zpomnialam o poście:zawstydzona/y:a co teraz dziergasz? ja chyba limit wyczerpalam bo mam teraz wrecz niecheć na druty:baffled:
Sylcia moja tesciowa już pare razy też mi aluzje rzucala, że żadko do kosciola chodzimy, dzieci nie po katolicku chowane itp aczkolwiek M jednym cieciem ją ucisza typu "mamo Ty się ciesz, ze dzieci ochrzcilismy, bo tak się zastanawialiśmy, czy nie dac im wolnego wyboru:-p" ale fakt, ze Ty masz nie komfortowa sytuacje, bo mieszkacie blisko siebie i normalnie jestes na cenzurowanym:no:
Renia no chłopisko ci rośnie:-D:-D:-D:-D
Kate ja tez czekam na zdjęcia :tak: i mówisz, że tylko 300 zło????a wiesz ile mi teraz zaśpiewal dent jak sie spytalam ile- 700 zl:nerd: kurna ja chyba mam wypisane na czole-kręćcie mnie:angry:
Kic super, ze z Liwką juz oki!!!!
dziewczyny ile Wy płacicie, za przedszkole, bo ja mam 600zl a niby od kwietnia jakas podwyzka inflacyjna i niewiem czy to drogo?
aaa zapomnialam zdać relacji z imprezy- bylo superaśne, bawiliśmy się przednio:-)
 
Tosika ja w publicznym za 7,5 godz place niecale 300zł juz z jedzeniem,a normalnie za 9 godzin to chyba ok 360zł jest.
Jesli chodzi o chrzeestnego,to w koncu zdecydowalismy sie na mojego kuzyna.Ja to w sumie sceptycznie do tego pomyslu,ale nawet K zaczal mnie juz przekonywac,aaa to niech juz bedzie ;-)
 
Tosika, jak za prywatne to cena w normie: u nas jest też w tej okolicy plus osobno wyżywienie, w tym co sprawdzałam w swojej dzielnicy jakieś 900 zł w sumie wychodziło. Apropos, opłacilo mi się chodzić na pogaduszki do pani dyrektor u nas, bo jak dziś pytałam o wypowiedzenie, to powiedziala, żebym się nie wygłupiała, bo nie wiadomo jak bedzie, może się coś z terminami zmienić, więc wystarczy, jak jej dzień wcześniej powiem:-)

Lekcja pokazowa w przedszkolu całkiem spoko wyszła, pani Flo co prawda wściekle zestresowana, ale to mlodziutka dziewczyna, a rodzice to takie stare dziady jak my, więc się dziewczynka denerwowała, a niepotrzebnie, bo fajnie wyszło;-)
Asię po raz trzeci w tym roku z porodówki odeslali, nakazując zwiększenie spożycia melisy i niezawracanie d***:-p A tak serio, to rzeczywiście coś się dzieje, ale powolutku i dają jej jeszcze ze dwa tygodnie w dwupaku:blink:

wracam do roboty: po dietetycznym obiadku w końcu najedzona:-p
 
Madzia jakby u Ciebie nie było to służę pomocą, tylko wtedy Ci wysyłka dojdzie:dry:ale spodnie są na prawdę fajne, jutro mam zamiar kupić jeszcze jedne tylko czerwone, co prawda Kuba stwierdził że czerwonych nie założy ale może za rok mu się odwidzi:-pM ma jutro do południa chwilę wolnego więc skoczymy jeszcze do SkiTeamu ponoć kurtki ze Spidera są przecenione 70% więc bym się szarpnęła:-pwrzuć fotki swoich nabytków:) marka nie znana ale zazwyczaj takie sklepy mają fajne nietuzinkowe ciuchy:tak:
Surv no ja tam się dziewczynie nie dziwię:-p:happy2:sama się zawsze stresuję, wiesz my jako młode n-lki nigdy nie wiemy co w Wy-rodzice o nas sądzicie;-)może jak będę pracować mając 67 to nie będę na to zwracać uwagi;-)
Tosika ja płacę jakieś 80zł ale Kuba jest zapisany od 8.30 do 14.00 czyli mieści się w darmowych godzinach, po i przed tymi godzinami koszt godziny to 1,34 czy jakoś tak i od 01.01 jest opłata stała zwraca gdy dziecko jest nieobecne.Płacę oczywiście tylko za wyżywienie - 3 posiłki -4.40zł
Sylcia to musiało być ciekawie;-):-palbo Wiki była taka zmęczona:-p

Liwka się bawi, Kuba ogląda tv.
kupiłam Liwce rajtki do raczkowania bo się wścieka że się ślizga na tych naszych panelach, ale są do d***, zjeżdżają jej i te gumki co mają być na kolanach ona ma na łydkach:-p
 
Surv, to się dzieje w Rodzinie. Kurcze, może z tą cukrzycą nie będzie jednak tak źle... Trzymam kciuki za Asię:tak:
Tosika u nas koszty za przedszkole nieporównywalnie niższe, ale to państwowe przedszkole i misto mniejsze. Fajnie, że imprezka udana:tak:
Madzia, pochwal sie kreacją! M się nie przejmuj - na pewno się nie za;-)
Halny duje, deszcz pada, ciepło... Po południu byłam ledwo żywa. Tak mi się spać chciało, że musiałam iść na drzemkę. Potem siły wróciły i machnęłam prasowanko. A jutro po południu przychodzi kuzynki syn i będzie spał u nas. Dzieciaki bardzo podekscytowane :-) Musze jutro zrobić zapas chleba tostowego i żółtego sera:-D
Idę zobaczyć na zastrzeżony - może jakieś nowe foty są?
 
Dzien dobry!!!O dzis pierwsza?
Survi dasz rade:tak:Kilka dziewczyn na majowkach 2012 tez ma cukrzyce ale sa w domu:tak:Tylko musialy wybrac szpital w ktorym zajmuja sie ciezarnymi z cukrzyca i pozniej noworotkiem z takiej ciazy:tak:
Tosika u nas za przedszkole placimy 320zl, za jedzenie 4zl:tak:
Madzia czekam na zdjecia sukienek:-D
Kic co dzis zaspaliscie?
Sylcia u nas Misia nie zasnie w kosciele:no: za to Seba uwielbial spac w kosciele:tak:
Renia no szybko przybral synus:tak:Moj tydzien temu mial 1040g wydawalo mi sie malo ale gin powiedzial ze ok:tak:
Dzis musze ogarnac lazienke i kibelek, popoludniu po Misie, a na 17 ide do lekarza ogolnego po skierowanie na krew i mocz:tak:Zaczelam chodzic prywatnie do gin a za badania nie bede juz placic:no:
 
Fotki som ;-)

Dorka no ja placilam za badania,ale w sumie to nie tak wiele,za morfologie i mocz. Tak w ogole to mialam isc zrobic po porodzie i nie dotarlam jeszcze:sorry:
Kicrym moze dzis podjade,zalezy jak tu sie z majka wyrobie,bo odkad przyjechalismy z p-la to spi.Kaphal mam na drugim koncu miasta,przy okazji h&m ;-) a musze do 14.30 byc po macka. Ale dzieki! a jakie sa kolory ?
Tosika a za prywatne placilam 600 + jedzenie,czylo za pelny m-c ok 840zł

u nas szaro, buro i ponuro,jeszcze wprawdzie nie pada,ale pewnie bedzie. Za to jakies 12 stopni:tak: i ptaki juz na wiosne cwierkaja:-)
 
Witam:)
Dorka no prawie że zaspałam :p Kuba jak zawsze wstał o 6.30 ale Liwka spała więc ja też drzemałam, wstałyśmy 8.18:-p
Madzia u mnie spodnie były czarne, czerwone i różowe, kombinezony (140zł ) niebieskie i te kolory co spodnie:tak:
Kasia widzę że Twoje dzieciaki też tosty lubią:-D

U nas też ciepło, ale pada deszcz, ja jakaś śpiąca chodzę:confused2:
 
reklama
heloł
no i dzis runda po lekarzach

Młody narzeka na ucho więc poszłam do rodzinnego naszego bo laryngolog we wtorek - i to pryw
ale jak dalej będzie nie halo to do chorzowa sie wybiorę bo tam ponoć super coś jest
oj widzę, że u nas juz 2 raz tak jest, że po antybiotyku coś z uchem:no:

no nic dostał kropelki przeciwzapalne i od razu takie co w przypadku przytkania maja pomóc

później dentysta:-)
okazuje się, że jest mała kropeczka na 5ce i w środę idziemy podleczyć (bo dziś to miał być tylko przegląd)
ja za to zaleczyłam 7ke
młode wyssało i jakaś szczelinka sie zrobiła:cool:

oj jak ja nie znoszę chorobowych alarmów
oczywiście przeżywam jak przysłowiowa mrówka okres

Kic dzięki za cynk ze cos jeszcze maja w kaaphalu bo ja dzis podjechałam do cocodrillo i niestety już po wyprzedażach:szok: a kombinezon na przyszły sezon chętnie bym kupiła
jutro po włoskim jadę na jakiś shopping
no i pierścionek mam sobie sama wybrac a mąż kupi (z okazji drugiego synka:-))
tylko nie mogę jechać z chłopakami bo normalnie masakra jak oni nie znoszą zakupów
młodszy to tylko chce być tam gdzie zabawki, a starszy to najchętniej tam gdzie dają jeść:sorry:

Dorka jak masz możliwość robienia badań lab na fundusz to rób
ja cały czas tylko prywatnie
i żeby to był sam mocz i morfologia
ja muszę tsh do tego i jeszcze badam tokso co jakiś czas bo jestem przewrażliwiona (mój wymysł pewnie) i zawsze 60 zł minimum zostawiam
oj ta nasza państwowa służba zdrowia:eek:

oki idę sie pouczyć na jutro italiano
jakaś rozdrażniona jestem
pewnie ta pogoda bo wiatr i deszcz
 
Do góry