reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

siemka!!
Surv - i ja na wyjazd się piszę!!! chociaż u nas jakby lepiej, oczywiście w nocy kursuję ale troszkę mniej i staram się usypiać bez cycka, raz się uda a raz nie. Ale w dzień od tygodnia usypiam bez piersi i nawet nieźle śpi.
Oczywiście w weekend z Leną się bawią i nie chce jej się spać, no ale odkąd wstała o 08:00 to jeszcze nie spała i muszę ją chyba uśpić.
u nas dziś bez basenu bo Lena się zasmarkała i trochę kaszle, tylko po obiadku trochę na śnieg pójdziemy bo dziecko stesknione i od rana przy oknie waruje.
 
reklama
Czesc!! U nas mnostwo sniegu i jeszcze pada:tak:
Kic udanego wypadu na basen:tak:
Kamu jak ja mam jechac samochodem w taka pogode to jestem chora:baffled: Wczoraj wracala od znajomych mieszkaja za moim miastem:tak:Tam u nich ślisko na drodze a u nas czarno:szok:
Kasia u nas pobudka o 9:happy: Jutro niestety sie skonczy dobre i pobudka bedzie o 7:baffled:
Survi to niezle Ci daje w kosc Flo;-)U nas tez jutro powrod do przedszkola bedzie po miesiacu:tak:
Pabla oby Lence szybko przeszlo przeziebienie:tak:
Renia nie zazdroszcze nocki:no: Ja jeszcze w nocy mam spokoj z sikaniem:-D
My dzis tez wybywamy z domu:tak:Jedziemy na urodziny do kuzynki corki:tak:Troche sie boje drogi niby ok 17km,ale w tamtych okolicach mielismy wypadek 2 lata temu:no:Chyba jakos damy rade:tak:
Milego dnia zycze
 
Rosół zjedzony, na deser magnum:-) drugie sie gotuje
Choinkę wlasnie rozebralam
Chłopy tobie miejsce bo malować ma pod ma nieobecność.
Syn z kuzynem u dziadka - chwila ciszy
Dokładnie mdzy nimi 4 lata czyli tyle co bedzie miedzy moimi synkami. No bedzie głośno a ja zapasy meliski juz zacznę robic:-)

Surv to cieszę sie ze milas z nim do czynienia i uważasz ze jest dobry.
A jakie to są pasy na brzuch?
Wczoraj w hm widziałam takie bawelniane na brzuch ale to chyba ozdobne:-)

No ja jak dzika cieszę sie ze jadę na 10 dni
Odpoczne od garów, sprzątania tych samych kątow, prania itp
Niech P sobie rządzi po męsku

Kamu super ze tak sie rozjezdzilas i to lubisz

Kic basen to pomoże w walce z oponka a do tego 6w. Kolezanka z zamiłowaniem to ćwiczy i zadowolona. Ja jeszcze przed ciąża zabieralam sie za to ale słaba silna wola:zawstydzona/y:
 
a co to jest 6w? :-p
Ja poki co od tygodnia nie krece hula hopem i brzuszkow nie robilam,bo @ dostalam,a w ogole to jakos brak czasu byl.Za to dzisiaj juz zgubilam rachube ile bialych michalkow pochlonelam:zawstydzona/y:

Renia to ty sama jedziesz?
Survivor ja tez sie pisze na wyjazd:-p jak widzisz nie tylko jedna chetne,to moze 2 te grupony wykupimy ;-)
oj pospaloby sie:sorry:
U nas pobudki co 2 godz:sorry:
Pabla jak Ty ta Sonke usypiasz bez cyca? moja jeszcze moze za mala,chociaz nie wiem,moze by ja probowac uczyc bez tego (.) jak jest najedzona.Majka kiedys zasypiala bez,teraz tez potrafi ale tylko w chustawce,a w innych przypadkach tylko przy cycku,a jeszcze jak odkladam to sie przewaznie rozbudza:baffled:


Mysmy tez nawet sanki wyciagneli,bo niby chodniki czarne,ale na pobliskim boisku bialo.No i co z tego,jak tylko wyszlismy z klatki to Maciek zrobil afere,ze mu wieje ,zrobilismy rundke dookola bloku i wrocilismy do domu.Wiecej tego ubierania niz to wszytsko warte:baffled: ale faktycznie zawierucha nieprzyjemna byla.
 
Madziu - siadam z nią na łóżku, układam jak do karmienia, podtykam koło buzi pieluchę tetrową ( z którą z 2 razy spałam i którą przykładałam do lejących się cycków jak mi z nich kapało mleko:-) ), i syczę uroczo: ciii,ciii i kołyszę ją lekko. Najpierw jest ostry protest, po minucie mała kapituluje, uspokaja sie, jeszcze sie troche wykręca i po 5 min śpi. I mam wrażenie że lepiej i spokojniej śpi niż przy cycku.
 
My juz w domu cali i zdrowi:-) Misia padla w samochodzie i mam nadzieje ze bedzie spala do rana:tak:
Dziewczyny wy o tym cycowaniu i usypiani u nas sie znowu zacznie,mam nadzieje ze bedzie tak jak z Misia:tak:Mala jak miala ok 2 miesiace miala 1 pobudkę w nocy:tak:
Zycze dobrej i przespanej nocy:tak:
 
Witam wieczorkiem:) Madzia Liwka też na początku usypiała przy cycku, a teraz ze smoczkiem i kołderką bądź pieluchą, generalnie im więcej do zakrycia tym lepiej:-pczasami jak nie umie zasnąć to ją troszkę kołyszę i też syczę ciii:-D6w to ćwiczenia na brzuch (wklejam załącznik) Dorka życzę Ci z całego serca żeby młode spało tak jak Misia:tak:generalnie kocham młodą nad życie ale te nocki mnie wykańczają:sorry: Renia a to wiem gdzie:tak: Pabla to widzę długie przerwy młoda robi, Oliwia wstaje koło 7 i potem idzie spać ok 10 i różnie śpi, czasami godzinę czasami 2, dzisiaj spała 3:szok:a potem to różnie, zazwyczaj koło 17 idzie na 40min drzemkę:tak: Surv no jak moja mama pierwszy raz wzięła Kubę na noc to budziłam się non stop i dziwiłam czemu nikt nie płacze:-D My dziś po śniegowych szaleństwach, każdy zaliczył zjazd z "dupolotem" nawet moja mama:-DKuba wniebowzięty, sanki jeszcze nie wyciągnięte i chyba mu nie wyciągnę bo wolę żeby poszedł na górkę niż mi jęczał na sankach że mu zimno (tak był w tamtym roku):-ptylko Liwce się nie podobało bo wózek stał w miejscu, a już ciemno było więc mało co widziała, poza tym sypało ostro więc miała budę naciągniętą:happy: Liwka już śpi, młody się wygłupia z tatusiem:sorry:zaraz kończę zabawę, bo potem spać nie chce iść:confused2: spokojnej nocki!
 

Załączniki

  • a6w2nl.jpg
    a6w2nl.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 11
Myśmy też zaliczyli dziś śniegowe szaleństwa, ale bez górki, tylko śnieg i las. Dzieciaki orzełki zrobiły, w śniegu sie wytarzały, więc zadowolone:tak:
A teraz Internet chodzi mi jakby nie mógł i mnie to wkurza, bo chciałam ćwiczenia robić z angielskiego. Jak dalej tak będzie, to wyciągam książkę:-p
 
P idzie kapac syna
Ja zaraz pakowanko bo jutro na sam wyjazd nie znosze

Madziu jadę z synami:-)
Chłop zostaje z misja odmalowac salon:-) a ja liczę na odpoczynek od codzienności

Kic super są te dupoloty bo na sankach to dziecie sie zasiedzi i marznie a tak to bynajmniej w ruchu

Pabla ja juz zapytam bo ty znawczyni. Które chusty byś poleciła dla malenstwa bo widzę 3 rodzaje: tkane, elastyczne i z bambusowym wloknem. Czy to jest jakas różnica?
Super ze seansik filmowy zaliczyliscie

Kurcze moja klawiatura robi jakieś dziwolagi. Tworzy sama słówka i brednie wychodzą.

Kasiu super te orly sniegowe

Oki spadam do roboty
Dobrej nocki
 
reklama
Dzień dobry:-) W ramach adaptacji do życia na wsi dziś pobudka 3.40:no: Ja sama moze bym nie byla taka chętna, ale młoda raczyla o tej porze wstać, przyjśc, oznajmić, ze jest dzień, po czym zrobić awanturę, ze mamy się wynosić z naszego łóżka, bo ona nie ma tu miejsca...nawet nie zdążyłam porzadnie opierniczyć, jak zasnęła - ja niestety już nie:-p Zatem siadam do roboty, bo za godzinę czeka nas budzenie demona do przedszkola, a po nocnych doświadczeniach pewno lekko nie będzie:-p

O, Renia, dobrze że spytałaś o chustę, bo ja też mialam:tak: Ja myslałam o takiej: Pentelka Chusta elastyczna DZIKIE WINO 50cm (2033908185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., tylko nie wiem, ile jest warta, skoro taka tania:tak: Mam już nosidełko, takie jak przy Flo Baby Bjorn, bo jest najwygodniejsze z przeze mnei testowanych, ale to bardziej dla R, bo on chust nie lubi, natomiast, ja właśnie chusty wolę, więc muszę coś dla siebie kupić. Natomiast o pasie ciązowym myslałam takim: - Ciążowy Pas Ortopedyczny NIXIE u PRODUCENTA W-WA (2036439883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - wyglada jak akcesorium do praktyk sado-maso:-p ale oceniając po konstrukcji, może spełniać swoje zadanie, bo i brzuch podtrzymuje i plecy prostuje - spytam swojej pani doktor, czy tak jest rzeczywiście.

Kic, 6W to ja po ciązy z Flo tylko opis przeczytalam i mi się slabo zrobilo, a po pierwszej próbie stwierdziłam, że wolę byc gruba, ale żywa:-) więc podziwiam, że Ci się chce, i wrzucaj zdjęcia postępów w odchudzaniu tą metodą, to może się jednak przełamię kiedyś:tak:

Kasia, a egzamin kiedy? Jak widzę, ile się uczysz, to sobie myslę, że ty pewnie już język lepiej niż ja znasz:-D

Jak widzę, wszędzie śniegowe szaleństwa, a u nas nic:confused: Jakaś dziura klimatyczna cy cuś, bo śniegu już dawno nie ma, malo tego na pogórzu, jak R sprawdził też zielono... no nic, w przyszłym tygodniu, jak R wynegocjuje urlop to potwierdzam tę rezerwacje w Karłowie i kupujemy optymistycznie sanki:-)

I to chyba bedzie nas ostatni urlop do 2050 r., ponieważ chyba jednak kupimy do końca tę chałupę:tak: kolega R (wbrew moim skrytym nadziejom:-p) nie padł ze śmiechu, jak zobaczył, co chcemy kupić, wręcz przeciwnie pochwalił, że robimy biznes nieziemski, wiele rzeczy remontowych ocenił, że przeszacowaliśmy i da się zrobić dużo taniej - przede wszystkim dachu nie trzeba na razie robić, ogrzewanie też sporo taniej wychodzi, no i generalnie powinno nam kasy starczyc. R zes***ny ze strachu przed decyzją, ale widzę, że mu się oczy jak dziecku już świecą na perspektywy, więc chyba zaryzykujemy...daliśmy sobie jeszcze tydzień na decyzje, bo wtedy bedzie kasa za mieszkanie i wypadaloby już coś w koncu ustalić...no i wszystko spoko, tylko ja sobie kompletnie nie wyobrazam spakowania się do przeprowadzki z wielkim brzuchem...no ale z noworodkiem, także mnie w tej kwestii wyobraźnia zawodzi, więc pojdziemy chyba na żywioł:sorry2:

Na szczęście w tym tygodniu nie ma czasu na myslenie, bo mam zasuw nieziemski - obiecałam klientce, że przez tydzień poprowadzę za nią firmę, gdyż ma chwilową awarię rodzinna...na szczęscie kobieta nie wie, że ja już 2 firmy połozyłam:-p Zresztą w tydzień to chyba nawet ja dobrze prosperujacego biznesu nie rozlożę, ale roboty będzie huk;-)
 
Do góry