reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hejka,
my wstalismy po 08:00, nocka super :-)
zaraz M jedzie z Leną na basen a my z Sońką w domku. Przez te zmiany na jej nogach narazie nie chcę jej moczyć w basenie.
Surv - to odkładać ciuszki po Sońce??
Kic - akurat 62-68 to zakładam teraz młodej, mam sporo 56, które już są za małe, a na Liwkę też pewnie już będą nie dobre.
 
reklama
Witam :)
U nas też nocka super:) Kuby nie ma więc wstawałam tylko do Liwci :)
Pabla no 56 to już na styk mamy :)a z czego Soni wyszły plamki?z wody?kurcze chciałam jechać na basen jak mała skończy 2 miesiące ale może to za wcześnie??Z Kubą byłam bardzo przewrażliwiona i na basenie był jak miał nie cały rok :/ Jak Lenka na basenie sobie radzi? z tego co piszesz to jeździ co tydzień, Kuba baaardzo lubi wodę ale my mamy dość daleko na basen, M w niedzielę też pracuje więc systematyczności nie ma, chciałam teraz z przedszkola go zapisać ale czekam aż się zbierze grupa:sorry:
Izabelka ale to chyba na 2 grupy te 40 nazwisk:szok:my mamy 2 grupy maluchów więc 50 dzieci:tak:a w całym przedszkolu 125:tak:
Pogoda dziś chyba będzie ładna, słońce świeci i nie ma wiatru, zaraz mykam do piekarni, a potem sobie na spokojnie do kościoła pójdę bo z Kubą to żadna wyprawa:-pno a potem spacer:tak:
miłego dnia
 
Kto oglądał walkę? Ja przysypiałam, ale dotrwałam do końca. Szkoda, że Adamek pobity :-(
Kic, oczywiście siatkę oglądałam - takie mecze to lubię!
Byliśmy wczoraj na rynku, ludu, że ho ho. Moje dzieciaki lubią głośną muzykę ale tylko w mieszkaniu albo w samochodzie. Takie spędy nie bardzo je interesują, więc szybko się ulotniliśmy do ... kanjpki z placem zabaw ;-)
Kurcze, m przypomniał mi, że na działce stoi wyprany Quinny i czas porobić zdjęcia i wystawić wózio. Kic będę Cię prosiła o ocenę ;-) Podpowiesz mi ile za niego krzyknąć
Miłego dnia!
 
Pabla, jeśli masz gdzie je przetrzymać ze 2 miesiące to pewnie, że tak! Wszyscy nasi znajomi mają już dzieci na tyle podrośnięte, że ciuchów się dawno pozbyli, no a po Benie nie dostanę, bo Asi mlode raptem 5-6 tygodni starsze od mojego:sorry: generalnie to ja bardzo chętnie od Was odkupię całe wyposażenie dzieciowe, bo ja się pozbyłam wszystkiego:-(

U nas grupy 25-osobowe w sumie 50 trzylatków, a i tak kupa dzieci się nie dostała, więc chyba mniejsze nei mogłbyby byc. Ale też jak Flo odbierałam to wydaje mi się, ze realnie dzieciaków bylo mniej. Jutro powrót do przedszkola, moze być hardcore po chorobie, no ale ja już z nią dłuzej w domu nie wytrzymam...dziś wstała o 7 i walac mnie w tylek pięścią wrzeszczała "co dziś robimy, gdzie idziemy?":-p

Kasia, no Adamek od poczatku nie miał szans...i tak się dzielnie chłopak trzymał, pewno w kontrakcie miał, że musi do 10 rundy wytrzymać...w sumie za te 10 mln dolarów, to i ja dałabym się po pysku Kliczce sprać:-)

U nas dziś szykuje się niestety upał...bedę dyszeć jak wieloryb wyrzucony na brzeg, bo serce już w trybie prokreacyjnym ciągnie:sorry: ale po obiedzie planujemy iść na ciacho do kawiarni w ramach "co dziś robimy?" i może do CCC i mothercare podejdę poszukać kozaczków dla mlodej...chyba nie bedę na allegro kupować jednak, bo nie umiem jej tej stópki dobrze wymierzyć:baffled:

miłego dnia;-)
 
Ja walki nie oglądałam, nie rajcuje mnie takie coś, M sobie nagrał:-p
Kasia a który rocznik tego speediego? różne są ceny w zależności od stanu, rocznika i dodatków:tak:jak już się zdecydujesz to proponuję ci go wrzucić na forum wózkowym w zakładkę "sprzedam":tak:no i ja też lubię naszych siatkarzy oglądać, szczególnie jak wygrywają w takim stylu:-):-)
Surv wózek masz?;-)bo ja mam kilka na oku:-p
 
Kic - Lena na basen jeździ co tydzień, pływa sama w kółku lub rękawkach, zjeżdża z dużej zjeżdżalni i wpada z niej do wody głębokiej dosyć ( M ją zaraz wyławia ). Nic się nie boi łobuziara.
Soni wyszły plamy i liszajowate placki chyba od mleka, ale w związku z tym że skórę ma jeszcze nie całkiem doleczoną to nie chcę jej na basen brać. Chociaż już 3 tydz jestem na bezmlecznej i mam super krem la Roche i wszystko jej praktycznie zeszło.
Surv - to będę pakować i wieźć do mamy narazie a Ty jak już będziesz na włościach to daj znać, będę wysyłać ciuszki, będę miała też przewijak, leżaczek na pewno do oddania.
 
Pabla to odważna Lenka jest, Kuba też ze zjeżdżalni zjeżdża(tej takiej zamkniętej zawijanej)ale z moim M, sam nie zjedzie, z takiej małej (u nas jest taki słoń ) to bez problemu ale to do brodzika jest :) miałam też ten krem dla Kuby:tak:teraz mamy emolium i maść robioną, też dla Kuby bo małą na razie nie obsypuje - oby jej tak zostało:confused2: U mnie pewnie mata zostanie, kupiłam ale mała na razie nie wykazuje chęci leżenia, no i jak Surv urodzi to Liwia prawie rok będzie miała to gdzie na macie usiedzi:-p
U nas pogoda boska :) nic tylko basen by się przydał, a ja juz wodę powylewałam:-p
 
U nas już gorąco - 25 stopni a w słońcu chyba ponad 30
Kic, no Misiej jest rocznik 2006, więc wózio pewnie 2005. Miałam do niego dodatkowo folię przeciwdeszczową oryginalną, ale nie wiem gdzie jest :-/ Gdzieś na pewno ale wsysło... Po prostu chcę go sprzedać, na "transakcji roku" mi nie zależy ;-) (nie żebym sie nie cieszyła jakby cena była fajna, ale nie mam parcia)
Tak sobie myślę, czy ja mam coś co mogłabym Wam powysyłać. No chyba nie bardzo, bo wszystko mi się upłynniło a ubranka cały czas krążą.
 
Kasia tu masz link do strony z rocznikami Quinny strollers - Strollers and Prams myślę że powinnaś dostać jakieś 300-400zł, takie okazje jak kupiła Madzia to się trafiają baaaardzo rzadko:-pfajnie jakbyś tą folią znalazła bo to zawsze nie "goły" wózek tylko coś do niego masz:happy:
Liwia śpi (ciekawe co w nocy będzie robić), zaraz przyjedzie Kuba to cisza się skończy:-p
 
reklama
Hej, u nas dziś też bardzo ciepło aż konieczne było odkurzenie letnich ubrań:-) a jeszcze w piątek Młody był w czapce zakrywającej uszy w przedszkolu:szok: normalnie takie wahania pogody strasznie mnie męczą bo głowa nie przestaje mnie boleć:zawstydzona/y: zaspana chodzę a na dodatek leczony ząb mnie boli - jutro lecę zrobić rtg zęba i lecę do mojej dentystki niech mnie ratuje bo ja niedługo się wykończe:wściekła/y:
Madziu STO LAT Kochana - szybkiego i łatwego porodu, pociechy z Dzieciaczków i Mężusia oraz mnóstwo zdrowa:-D:-D:-D

Kic ja mam straszną blokadę do jeżdżenia po mieście:zawstydzona/y: mam ponad rok prawko i tylko jeżdżę do pracy i do pobliskich miasteczek lub wiosek bo w duże miasto boję się jechać, zresztą ja na tych prostych trasach pocę sie jak mysz a co tu powiedzieć w bardziej skomplikowanych terenach:baffled: nie wiem kiedy nabiorę odwagi:sorry: a teraz w ogóle mam samochód popsuty, więc dymam na rowerze:-p
Pabla oj to Lena bardzo odważna:-):-):-):-) ja już widzę Antka jak pluska się w brodziku wyposażony w koło i rękawki:-p
na Adamka również nie patrzyłam bo mnie takie sporty nie kręcą, choć nie powiem miałam nadzieję, że wygra;-) jeny jestem taka obolała od tego zęba, że masakra:eek: w pracy się ze mnie śmieją, że to nie ząb sprawia mi tyle bólu tylko brak męża - zgrywusy:-D lecę poszperać na Allegro, jutro niby wolne ale wypad do miasta na rtg zajmie mi trochę czasu, miłego wieczoru:-)
 
Do góry