reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Coca-cola nie pomaga... tylko bekam jak "świnia" a mdłości nadal :-p imbiru jeszcze nie próbowałam ale ide do apteki bo dr przez telefon powiedział, że jakiś MAMARIN pomaga na mdłości... zobaczymy co za cudo...
... a no może na chłopaka... :-) fajnie by było z parką... oj rozmażyłam się normalnie... :-)
 
reklama
Witam z rana:-D
Julcia oby specfiki pomogly:tak: Ja z Seba nie mialam ani mdlosci ani wymiotow, a z Misia ciagle bylo mi niedobrze ale nie wymiotowalam:tak:
MamaBiN jeszcze raz zdrowka dla Natalki:tak:
Lenka,Flo duzo zdrowka:tak:
Madzia super ze Macio juz lepiej spi.3 miesiace szybko zleca i bedziesz miala spokoj:tak:
Renia fajnie ze juz widac koniec remontu, sprzatanie jest najgorsze po remoncie:tak:

My z Misia chyba bedziemy siedziec w domu bo straszna wichura na dworze i chyba bedzie padac:-( Wieczorem chce isc na aerobik mam nadzieje ze mi sie uda:tak:
 
my po lekarzu, wsio ok, znaczy nic na oskrzelach i płucach nie słychać. Dostałyśmy pulneo i jakieś inne syropy z czego kupiłam jeden i tyle. Nie będę jej wlewać 5 syropów na raz. Jutro przyjdzie pani Klara i posiedzi z młodą do piątku, a w piątek na kontrol idziemy.
Surv - zdroweczka dla Flo, widzę ze to samo co u nas, pewnie jakiś wirus się przyplątał i tyle. Jak masz w domu jakiś syropek prawoslazowy i calcium i dawaj jej to, do noska jakieś euphorbium i tyle. Ja będę jezzce młodą inhalować solą fizjologiczną.
Madzia - super że nocki już są lepsze!!
narazie zmykam.
 
Julia a migdały nie pomagają??
mnie pomagała cola ale na chwilę
miałam popisać ale czas brak przeczytałam i robię wiatr :)
szszsz
 
Witam!już po pracy, ufff znowu dzisiaj 23:sorry2:


Więc do dzieła Kic Sprzedawaj swoją kolekcję i do dzieła:-D:tak::-D
Mam chętną na x landerka xa, kurcze jakos tak żal mi sie go pozbywać :( ale nie może taki wielki klocek mi leżeć :(ale im bliżej do wysyłki tym mi bardziej smutno :( no i na gessleina (tego nowego) też bym miała kupca ale jakoś tak się nim jeszcze nie nacieszyłam :D

Julia oj ja tak samo miałam, bleee współczuje takiego samopoczucia, jak sobie przypomne to mnie dreszcze przechodzą, mi imbir wogóle nie pomagał nawet mnie więcej mdliło:baffled: jadłam rano zaraz w łóżku sucharek i popijałam gorzką herbatą:dry:ale i tak pomagało na krótko:confused:
Madzia super Wam Macius zaczął spać, a u nas nadal do d***:angry:
Kasia ojoj jak wy się mieścicie w 4:szok:chyba bym juz wogóle nie spała:-D
Pabla zdrówka dla Lenki!
Surv jak mała nie kaszle to bym przeczekała, a jak kaszle to bym poszła:tak:ostatnio wręcz mi głupio było jak dzwoniłam do lekarki Kuby a ona na to że ona od tego jest i mam zaraz przyjść jak tylko mnie coś nie pokoi:-)w sumie trochę mi ulżyło że ona taka pozytywnie nastawiona na widzimisie młodych mam:-D
Dorka udanego fitnessu, ja dziś na szkolenie:dry:
Mały spi, siostra go położyła o 10.45:angry:no ale nic się już nie odzywałam bo nastepnym razem go nie przypilnuje:-p:-p:-p:-p:-p
idę coś kombinować na obiad bo od kilku dni jesteśmy (czyt. ja i mąż, bo poprosiłam dyrektorę ze żłobka żebym mogła płacić za wyzywienie i brać obiad do domu:happy:przynajmniej nie mam roboty:-p)na pizzy i zupkach błyskawicznych:zawstydzona/y:
Miłego dnia!
 
Pabla super,że wszystko ok u lekarza:tak:
Kasia cos się obawiam ,ze i nas to czeka:sorry2:sorry2:

Cos się pogoda skisiła:crazy:
Podobno ma w nocy snieg padać:baffled:
A pod koniec tygodnia ma byc jeszcze mróz w dzien:no:
Chyba trzeba będzie znów kombinezon dla Macia wyciągnąć z szafy.
 
Pabla, no to super, że z Lenką ok! Ja nie planowałam iść, ale jest coraz gorzej, do tego po spaniu pojawiła się znowu taka gigantyczna plama na buzi, tym razem z drugiej strony...skoro to nie kontaktowe, to chyba coś wirusowego?
No nic, zbieramy się znowu do lekarza, mam nadzieję, że tym razem bardziej skuteczna diagnoza i leczenie będą...
 
witajcie kochane
ja ostatnio jak Madzia - chodzę spać z kurami i przez to baaardzo Was zaniedbuję :zawstydzona/y: normalnie zmęczenie materiału i do tego ta wstrętna pogoda (wieje chorobliwie, do tego pada i jest ogolnie jest takie bleee:wściekła/y:) ja chcę wiosny!!!;-)

Julia mi też migdały pomagaly :tak: a mialam przeokropne mdłosci:no: dlatego lącze się z Tobą w bólu:no:

Kasia oj ja mialam tak z Kornelem, praktycznie do momentu urodzenia Tosi przychodzil do nas w nocy ;-) ale żeby tak ladnie skulony spał:sorry2: nieee on spał w poprzek i do tego kopal:baffled: Tośka na szczęście nie lubi z nami spać:-) wychodzi z założenia, ze rodziców łóżko do zabawy a swoje do spania;-)

Renia już się nie mogę doczekać Twojej przeprowadzki (normalnie czuję się jakbym ja się przeprowadzała):-D:-D:-D:-D:-D

Surv mnie się bardzo te podkladki podobają:tak: szczegolnie, ze jak kupiłam tą swoją emaljungę, to koniecznie takiej potrzebowałam (bo przecież ona w skorze cala jest):sorry2: i w końcu musialam kupić cały śpiworek odpinany a co by dziecku tylka latem nie odparzyć:-p ale powiem Tobie, że na takie coś to bym się polasiła:rofl2:

Kurcacku, Lenko, Florciu zdróweczka dziewczynki:tak:

Kaja to byś miała dodatkowy nadbagaż:-p ufff...całe szczęście:-p

Madzia jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik:tak: współczuje baaardzo:tak:

Dorka Ty masz malą damę normalnie a ja malą gosposię:-p moja ostatnio lata ze ścierką po domu i sprząta:sorry2::rofl2: ciekawe po kim taka pedantka?:-p:-p:-p:-p:-p:-p

no i co ja mialam jeszcze napisać?:confused:

a my znowu po raz setny mielimy problem domu:nerd: już jesteśmy (byliśmy;-)) zdecydowani na taki kolo nas, ale dzisiaj mój M miał cudowne olśnienie, że jednak lepsze miejsce będzie od d *** strony olsztyna:dry: bo tam mały będzie miał blizej do gimnazjum...ale to już nie sam olsztyn, tylko z 5 km dalej:sorry2: aczkolwiek to jest dobra lokalizacja dojazdowa, i niewiem co robić, bo mniee ta okolica nie kręci wogóle:no: no ale tam jest ogólnie taniej (jak na razie:tak:)
 
reklama
Hej Dziewczyny:-D
nie wiem co się dzieje bo dawno nie zaglądałam dlatego nic nikomu nie odpiszę bo najpierw muszę poczytać:-p u nas były cięzkie dni bo Mały źle się czuł, ale dzisiaj ma się dobrze, więc można nawet komputer włączyć:tak: poza tym ciągle praca albo dom a na przyjemności nie ma czasu:-( nic, zmykam poczytać i odezwę się niebawem:-D buziaki dla Wszystkich:-D
 
Do góry