reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Post, no chyba Tymek byłby zainteresowany takim zleceniem. Jak dziś się zapytałam, czy by się zamienił Julką za jakąś inną dziewczynkę, to wybrał Ikę ;-)

Idę na obiad do teściowej. Trzeba będzie dobrze przymykać oczy, żeby ten czas nie zamienił się w stres.
 
reklama
Ech, zazdroszczę Wam tego spotkanka - widzę, że bardzo udane było:tak::tak: To ja chyba w wolnej chwili rozejrzę się za tymi lokalizacjami w centralnej Polsce, bo nabrałam smaku na jakiś zlocik...o ile oczywiście do lata moje dziecko przestanie reagować histerią na rówieśników:-p

Ja znowu zarobiona po uszy, no i weekend Potwornicka w domu to i czasu mniej...wczoraj co prawda przespała w dzień 5 godzin:szok: ale w zamian na noc poszła spać po 23:-pTeraz znowu śpi, ale tym razem będzie przymusowe budzenie góra po 2 godzinach:-)

Pabla, a Ty tego Dukana tak kanonicznie stosujesz? Bo gdzieś doczytałam, że po fazie obżerania się twarożkiem, jajkami i szynką potem jest 5 dni w miarę normalnego jedzenia i 5 dni samych protein:baffled: A te proteiny to mi słabo wchodzą....ale dzielna jestem i drugi dzień pakuję proteiny z nadzieją, że może i 10 kg stracę na wiosnę:tak:

Nic, wracam do roboty póki cisza w domu:tak:
 
Hej.
Ale wam fajnie z tym spodkaniem:tak: Zazdroszcze:tak:
Iza serdecznie zapraszam do Tczewa:tak: Ja tez ponad miesiac nie prowadzilam samochodem(z wiadomych przyczyn). Jezdze tylko naszym jakos boje sie cudzymi:baffled:
Renia super ze z Tymim lepiej:tak:
Wiktoria moja Misia tez duzo mowi w swoim jezyku:tak:Jest kilka slow ktore rozumiemy np. mamo,tato, Bebiś(Seba),daj mi, dada,papa, wstań, teraz jest cieś czesc itp.
Survi powodzenia z dieta

Ja juz po kosciele,poszlam tylko z Seba bo mala jeszcze troszku chora w srode idziemy na kontrole. Teraz robi sie obiadek, a po obiedzie ide na drzemke przed praca:-)
 
witam
ale mi sie chce spac :baffled: oczy mi sie zamykaja mimo tego,ze pije kawe wlasnie
Dorka moj maz sie cieszy,ze poszedl, bo byl pierwszy raz podjarany itp :-p nawet mi kwiata w doniczce kupil-juz 3 w ciagu miesiaca :-p mam zagajnik kwiatowy w kacie normalnie ;-) i milszy jest,to chociaz cos :-p
Post ale macie fajnie, na pewno wesolo bylo :tak: dajcie szybko zdjecia to chociaz sobie poogladamy :-)
Dorka jak sie cieplej zrobi to moze sie wypuszcze w puszcze i zajade do was w odwiedzinki; wiesz,ze chyba miesiac nie prowadzilam? az strach pomyslec :confused:
Wiktoria i Kacha witacie z powrotem :tak:
Weronika sporo mowi, nawet jej slownik zlozylam :cool2:
Zbiorczy słownik słów
Ddiadia dziadzia; mama, tata,
Nununu
Pam- PAN
TAM
JAJA, jajo
MAM
NIE
TA i kiwa głową
TUP TUP
LALA
BAJA
MAJA
HAU
Am
Bym-auto
Co to? To to?( kto to?)
Nie to, nie ma
Pupa
Buja
Ja
Hopa
Sii-na gorące
Daj mi
Nie Ce- nie chce
Myje
Dom
Ten, tu, ten nie
Czapa-czapka
halo
bebe
Ela
dam


milej niedzieli
No o dużo mówi mój podobne słowa np wczoraj nauczył sie słowa trzy.:tak:
Hm, "jak jest tyle małych dzieci, to jest przesuper, nie mamo?" - tak podsumował całą akcję Tymi. Dodam jeszcze, że od rana nie chciał jechać z nami, próbował nawet załatwić sobie opiekę "drugiej teściowej", która na łzy jego jest bardzo uczulona. A jak jej M powiedział, że jedziemy na spotkanie z ludźmi z internetu, to w ogóle załamkę złapała i próbowała uchronić "wnusia" przed tak ogromnym stresem ;-).
A dla mnie wszyscy nowi :-) Miło było bardzo. Cinek jak odleciał, to Wam mówię - przerzucony przez rękę tatusia. Julka pokazuje w książeczce wszystko (traktor, samolot...):zawstydzona/y: Oczywiście Julka Magdzikowa. Tosia błogo uśmiechnięta. Olga i Miki spokojni baaardzo. Marcel gość jak półtora gościa - i zewnętrznie i w ogóle (nocnik i te sprawy). A Ika rozkręciła się na końcówce ;-)
Bardzo dziękuję za zaproszenie. Miło było Was poznać.

No a dzieci generalnie od rana nie mam. Ciastolinowe pierogi dostałam do łóżka. Teraz też coś tam powstaje. Tymek oznajmił również, że jutro i pojutrze chce zostać w domu i się bawić... Ciastolina ponownie pokochana. Dzięki Post.

Wiktoria, u nas słów za wiele nie ma, ale liczę na to, że przy gadule nr 1 jakoś się rozkręci i nie będzie trzeba jeździć do specjalistów. Jak dziecko mówi kilka słów i do tego jakieś pojedyncze sylaby, to myślę, że jest spoko.
No moja 1 też gaduła straszna a młodszy sie uczy od niej.Fajnie ze spodkanko sie udało
Hej.
Ale wam fajnie z tym spodkaniem:tak: Zazdroszcze:tak:
Iza serdecznie zapraszam do Tczewa:tak: Ja tez ponad miesiac nie prowadzilam samochodem(z wiadomych przyczyn). Jezdze tylko naszym jakos boje sie cudzymi:baffled:
Renia super ze z Tymim lepiej:tak:
Wiktoria moja Misia tez duzo mowi w swoim jezyku:tak:Jest kilka slow ktore rozumiemy np. mamo,tato, Bebiś(Seba),daj mi, dada,papa, wstań, teraz jest cieś czesc itp.
Survi powodzenia z dieta

Ja juz po kosciele,poszlam tylko z Seba bo mala jeszcze troszku chora w srode idziemy na kontrole. Teraz robi sie obiadek, a po obiedzie ide na drzemke przed praca:-)
Zdrówka dla malutkiej

A ja sobie leze Kamilek spi a Martynka u dziadków:tak:
 
Hej, hej - już z Tarnowa.
Jeszcze raz przeogromne dzięki za spotkanie! Wszystkie dzieciaki bombowe! Każde inne i to jest właśnie takie słodkie:tak:Babeczki na medal (mężowie też :tak:), ale tak jak pisze Post - za małoooo. Tosika bała się, że nas zagada - phi, nie doceniała nas:-D
"Krakowianki" obdarowały dzieciaki czadowymi prezentami, bo trafione w 10! A Ludzie z Mazur, mmmm, % suwenirem;-):tak::-)
Mówię Wam w jaką czapuchę obłowiła się Olga! Made by Tosika:tak: Niestety moja panna nie chce mi zapozowac, żebym Wam pokazała, ale na pewno jej nie popuszczę;-)

Poza tym czekamy na mecz Polska-Islandia;-)
 
wiecie co to ja juz teraz wiem o co chodziło, jak Wy wrócilyscie ze zlotu:tak: miałam wczoraj już małą taką zajawkę sabaciku i wiecie co? już tęsknię za ponownym spotkaniem:-)
było rewelacyjnie:-) bąble są przeslodkie i rzeczywiscie każde w swoim rodzaju wyjątkowe:-) Cienek wokół palca ciotkę już obrócił i mogę przyznać się otwarcie - ciocia jest Twoja:-pno i Krakowianki przecudne prezenciki nam przyszykowały :tak: dziękujemy baaaaaldzo:-) uziowa blanzoletka mamusi najbardziej przypadła do gustu:-p
no i jak ktoraś dama chce mieć jakąś wygibasną czapeczkę, to zbieram zamówienia i na następny zlocik obdaruję kogo trza;-) % także jak posmakują:-p
Kiwaczka jeszcze raz bardzo dziękujemy za gościnę w cudownym domku (pewnie biedaki mieliście co robić po naszym wyjeździe;-)) no i jeszcze raz gratulejszyn!!!!
no i tyle popisałam, bo tata wola pomocy, a co by dziecko nakarmić :-( znowu nie chce jeść:dry: chyba ją zaraz do Krakowa spowrotem eksmituje (bo tam apetyt o dziwo miala rewelacyjny!) a my dzisiaj w nocy wymykamy sie z tych pięknych terenów i wracamy do zwyklej codziennosci;-)
jutro się zamelduje:-)
 
witam szybko, znowu robie wiatr:-(
u mnie czasu na nic, znowu mnie zlot ominął tak blisko Katowic:wściekła/y:na nic nie mam czasu, w przyszłym tygodniu mam 3 egzaminy (nie wiem kiedy sie tego wszystkiego nauczę):wściekła/y:szklenie i rade. powoli mam dosc, ze wszystko musi byc w jednym terminie:wściekła/y:
Super że spotkanie udane
Surv tez chce tą diete zacząć (mam nawet na kompie:-p) ale jak juz wszystko pozaliczam bo teraz przekąski sa na topie:-(
spokojnej nocki!
 
Surv - trzymałam się dosyć rygorystycznie pierwsze 2 tyg, teraz odpuściłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y: na wagę nie wchodziłam więc nie wiem jak to wygląda kilogramowo...
Super ze spotkanie udane!
ja też przelotem, łeb mi pęka, jestem strasznie śpiąca.
Weekand bez dziecka udany, wczoraj fajny dzień, spotkanie ze znajmomymi na obiedzie przeciągnęło się do późnych godzin nocnych, dziś spanko do 09:30:-) i potem pojechaliśmy po małą i już jesteśmy całą rodzinką w domku.
Młoda spisała się rewelacyjnie, żadnych jęków ani płaczów za nami nie było.
 
Ale wam zazdroszczę tego spotkania, już nie mogę się doczekać zlotu letniego:-)
A ja jestem wykończona, gdyż spałam tylko 3 godziny. Z baletów wróciłyśmy po 3 po czym nie chcący obudziłam Maksa i pół godziny go usypiałam, po czym o 6.30 stwierdził że już nie będzie spał. Ale miałam nerwy , u nas w domu tak nie ma. Budzi się ok 8 a tu mi taki numer zrobił. Dobrze, że wczoraj byłam kierowcą to bez problemu mogłam wstawać, dobrze wyczułam mojego smyka.
 
reklama
Hej, na wstępie napiszę, że cieszę się bardzo iż zlot udany i wściekle Wam zazdroszczę :-p mam nadzieję, że w końcu i nam uda się na jakiś zlot dotrzeć:-):-):-)
wczoraj wszystko poczytałam, ale miałam takie nerwy na M że nie chciało mi się pisać:baffled: dzisiaj jest lepiej, ale co mnie wkurzył to będę pamiętać do grobowej deski:-p na szczęście potwierdził się kolejny wyjazd M do Niemiec, więc znowu będę 3 miesiące wypoczywać:-D przynajmniej psychicznie:-p
Mój Antoś też mówi niewiele:-p trochę mnie to martwi bo moja Mama mówi, że ja w jego wieku mnóstwo trajkotałam, ale na razie daję Mu czas;-) w słowniku Antosia są: mama, tata, nie, taa, dziadzia, dzidzia, dzia, brr(zimne), brum brum (auto), si (gorące), kaka, koko, niania (hania), jaja (lala!!!) a reszta to język indiański "eeeeee":-p dobra zmykam bo jutro mam na rano do pracy, a we wtorek egzamin, już sie martwię, ale muszę zdać choć nie wiem jak mi się to uda:sorry2: miłej nocy:-)
 
Do góry