reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

witajcie
jestem, żyję, przeczytałam ale nie mam siły odpisywać (ten odpoczynek jest normalnie wyczerpujacy:-p:-p:-p:-p)
mała dokazuje na całego, co do bałaganu, to macie świętą rację, chłopy są beznadziejnymi organizatorami ogniska domowego:no: wyobraźcie sobie, ze dzisiaj byłam w Bielsku od rana (na kontraktacji) i co zastałam po powrocie w pokoju hotelowym (zaznaczam dokładnie;-)) - Burdel to mało powiedziane:wściekła/y:normalnie opadly mi z załamki nie ręce- a cycki:-p (chcociaż nie, one i tak opadnięte:-p:-D:-D:-D)
dziewczyny to jak jutro krakowskie spotkanko? :-) ale fajosko;-)
 
reklama
czesc wpadlam do was, bo dola zlapalam po przeczytaniu ksiazki :-p poryczalam sobie, a co :confused: Surv trzymam kciuki za starania
Dorka zdrowia dla Misi
Weronika tez chora; wyslalam meza do lekarza, bo myslalam ze ma oskrzela-tak juz kaszlala, a to GARDLO :confused: oczywiscie antybiotyk; bidulka klei sie do mnie i wisi na mnie non stop :sorry2: najdziwniejsze jest to,ze jadla normalnie, bawila sie itp dopiero jak leki zaczela brac to nie chce jesc :dry: no cuz...
polecam ksiazke "Złodziejka książek" :tak: dobranoc
u nas duzo sniegu, jutro na sanki :tak:
 
hejka
miekka faja ze mnie, po targach i rozmowach, tlumaczeniach, prosbach i przekupstwie zgodzilam sie zeby mąż poszedl na lód łowic ryby; teraz zaluje ... jejku caly czas boje sie,ze sie cos stanie :-(
maluchy szaleja, a ja spijam kawusie z bb ;-)
pojde dzisiaj z Osjkarem na dwor, przestal przerazliwie kaszlec to nareszcie mozemy sie ruszyc z domku :tak:
Wercia lepiej wyglada,wiec zapowiada sie mila sobota ;-)
 
cześć Kochane,
ja już sama z M na włościach..
wczoraj odwieźliśmy młodą do mamy mojej, trochę się wkurzyłam bo już była taka zdrowa, wszystko jej mineło a oczywiście wczoraj rano wstała z katarem i kaszlem:wściekła/y:
No i oprócz dylematów że ją zostawiam to jeszcze doszło to,czy mama sobie poradzi jak młoda będzie kiepsko spać w nocy przez kaszel.
jak już zbieraliśmy się z powrotem do wawy to przyszła siostra M i chciała Lenkę zabrać do siebie na trochę. No i ubrałam ją, mała zrobiła papa i poszła. Olka mówiła że nawet raz nie jęknęła, ani nie mówiła mama czy tata...
w nocy też podobno spoko, młoda wstała o 07:30 i ładnie się bawi. A ja wczoraj miałam takiego doła że nawet na spotkaniu ze znajomymi siedziałam z skwaszoną miną:dry:
Dzięki za rady co do urlopu, chyba raczej wybierzemy się sami.
Z Leną urlop planujemy w lipcu jak żłobek będzie zamknięty, wtedy będę z nią 3 tyg i M 3 tyg i wyskoczymy chyba nad polskie morze.
Kacha - gratulacje ogromne! napisz więcej co u Ciebie!!
Iza - nie daj sie następnym razem i postaw na swoim!!
Kasia - moja Lena coraz bardziej się rozgaduje, tak gada że szok. Wczoraj ładnie powiedziała Ola do siostry M, ostatnio ma fazy na gumki do włosów - i wczoraj zobaczyła ją u Olki i mówi - gumka:-):-)
dobra, muszę się ogarnąć, bo dopiero z łóżka wstałam a muszę jakieś zakupy zrobić i pojechać po ksiązkę do empiku, bo oczywiście 2 część łyknęłam i potrzebuję 3:-):-)
Surv - myślę że dasz radę z Dukanem, on nie jest cięzką dietą. Ja w dwa tyg spokojnie straciłam 3 kg, teraz trochę odpuściałam jak byłam na urlopie, ale od poniedziałku wracam. I fajne jest to że jak nie zamierzasz chudnąć 20 kg tylko mniej ( ja planuję około 5-7 kg ) to wystarczy z 3-4 dni protein a potem jeść w miarę normalnie ale bez obżarstwa i po tyg znów 3-4 dni protein i tyle. Powodzenia!!
 
Iza - MILLENNIUM Stiega Larssona, polecam ogromnie!! 3 części, grubaśne, już objętościowo przyprawiły mnie o dreszcz rozkoszy;-):tak: a treść rewelacja.....sensacja, kryminał,psychologia - wszystko w jednym ,rewelacyjnie się czyta!!
i opłaca się bardziej kupić trzypak - 3 tomy razem pakowane kosztują około 110 zł w empiku, a każda z osobna to wychodzi ze 130 zł.
dobra, zabieram się do ostatniej części:-)
 
Kacha - gratulacje!!!
Ja podobnie jak Kamu - chciałabym gdzieś pojechać bez malej, ale jednocześnie sobie tego nie wyobrażam... I planowaliśmy jechać sami na jeden dzień w góry, ale po namysle stwierdziliśmy, że i tak byśmy się dobrze nie bawili, więc mała jedzie z nami:tak: Tyle że ja jestem strasznie za nią wytęskniona...
Surv - trzymam kciuki!!!
 
Cześć ja w pracy oczywiście, ale jeszcze tylko godzinka.
Pabla no to sobie trochę odpoczniecie. Ja dziś idę z dziewczynami na dyskotkę ,ale jak sobie pomyślę , że Maks ma się budzić w nocy to mi się odechciało. Dziś się przebudził na chwilę ok1.30. a potem o 5 na picie. Trzymajcie kciuki aby dziś przespał ładnie calutką noc.
Iza zdróweczka dla Werci, no też bym się stresowała o męża na twoim miejscu.
Tosika, to sobie wyobrażam jaki sajgon zastałaś:-)
 
Pabla - mówisz, że warto? Wypożyczę sobie,mam trochę czasu, bo ferie są:tak: Tylko najpierw skończę romans o Edwardzie:-D Wczoraj zaczęłam o 20 czytać zmierzch i skończyłam (wiedziałam, że nie zasnę póki nie skończę) po 2 w nocy:-D Z wypiekami na twarzy, hehe;-);-);-) No dobra, wciągnęło mnie:-) I w poniedziałek lecę po resztę... A potem film obejrzę...
 
reklama
hej kobietki
znowu mnie długo nie było
ale zaraziłam syna i w czwatek awaria - z nosa leci, gorączka wysoka
słaniam się z niewyspania i ogólnego zrezygnowania

udanego spotkanka w Kraku:tak:
niestety odpusciłam sobie wszelakie dopytywania o szczegóły bo i tak z chorym nie ma szans

a mi ostatnio to marzy się samotny urlop tzna tylko ja
niechby moje posiedziało z dzieckiem to zobaczyłby jak jest przyjemnie:confused:
serio cierpliwość mi się końcvzy do wszystkiego
remont mnie wykańcza tzn pracownicy - wywalam na zbity pysk bo juz dłużej nie wytrzymuję

idę robić obiad bo moje dopiero co usnęło:cool2:
 
Do góry