reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Czesc dziewczyny
Milego spodkania w Kraku szkoda ze tak daleko ode mnie bo bym tez przyjechala:tak:
Wercia zdrowka! Iza tez bym sie denerwowala:tak:Co wrocil juz?
Pabla Lenka da rade i mama pewnie tez, a Wy cieszcie sie soba:tak:
Renia zdrowka dla Tymka zeby szybko mu przeszlo:tak:
Tosika malej chyba klimat sluzy:-D Mojemy G jak cos odwali to chodzi i sprzata:-D Ale raz w tyg w soboty sprzatamy razem i Seba tez:tak:
Mala spi, juz jej lepiej. Idziemy razem z nia na urodziny G siostrzenicy. Pewnie dlugo nie zabawimy:tak:Zycze milej soboty:tak:
 
reklama
hej
Dorka byl tylko 2 godziny, tylek zmarzl i zlowili tylko jednego okonia hehe
ogolnie padam przez ta pogode; najadlam sie salatki; maluszki w lozkach juz-mala spiewa jak zwykle; dzisiaj przed tv siedzimy ;-)
 
Iza no to sobie w brode plul ze nie posluchal zony?:-D

Co tu tak cicho? Dziewczyny jak tam spodkanie? Jeszcze trwa:-)
My po urodzinach obiedzeni, Misia wykapana, G robi jej inhalacje i zaraz idzie spac. Ja tez pod prysznic i do lozka. Jutro na noc do pracy, ale tylko jedna nocka wiec jest ok.
 
Izabelka - i tak podziwiam, że jemu się chce:tak:
Ja mam doła... M. w pracy, ja siadłam do awansowych wykończeń, ale puściłam Renatę Przemyk i poszłam po piwko:tak: Czekam na koleżankę, aby po raz pierwszy wypróbować skypa...
I się nudzę:no: Zrobiłyśmy dziś prezent dla babci od Zosi, bo babcia ma urodziny (moja mama). Kwiatki i koszyk, który napełnimy słodyczami... A ja prezentu jeszcze nie mam:baffled: Teściowa zaprosiła nas jutro na obiad:szok::szok::szok: (nie zupelnie bezinteresownie, bo coś tam chce od M., ale i tak dobrze), więc zrobiłam drugi papierowy koszyczek, kupię cukierki i w ten sposób jakoś podziękuję za to (tzn. Zosia;-)), że przyszła rano w czwartek i nie miała żalu, że ją obudziłam przed 2 w nocy:-(. Ładne, prawda:-D;-);-)
 

Załączniki

  • dla babci.jpg
    dla babci.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 40
  • na cukierki.jpg
    na cukierki.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 34
się działo powiem wam:-):tak::tak::tak::tak::tak:
Cinek po raz drugi położony, może chwyci tym razem
super było ale małłłoooooooo:-):-):-):-):-):-)
dzieciaki Boskie...Tymi i Julka superduet..Olga filigranowa kobietka a Tosia śmieszka słodka...och...to kiedy next time??
dobra lecę odsapnąć bo nie wiadomo ile Jaśnie Pan pośpi:tak:
 
hejka
zaglądam tu coby się dowiedzieć jak spotkanie i tylko matka karmiąca dała radę napisać:)))
super, że udało się pogadać
zazdraszczam i żałuję, że nam się nie udało obaczyć naszych małych cudów i ich rodziców:tak: ale to nie koniec świata i jeszcze nie jedno spotkanie przed nami (mam nadzieję)

a moje małe śpi - spokojnie i bez gorączki
mąż plumka na gitarze a ja zmykam się kąpać i spać
pobojowisko zostawiam do jutra

wiktoria u nas też dominuje własny język i dyskusje z gestykulacją włącznie
oczywiście potakuję, że rozumię:happy2:
pojedyncze słowa po naszemu są - najwięcej mama i tata, nawet z linią melodyczną:-)

dobrej nocki
 
witam
ale mi sie chce spac :baffled: oczy mi sie zamykaja mimo tego,ze pije kawe wlasnie
Dorka moj maz sie cieszy,ze poszedl, bo byl pierwszy raz podjarany itp :-p nawet mi kwiata w doniczce kupil-juz 3 w ciagu miesiaca :-p mam zagajnik kwiatowy w kacie normalnie ;-) i milszy jest,to chociaz cos :-p
Post ale macie fajnie, na pewno wesolo bylo :tak: dajcie szybko zdjecia to chociaz sobie poogladamy :-)
Dorka jak sie cieplej zrobi to moze sie wypuszcze w puszcze i zajade do was w odwiedzinki; wiesz,ze chyba miesiac nie prowadzilam? az strach pomyslec :confused:
Wiktoria i Kacha witacie z powrotem :tak:
Weronika sporo mowi, nawet jej slownik zlozylam :cool2:
Zbiorczy słownik słów
Ddiadia dziadzia; mama, tata,
Nununu
Pam- PAN
TAM
JAJA, jajo
MAM
NIE
TA i kiwa głową
TUP TUP
LALA
BAJA
MAJA
HAU
Am
Bym-auto
Co to? To to?( kto to?)
Nie to, nie ma
Pupa
Buja
Ja
Hopa
Sii-na gorące
Daj mi
Nie Ce- nie chce
Myje
Dom
Ten, tu, ten nie
Czapa-czapka
halo
bebe
Ela
dam


milej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
Hm, "jak jest tyle małych dzieci, to jest przesuper, nie mamo?" - tak podsumował całą akcję Tymi. Dodam jeszcze, że od rana nie chciał jechać z nami, próbował nawet załatwić sobie opiekę "drugiej teściowej", która na łzy jego jest bardzo uczulona. A jak jej M powiedział, że jedziemy na spotkanie z ludźmi z internetu, to w ogóle załamkę złapała i próbowała uchronić "wnusia" przed tak ogromnym stresem ;-).
A dla mnie wszyscy nowi :-) Miło było bardzo. Cinek jak odleciał, to Wam mówię - przerzucony przez rękę tatusia. Julka pokazuje w książeczce wszystko (traktor, samolot...):zawstydzona/y: Oczywiście Julka Magdzikowa. Tosia błogo uśmiechnięta. Olga i Miki spokojni baaardzo. Marcel gość jak półtora gościa - i zewnętrznie i w ogóle (nocnik i te sprawy). A Ika rozkręciła się na końcówce ;-)
Bardzo dziękuję za zaproszenie. Miło było Was poznać.

No a dzieci generalnie od rana nie mam. Ciastolinowe pierogi dostałam do łóżka. Teraz też coś tam powstaje. Tymek oznajmił również, że jutro i pojutrze chce zostać w domu i się bawić... Ciastolina ponownie pokochana. Dzięki Post.

Wiktoria, u nas słów za wiele nie ma, ale liczę na to, że przy gadule nr 1 jakoś się rozkręci i nie będzie trzeba jeździć do specjalistów. Jak dziecko mówi kilka słów i do tego jakieś pojedyncze sylaby, to myślę, że jest spoko.
 
reklama
Mondzi my Tymka chętnie wyporzyczymy jako animatora dla małej dziewczynki :)
a ciastolina od Wszystkich cioteczek krakowskich jest:tak::tak::tak::tak:
no i przyszły gumkowe łapki i popisałam ech
...
paaaa
 
Do góry