reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Kasia my zasłaniamy szyby na noc starymi zasłonami,akurat zakrywaja przednie i boczne,więc rano skrobac nie trzeba:tak:Chociaż wczoraj nawet pod zasłoną były szyby nieco zamrożone,ale dało rade jechać:tak:
 
reklama
Witajcie!

U nas też mróz siarczysty, ale jak się nieco ociepli musimy się zapatulić i iść do apteki, bo dziś do 17 same w domu siedzimy, ani siostry ani R nie będzie, a małej trzeba leki kupić...wczoraj była u lekarza, ma katar ropny, ale reszta czysto, dostała kolejne krople do nosa...mamy ich w domu już 6 różnych:-p Do środy mała w domu, w czwartek jak będzie ok, wędruje do żłoba...zanim się pozabijamy:-p

Zdrówka dla wszystkich chorowitków!

Madzia, Kasia, dzięki za życzenia:tak:Sorry, że tak lakonicznie ale Potwornicka mi urodziny wyprawia:-p To znaczy wyje rzewnie u nogi - mam nadzieję, że Sto lat, a nie "nienawidzę, Cię wyrodna matko":-D
 
Survi wszystkiego najlepszego, sto lat,pociechy z Flo i zadowolenia z m i oczywiscie synka w niedalekiej przyszlosci:tak:

Pabla dobrze ze mala nie ma nic na oskrzelach i na plucach:tak:Trzymam kciuki zeby pasozytow tez nie bylo:tak:
Iza,Kic cierpliwosci i duzo sily,a potem zasluzony odpoczynek:tak:
Super ze Tosika dojechala z rodzina:tak:
Kasia ja narazie nie mam problemow ze skrobaniem:-D Raz jak wracalam w grudniu z nocki bylo -18 to tez mi palce zamarzaly:tak:
Andula super ze sie oderwalas troche od codziennych spraw:tak:

Dzwonilam rano do przychodni i na popoludnie nie ma wolnych miejsc, mam dzwonic po 12 jak bedzie nasza pani doktor i moze nas wcisnie:baffled: Myslalam ze nie bedzie za duzo chetnych:tak: mala dalej kaszle, katar jakby mniejszy:tak: Od jekiegos czsu w poniedzialki nie chce jej sie wieczoram spac. Wczoraj z popoludniowej drzemki wstala o 15 a zasnela o 22:baffled: Rano juz przed 8 sie obudzila, nie wiem co sie z nia dzieje
 
Surv Naj!!! Wszystkiego Naj. Spełnionych planów, zrealizowanych marzeń.

Madzia niezły pomysł z tymi zasłonami :tak:
Widzę, że wszędzie chorobowo. U nas też -tymi kaszle:baffled:
Zdrówka dla wszystkich
 
Witajcie dziewczynki u nas też zimno niesamowicie, ok 9 jak jechałam do rodziców to w samochodzie wskazywało mi -17 stopni.
Przepraszam , że nie odpiszę, ale u mnie do kitu się zaczął tydzień.
Wczoraj zorientowałam się że w sobotę zgubiłam kartę z bankomatu. Na szczęście pieniądze są na koncie. Jedyny minus to to, że za nową kartę muszę zapłacić 270 zł, złodziejstwo. W dodatku jestem bez kasy gdyż z tej w tym koncie można robić operacje tylko kartą. beznadzieja, ważne że pieniądze są.
A tak po za tym to moje dziecko wczoraj podczas kąpieli zjadło mydło.

Aha zapomniała bym
Surv wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i szczęścia oraz aby ten twój biznes szedł jak najlepiej
 
Surv, wielu powodów do radości!

Jak się nie zasmarkam, to może coś napiszę. Cholera, katar mam. W szoku jestem, bo dzięki Vikowi i cerutinowi, to już dawno nie miałam. W 90% procentach udaje mi się zdusić dziada, zanim się rozkręci. A teraz taka kicha :-( Jakby mało było innych atrakcji życiowych. Cholera! Mam nadzieję, że do soboty mi przejdzie i spotkanko mnie nie ominie. Julia też trochę smarcze. Wczoraj doszła biegunka i dupcia zaczynała się odparzać. Ale akcja była dość szybko i wygląda na to, że sytuacja jest opanowana.

Pół dnia przesiedziałam w przychodni, bo najpierw byłam u dermatologa, a potem na prześwietleniu kl. pierś. Jutro z Tymim do logopedy i do laryngologa. W czwartek lekarz od rehabilitacji, w piątek od medycyny pracy i usg brzucha. Cały tydzień medyczny. Zwariować można na samą myśl.

Ale mniejsza o to...

Dorka, mieszkam w Wieliczce. W wakacje już z Wami pisałam. Jak długo u "nas" byliście? Tylko w kopalni czy spanka jakieś też?

Kamu,
no to przesrane. Tak się zastanawiam ostatnio, jak długo człowiek może po dupie dostawać - sorki za wyrażenie. My dzisiaj rano zdecydowaliśmy, że zawieszamy Tymkowe przedszkole, zryczałam się rzecz jasna z tej okazji. M poszedł do Siostry i kazała się kasą nie przejmować, tylko napisać pismo z prośbą o zwolnienie z płacenia z racji sytuacji. I chyba ze względu na Tymka, to zrobimy, on to przedszkole strasznie lubi i ciężko by mi było bardzo z tą świadomością, że chodzić nie może. Trzymaj się! Dzieci mamy cudne.

Dziewczyny, gdyby któraś z Was albo ktoś z Waszych znajomych planował urlop na maj, to do końca stycznia jest genialny hotel prawie tysiąc taniej. Kosztuje coś koło 1900 złotych, ale to takie dobre pięć gwiazdek. Byliśmy tam z maleńką Julką i było cudownie. Spokój, widoki, baseny, żarcie, wszystko git.
 
Mondzi ja planuję urlop na koniec maja:)))
jak coś to proszę o info gdzie
planujemy ze znajomymi czyli 6 dorosłych i 3 małych wspólne wakacje :-)

ja dalej w łóżku
dobrze ze Tym u cioci na służbie;-)
oczywiscie kręcę się po mieszkaniu i robię jakieś porządki bo samo się nie zrobi:-p

Kasiu w sobotę w Krakowie powiadasz jest spotkanie?
to proszę zlokalizuj mi je dokładniej i jak zdrówko mi dopisze to chętnie byśmy skoczyli:happy2:

SURV WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI URODZINEK
ZEBY FLO NIE DAWAŁA CZADU, R ROZPIESZCZAŁ, A MARZENIA SIĘ SPEŁNIAŁY:-):-):-)
 
witajcie moje ukochane:-)
na wstępię
nasza ukochana Patrycjo! Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, grzecznej córeczki, wyrozumiałego męża i wszystkiego czego zapragniesz z okazji Twojego święta!!!!:-)
a więc Kasiunia mniej więcej zdała relacje (oczywiscie pobieżnie:-p) ale w skrócie to droga mnie baaaardzo zaskoczyła:szok::szok::szok: po pierwsze mała zrobila w samochodzie szybki odlot zaraz po wyjeździe (czyli 3.30) i wstała o 7.15:szok: później sobie pogadała z tatusiem, obejrzała teletubisie, obudziła brata i tak koło 9 tej zaczęła marudzić, to sie tarzymalismy na male śniadanko i rozprostowanie nozek, no i w trakcie drugiej tury jazdy znowu poszła na spanko:baffled::szok: ten mój niemobilny bachorek zachował sie w trakcie jazdy bombowo normalnie w szoku byłam:szok: cichutko liczę, ze do Krakowa tak samo się zachowa i w drodze powrotnej tudzież;-) co do temperatur, to wyjeżdżając wczoraj mielismy w Olsztynie tylko -21:sorry2: ale to nie koniec, na poziomie Warszawy było -uwaga ...-28:szok::szok::szok: a już wjeżdżając do Wisly było cieplusio bo -12:-D:-D hotel mnie się podobać (zaraz Wam wkleję ich stronkę i rzeczywiście jest tak fajnie jak na załączonym obrazku:-p)
Hotel Spa Stok hotel Wisła : Hotele w górach, konferencje w Beskidach, Spa w górach, wypoczynek, Spa w Beskidach
co dla mnie najważniejsze jest wielkaśny salon zabaw i basen pileczkowy (aczkolwiek nie jest aż tak fajny jak na tych folderach) jedzonko dobre, no i jest spa:zawstydzona/y::-p dzisiaj wieczorem zarezerwowalam sobie masażyk (mam nadzieję, ze mi podrzuca jakiegoś przystojnego masażystę:-p:-p:-p:-p)
aaaa i wiecie ile z Tosią przespałyśmy- jak poszłysmy spać o 19tej to wstalyśmy (obydwie) o...9tej:cool2::cool2::-p:-p dzisiaj to się czuje jak mlody Bóg normalnie;-)
tylko nogi bolą po nartach :zawstydzona/y:
wybaczcie, ze nie odpiszę, bo jestem jakaś padnięta i strasznie wygłodniała (a obiadokolacja u nas dopiero o 17tej:sorry2:)
aaaa Madzia jak strepsils nie działa to spróbuj płukanie gardziolka herbatką septosan (na mnie działa)
i zdróweczka Wszystkim chorowitkom i tym dużym i tym małym:-(
 
reklama
Dzis znowu nocka zaleglosci niestety nie nadrobilam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Surv wszytskiego najlepszego ,wszelkiej pomyslnosci i spelnienia marzen!!!!

Mam nadzieje jutro wszystko nadrobie:tak:
 
Do góry