reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

hej
ja juz sie ciesze,ze po swietach :sorry:
zaraz jedziemy jeszcze do kuzynow i musze dac chrzesnicy prezent i wsio ;-)
Tosika udanych zakupow :tak:
 
reklama
Hejka!No i zlecialy swieta, my tez dwie wigilie obskoczylismy:tak:
Madzia ale super prezent dostalas:tak:
Kaja jak tam imprezka?Zosia piekne prezenty dostala:tak:
Lenka zdrowka, Pabla oby net szybko wrocil:tak:
Beaa jak tam po zakupach, tez bym z checia do Nexta na zakupy poszla:tak:

Mala w wigile miala goraczke ,ale podejrzewam ze od zebow bo 25 i wczoraj nic juz nie. Wychodza jej 3 trojki na raz. W wigilie najpierw poszlismu do tesciow a potem do moich siostr. Wieczorem pojechalismy do naszej chrzesniaczki i tak wigilia zleciala:tak: Mala dostala krzeselko uczydelko, gasienice gawedziarke, zestaw sniadaniowy,ksiazeczki i ubranka. Od chrzesnego dostala pianinko,ktore strasznie wkurza rodzicow:crazy: I swieta zlecialy teraz Sylwester i 3.01 2010 do pracy na 6 rano:wściekła/y: Ale mi sie nie bedzie chcialo wstac teraz spie do 9-10:-D
 
Witam i ja! Jakoś w święta nie chciało mi się nawet komputera włączyć:sorry: Wigilię i pierwszy dzień spędzaliśmy w gronie własnym - główniew piżamach oglądając zaległe filmy na DVD, a drugiego dnia R z małą pojechali do dziadków, a ja się dalej leniłam u siostry... tylko mała nam się poprzestawiała i od wigilii chodzi spać o północy a wstaje o 7 rano, więc permanentnie niewyspani chodzimy:-(
Jutro wyjeżdżamy do Czech na tydzień i mam nadzieję, że chociaż tam młoda ds odpocząć, bo będą też inne dzieci, więc może się nią zajmą (one lub ich rodzice:-))

Madzia, fantastyczny prezent dostałaś! A marka jaka?:tak: Mnie R też zdołał zaskoczyć, bo mimo że maszyna miała być i na święta i na urodziny, to zaszalał i dostałam jeszcze ślicznego malutkiego, czerwoniutkiego Kodaka:-) Tym samym mamy w domu 4 aparaty, 5 obiektywów oraz około 5 kg akcesoriów:-p

Beaa, mam nadzieję, ze udało się nieco świąteczne smutki załagodzić wyprzedażowym szaleństwem:tak: No i także życzę Wam, żeby wraz z nowym rokiem przełamała się u Was zła passa:tak:

Zmykam, bo dziś goście, pakowanie i kupa rzeczy do zrobienia przed wyjazdem - nie wiem, czy jeszcze zajrzę, więc jeśli nie, to już teraz życzę Wam szampańskiej zabawy i wszelkiej pomyślności na Nowy Rok!:tak:
 
dzień doberek;-)
ale u nas pochmurno:crazy: mała przycięla komara, ja gotuję obiadek i po południu ruszamy na zakupy (takie tyci:no: bo koniec m-ca więc trzeba podatki cholera płacić:crazy:)
Surv no to sobie wypoczniecie i zapewne niańki też tam się znajdą, szczegolnie jak zobaczą takiego małego słodziaszka:-p
Dorka no ładne prezenty dostała Misia:tak:
a my we wtorek ruszamy nad morze i chyba muszę małej nagotować zupek i zawekować:tak:
dziewczyny nie wiecie czym można jęczmień wytępić z oka, bo coś mi się czuje, że coś chyba tam sie dzieje:crazy:
 
Survi do Czech tez bym pojechala-super bedziecie mieli Sylwka:tak:
Tosika jeczmien pociera sie zlota obraczka:tak: Widze ze Wy tez wyjezdzacie na Sylwestra:tak:
My dzis mamy kolede. To dobrze ze tak szybko bo bedzie z glowy:tak:
 
Witam:-)
My w gościach byliśmy w pierwsze święto,a reszte spędziliśmy w domu i na spacerku:tak:Kubuś dostał kilka zabawek i ciuszki.Ogólnie skromnie, w sumie nie mamy dużej rodziny więc przesytu nie było:happy:
Tosika i jak zakupy udane?kreacja jest?no i ja tez się czuję troszku cięższa:sorry:
Dorka oj ja też sie przyzwyczaiłam do poźniejszego wstawania, a jutro mam na 6:baffled::confused2:
Surv oj jak zazdroszcze wyjazdu:tak:oby był udany!no i dzieciem pewnie się zajmie inny bąbelek:tak::-)
Pabla zdrówka dla małej!
Kaja co za prezenty dla małej!super!
spokojnej nocki!
 
Hej!

Survivor super prezent! a arsenał to macie niezły:tak: Auto nic specjalnego ,bo Uno,ale ważne,że oboje mamy czym jeździć,zwłaszcza,że nasze prace w przeciwnych kierunkach,a dojazd autobusem owszem jest,ale musiałabym sie toczyć przez całe miasto i wychodzić z domu przed 6:sorry2:Nie mówiąc o powrocie ,kiedy to bedę musiała jeszcze Maciusia odbierać.Pewnie K wpakujemy do Uno,a ja bedę "starym" jeździć,bo wygodniej:-p Zazdroszczę wyjazdu,udanego Sylwestra i oby Florce się dobrze poustawiało:tak:
Tosika to twoje facety miały gest:tak: Też bym się cieszyła,bo ja też sroka:blink:

Święta,świeta i po świętach:sorry2:
Mysmy w pierwszy dzień byli u rodziców,a wczoraj u rodzinki.
Maciek przez zęby raz apetyt ma,a raz totalnie nie:no:Za to ze świątecznego stołu wyjadał wszystko łącznie z wędzonym boczkiem,z choinki non stop cukierki ściągał,przez co wieczorem miał brzuch jak kamień i pierdział jak stary.Widać też chłopak poświętował jak trza!:-D
Dzisiaj byliśmy zywą szopkę zobaczeć,ale norodu ło matko! ledwo sie dopchać do zwierzątek dało!

Jutro z rana Maciek do złoba,a my w poszukiwaniu fotelika .
 
Ostatnia edycja:
Dorka - też jak myślę o pracy i tym wstawaniu przed 6, to bleee:wściekła/y: Ale póki co jest wolne i trzeba korzystać:tak:
Madzia - super prezent dostałaś:tak:Auto to jednak ogromne ułatwienie... I nie ważne jakie, byle by się nie psuło i było... własne:-D
Tosika, Surv - udanych wyjazdów! Zazdroszczę... Ja dziś próbowałam i zadzwoniłam w kilka miejsc do Świeradowa, ale nie ma wolnych pokoi:zawstydzona/y: Jak co roku zresztą, ale miałam nadzieję, że może jednak,, bo pogoda taka kiepska...
Impreza była okropna... Straszne zamieszanie, baaaardzo głośno (a głupio mi było ciągle uciszać), a mała wybudziła się koło 24 i spać nie chciała:szok: Położyłam się z nią i odkładałam z 30 razy do łóżeczka, aż w końcu wyczerpana zawołałam M., żeby uśpił małą:blink: Nie mam wyrzutów, bo rozmawiał z moim bratem, a oni mogą tak do rana:wściekła/y: I potem mnie i moją bratową widok powala - tak jak gadają tak zasypiają - jeden na fotelu, drugi też w pozycji półsiedzącej:wściekła/y:
Nie pamiętam, co miałam jeszcze napisać:-( Jutro idziemy na 9 do ortopedy w sprawie tej stopki skierowanej do środka... Trochę się boję (bo już się nasłuchałam od brata M. o różnej długości nożkach, nawet sprawdzał małą i stwierdził, że to to, ekspert:wściekła/y:).
Spokojnej nocy!!!
 
witam:happy2:
Kaja kto ma wolne ten ma:-pja własnie klikam z pracy jakoś mi się dziwnie oczy przymykają;-):-Dno i podziwiam, bo ja bym wyprosiła towarzystwo i tyle:zawstydzona/y:
Madzia ważne że własne!no i czy to ten prezent o którym myślałaś, a nie chciałaś zapeszać?:-p:-)
no nic miłego dnia!oby do 11:-pno do 10 bo mam 2 grupy:sorry2::baffled::confused:
 
reklama
hej wam
widze,ze wesolo bylo u was, fajnie
Surv udanego wyjazdu :tak: i zeby mala dala odpoczac ;-)
Kaja trzymam kciuki,zeby wizyta poszla gladko
Madzia w takim razie prezent trafiony na 100% super :-D:-D
Dorka wspolczuje ci tych nocek :baffled: prezenty fajne :tak: a co sie kupuje takim starszakom jak Twoj Seba?
życze udanego dnia
mamy tez troche latania dzisiaj
 
Do góry