reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Cześć dziewczynki dawno nie zaglądałam, czasu niestety nie miałam, zawsze coś mi wypadało.
Niestety nie odpisze na wszytskie bo już 3/4 nie pamiętam, ale...
Renia z tym fotelikiem to przegięcie, jak tak może być, tym bardziej że to jest kupe kasy, no bez przesady.
Tosika my mamy Nicona, tylko D kupował osobno do niego obiektyw już bardziej profesjonalny. Jestesmy bardzo zadowoleni, niestety ja nie umiem robić takich super zdjęć.
Muszę iść szykowac młodego do spania bo już marudzi
 
reklama
Hello!
Nie ma to jak wpierdzielać słodycze, które Miki dostał w paczce ode mnie z pracy:shocked2:No ale co ja na to poradzę, że takich nie lubi:-pMężyk na koszu z kumplami, łobuzy śpią (szok jak szybko zasnęły!) a ja relax...

Ale ze mnie gapa... Ika, wielkie gratki mały tuptaczu! No to będzie banda gonić w styczniu:tak:Po 25-tym? - bardzo dobrze. Jak będę wiedziała w miarę wcześniej, to może jakiś urlop skombinuję. Ech nawet nie wiesz jak chcę sie przekonać, czy faktycznie wystarczy Ci 30 minut, żebyśmy skapitulowały;-)
Tosika, ja nie wyrocznia w aparatach - mój m kupował naczytawszy się wczesniej. Mamy takiego naj Madzia (chyba), czyli Canona 450D. Dla mnie bomba, ale ja się nie znam:-pA takiego jak ma Andula, mieliśmy wczesniej - też super:tak:Sprzęt foto to studnia bez dna, więc choć co dokupić można:tak:
Ja tak jak Surv, za nic nie poszłabym pod skalpel. A z pewnością przydałoby się. Nie tyle o rozmiar chodzi, co o obwisłość:eek:Zwijam do cyckonosza i jest git, a jak nie mam (tylko do spania), to jak murzynka:sorry:
Post, ale superowe rzeczy nakupiłaś. Ja ze swojej szkatułki jestem bardzo zadowolona, moja koleżanka z podkładek drewnianych również. A czy reszcie prezenty sie spodobają, to sie okaże wkrótce;-)

Zarąbiste to rodzynki w czekoladzie:sorry:
 
Witam się i ja :)
O , nowy temat na tapecie widzę :happy: Ja tak jak Kasia w tej kwestii:zawstydzona/y: Zwijam i jakoś jest ale topless już nie ma szans się pokazać:-p

Renia, po części współczuję, po części zazdroszczę...remontu oczywiście:-) Ale kochana wyobraź sobie jak będzie pięęęęknie już po.......mmmmmm.
Ja mam w planie całkowity lifting dużego pokoju ale to dopiero na wiosnę. Jak wyskocze na zakupki to fruuuu i karta mojego m. może tego nie wytrzymać:-D

Z tym Waszym fotelikiem to faktycznie katastrofa. Ja bym nie odpuściła:wściekła/y: Niby taka renomowana firma, fotelik funkiel nówka i co???????? Dziady jedne. Powinni kasę oddać i bić się w piersi.

Post, zakupki prześliczne. Ja się wybiorę do S.G. po Świętach. Strasznie mi się podobają te cudeńka :tak: Prezenty już właściwie mam więc zaszaleję w nowym roku z czymś dla siebie:-p

Ikuniu brawo,brawo:-)

Kasiu smacznego :)
Uwielbiam takie chwile kiedy młodzieź spi a ja mogę się sama w ciszy delektować czymś pysznym i dobrą książką:tak: Bezcenne.

U nas mroźno i śnieżnie. Dzisiaj miałam pierwszą nockę po urlopie. Rano wracałam do domu i na termometrze było -8 Brrrrr. Ciekawe jak moje żółtko odpali w piątek rano. Podobno ma być dużo większy mróz. Jak autko zastrajkuje to d........

Moje dranie jeszcze nie śpią:sorry: Nataśka usiłuje się po raz 2998999977 ewakuować z łóżeczka a Bartek chodzi i smęci. Na szczęście malutka już zdrowa. Dupecka podziurkowana ale grunt że ze skutkiem :tak:
Nie mam mocy dzisiaj z nimi walczyć. Tatuś szanowny na siłowni się relaksuje a ja :eek:
Poczekam tylko żeby młoda zasnęła i idę zrobić sobie jakieś domowe SPA w łazience:cool2: A co.

Miłego wieczorku laseczki.
 
Witam :happy:
Ja już w pracy:confused2:no ale cóż...o 11 będę wolna:-p
Andula ja z tym pomniejszaniem to na poważnie myślę no i jak ja to nazywam "podciągnięcie" w górę też ostro wchodzi w grę:-p:tak::-)a tak na poważnie to od zawsze chciałąm mieć mniejszy biust.
Tosika mój M ma Nikona D50 ale szaleje na punkcie D90 ja to nie wiem czym to się wszystko różni:confused2:szlag mnie trafia bo ceny tego wszystkiego są oszałamiające:wściekła/y:a pod choinkę zażyczył sobie obiektyw za bagatela 500zł:szok:nie mówię że już teraz ma 3 obiektywy i łazi z torbą jak jakiś dziennikarz:confused2::sorry:
MamaBiN no mroźno się zrobiło..brrrrr super że Natala już zdrowa:tak:
Surv no popatrz jeden dzień Flo w żłobku byłą i już łądnie na drzemkę poszła:-p:-D
Ika gratulacje!
Ok muszę kończyć.... miłego dnia!
 
Witam w białego Tarnowa:tak:
Kicrym, 500zł? Bardzo tanio jak na obiektyw, serio;-):-p:-)
Dopiero co do pracy przyszłam a już bym sobie wyszła:sorry:No ale trzeba odbębnić 8 godzin
 
witajcie kochane z bialego Olsztyna:-D:-D:-D:-D
jak ja lubię śnieg:-) tylko dzisiaj u nas -10 i ostry wiatr, więc śnieg będziemy podziwiać przez okno:sorry:
dzięki dziewczyny za rady:tak: spiałaam wszystkie Wasze aparaty i jadę do sklepu później, aaaa i wydrukuje jakieś zdjęcie Kasi i powiem, ze też tak chcę robić zdjęcia:rofl2:
MamoBiN suuuper, że Kurcacek już zdrów:tak:
Kic 500 zł za sam obiektyw??:szok::szok::szok: i Kasia jeszcze mi tu pisze, że tanio?????????????:szok::szok::szok: o Matyldo chyba kupię w koncu mężowi komplet biellizny:-p:-p:-p:-p
Surv - no matka widzisz, dziecko było jeden dzień w przedszkolu i już jakich manier wychowawczych zlapało:-p
Kasik ja też czekam na paczkę ode mnie z pracy:rofl2:

idę sie szykować, bo zaraz jedziemy zawieść list do św. Mikolaja co bym chciala pod choinkę, jak również załapałam się na dodatkowy etat i w dniu dzisiejszym robię za jego asystentkę;-):-D nawet kubraczek mam odpowiedni (ale taki na noc:-D:-D:-D M mi w tamtym roku kupił koszulkę, czapeczkę i rękawiczki:cool: mowię Wam dziewczyny u niego fantazja ułańska nie zna granic:sorry::-p) tylko muszę TO "cudo" odkopać najpierw:sorry: i moze znowu w niego się nie zmieszczę:cool2:
 
Ja tylko wiatr zrobię,bo zaraz mykam po młodego do złobka.

Ika GRATULACJE!!!!!

Tosika wskakuj w ten mundurek i dawaj fotki:tak:

My ten aparat mamy troche słabszy czy tam starszy niż Kasia,nie paimetam czy 300 czy 350D,ale takich zdjęć jak Kasia to ja nie umiem:no: No a Maciek non stop w ruchu więc sie nie da osytrości dobrze nastawić:sorry:

Maciek wczoraj w żłobku trochę płakał jak się zorientował,że mnie nie ma,ale podobno tak troszeczkę i cichutko,bo on w ogóle taki cichutki:eek: Hmm pierwsze słyszę:shocked2:,bo w domu piszczy ostatnio aż w uszach dudni.No ale chyba mnie widział jak odjeżdżałam,bo cwaniak auto poznaje,a tam wielkie okna i zaglądał,chyba po tym płakał,a ja zanim ruszyłam wszystkie paznkocie ze stresu poobgryzałam w aucie:sorry:A on z wrażenia jak juz wracalismy do domu zasnął w aucie,wniosłam go do domu i tak spał 2godz i 40 min:szok::szok::szok::szok::szok: i to bez obiadku.
Dzisiaj zawiozłam go na 2 godziny ,w tym drugie śniadanie i zupa,niech sie chłopak przyzwyczaja.Dzisiaj juz sie tak nie stresuję,troche posprzątałam w domu i się zbieram po niego.
Później zaglądne .Pa

A u nas tez biało:tak:
 
Witam ja juz po pracy:happy:
No ale czas zacząć kolejny etat w domu:confused2:musze umyc podłogi i na studia sie przygotowac bo jakos dziwnie nie mam czasu nic sobie przygotować:-p
Kasia oj wiem, wiem do jakich kwot dochodza ceny obiektywów, jak M mi pokazał to myślałam że mi sie zera pomieszały:confused2:
Tosika:-D:-Dno ja bym chciała takiego mikołaja zobaczyć:-p:tak::-D:-D:-D
Madzia no to super że młody dobrze znosi pobyt żłobkowy:tak:i jaki grzeczniusi sie zrobił;-)

U nas też biało się zrobiło, na termometrze -5 więc zabieram sanki i ide po młodego, wózek zostawimy w żłobku i pojedziemy sankami, ciekawe jaka będzie reakcja:-):-):-)
 
Ja już wróciłam.
Maciek kima,bo znów w aucie usnął,ja to bym też chętnie pospała,ale nałóg bb wzywa:-p
Młody płakał jak przyjechałam:-( oczywiśie u pani na rękach,tylko zastanawia mnie to czy one dopiero dzieci na rączki biorą jak widzą,że rodzice przyjechali:confused:
Zupki nie tknął:no: Jedyne co,to jadł herbatnika,ale dopiero jak mnie zobaczył to go zaczłą gryżć.No i taki głodny śpi,bo śniadanko też cos mu w domu nie wchodziło rano.
Smutne to trochę,że płacze:-:)-:)-(,ale chyba jakos przetrwamy i się przyzwyczimy.Jeszcze sie dobrze wypytam pani jak dokładnie sytuacja dzisiaj wyglądała jak do niej zadzwonie,bo teraz już zbytnio czasy nie było,bo dzieci szły spać.
Jutro sobie odpuścimy złobek,niech odpocznie,a i z transportem trochę lipa,bo K jeżdzi autem do pracy,a ja muszę kombinować,dzisiaj miałam auto od taty,a jutro nie da rady.

Andula co do bimbałków to jak się nie boisz,kasę masz i czujesz,że cię to uszczęśliwi to rób.Ja sobie odpuszczam takie eksperymenty,bo jakoś psychicznie potrzeby nie czuję,aczkolwiek jest co poprawiać:sorry:A na szarym końcu jest argument K,bo on takich sztuczności nie uznaje:no: Nawet tipsy mu się nie podobają,a w ogóle to mogłabym chodzić nie pomalowana ,bo tak ładniej:eek:Tu akurat jego argumenty mnie nie przekonują,bo się czuję jak mongoł bez zrobionego oka;-).

MamaBiN super,że Natasia zdrowa:-)

Kicrym a Kuba w ogóle na sanki wsiądzie? ,bo u nas byłby kłopot,ale może trza spróbować,póki jest po czym jeździć.
 
reklama
Madziu Macius musi sie przyzyczaicz dlatego poplakuje ale zobaczysz ze niedlugo sam bedzie wchodzil do zlobka z usmiechem na ustach.Co do robienia przerw podobno nie sa one dobre mi pani z mojego zlobka powiedziala ze rutyna jest najwazniejsza i czesto dzieci nawet po krotkim weekendzie placza jak maja wejsc do grupy.Jesli uda Ci sie zoorganizowac transport to zaprowadz Maciusia jutro .Moja kuzynka przyzwyczaja swoja corke do przedszkola od wrzesnia i do dnia dzisiejszego mala chodzi tylko na 3h dziennie.Jak rano nie wypija np mleka to juz jej nie zparowadza no bo bez mleka :-Djak mala ma "gorszy "dzien tez nie idzie.Ostatnio jej corka budzi sie rano i mowi "mamus mam katarek,nie ide do dzieci" :tak:Nasze dzieci sa jeszcze malutkie ale podobno latwiej sie klimatyzuja i szybko zaczynaja lubic nowe miejsce:tak:

Tosika mundurek mikolajowy napewno bomba.
MamabiN super ze dzidzulek zdrow a dupeczka szybko sie zagoi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry