reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Surv - przetrzymaj ten okres, potem będzie lżej!
Ja znowu na chwilkę:eek: Mała dłuugo zasypiała:no: Z reguły zasypia koło 20:30 i wtedy mam wolne - piorę, gotuję obiad na drugi dzień, zamiatam, myję, itd.;-);-);-) Teraz M. na chorobowym, to jest fajnie, bo ugotuje i posprząta (choć z tym gorzej) i nie ma stresu, ale jak ma przyjść niania, to niestety musimy doprowadzić dom do ładu i ugotować coś na obiad, bo wracamy po 15:sorry2: No i jeszcze do pracy muszę się przygotowywać:blink: Zarobiona jestem, czuję to całą sobą. Dlatego sorki, że ja zawsze tak przelotem:eek:
 
reklama
surv - kto ma dać radę, jak nie Ty:tak::tak::tak: Wszystko na pewno pójdzie po Twojej myśli. Swoją drogą, to przytomny ten księgowy:eek::eek::eek: Rychło w czas się zorientował co i jak. Z drugiej strony, w sumie lepiej, że teraz, a nie po hucznym otwarciu i pierwszych zamówieniach........................ Trzymam mocno kciukasy, a jutro wieczorkiem zaglądam do sklepiku:-):-):-) Bardzo późno wracam z pracy, więc w zasadzie cały dzień bez sieci jestem:-(

U nas gites:tak: Czasu na wszystko brakuje, ale idzie do przodu. Czekam na nowego Mikołajka:-) Niby już jest dostępny w księgarniach internetowych, ale z przesyłką i tak wyjdzie drożej niż lokalnie:tak: Dlatego tez w najbliższych dniach maszeruje do księgarni i kupuję:tak:

Byłam dzisiaj na aqua:-) Cycuś po prostu. Następne wygibasy w piątek. Ale jest lepszy news: w piątek wieczorem mój Marcin idzie na zajęcia aqua dla mężczyzn:tak::tak::tak: Kobiety mają zakaz wstępu, a dla zmęczonych lecz wytrwałych panów po ćwiczeniach piffffffffffko gratis:cool2: Udało mi się czorta przekonać, coby się wybrał. Podejrzewam, że argument chmielowy zdziałał znacznie więcej niż słowa ukochanej białogłowy. Nie ważne środki - ważny cel. Mam nadzieję, że imprezka się uda:-p

Jutro kolejny cięzki czwartek:cool2: Jednak perspektywa srebrnogajowo - mikołajkowa wydaje się czynić go lżejszym.

Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam do dalszej roboty:sorry2: Buziaki i do jutra:-D
 
Karteczka już prawie zrobiona. Robiliśmy też dziś wspólnie pizze. Obydwaj chłopaki dostali po wałku i kawałku ciasta i kulali ^^ Słodko. Tymi był cały w mące :). A aparat miał wyładowane baterie :(
Nawet pranie i sprzątanie udało mi sie zrobić:eek:

surv
ty to masz przepierdolone(sorry ale inaczej mi nie pasuje). Straszna jazda, ale dasz radę, trzymaj się! a jakby co... posprzątam trochę w klatce;-) Moje dziewczyny są miłe, nie będa cie niepokoić. A z tym vatem to fakt, dobrze, że teraz a nie po otwarciu:szok:.
No a ta stronka jest super :) Jutro robimy karmnik.
Kasia no przecież tam u surv pampersy na te na szydełku były! Co to zestaw Thomasa? Mój ostatnio chciał konsolę- wyśmiałam go trochę :dry: co by nie marzył.
Najgorsze przed nami. A i mój też dalej "długości miesiąca" nie kapuje.
Madzia ja też nie cierpię takiego targania za włosy, zwłaszcza, że chyba czasem to jest specjalnie:no:. Khe khe u nas też szczotka do wc jest mrocznym przedmiotem pożądania.
pabla badania na pewno ok. odchoruje ten wirus i spokój będziecie miały.
dorka oj należało ci sie to kimanie z małą.
Fredka u nas też wieje. Miłych plot no i fajnie że koniec chorowania.
kamu oj coś o takim kasowaniu wiem, odechciewa sie :/ No niezłe historie z m. Dobrze o nim świadczy, że ci się przyznał :)
Mondzi co do oszczędzania to jest jeden dobry sposób-nie chodzić do sklepu :-D
A ja to tak coś musiałam głupiego kupić:-D bo w ten dzień chyba w końcu nam szczęście wróciło:-)
magdzik aqua dla facetów.:-D Hehe coś mi się wydaje, że oni to pifko na początku wypiją, potem stwierdzą, że sił nie mają, lepiej wypiś następne, cześć bronek jezdem, oj coź mi sie swiat rusza ...kofanie sświetny ten haerobik...:-D

Mam ostatnio straszne problemy ze skórą. Całe czoło mam obsypane i drapie:cool:. Tragedia. Miałam ostatnio próbki vichy żelu i kremu -tak na miesiąc. Jak stosowałam to bylo super, dużo lepiej, skończyły sie i jest gorzej niż wcześniej :/ Cóż...przeżyje.
ciekawa jestem co tam u Blu, Jasia i mamy :)
Mam nowego Prattcheta- zabieram się czytać :happy2: z redsikiem:-).
 
Ostatnia edycja:
podoba mi sie wasze okreslenie "zrobic wiatr" wiec robie :-)

Dorka niezle zabalowalas hihihhihi ja tez chce :cool2: w sobote na kregle idziemy :-)
Surv wspolczuje nerwowki, a lzy sa oczyszczajace :tak::-D trzymam kciuki za jutro :tak::tak: bedzie dobrze, na pewno!!!
Madzia super,ze z usypianiem lepiej
Beaa trzymajcie sie kochane, zycze malej ksiezniczce powrotu do zdrowia i zeby nic zlego nie znalezli u niej; ucaluj ja od nas
Haszi ale masz pomysly ;-) ja tez musze tworzyc ostatnio
Kasia u nas kalendarz dziala :tak::-D
Madzik ale bomba!!! tez bym mojego wyslala hehe ale to musi wygladac :cool2::cool2::cool2: zakradnij sie i zrob fotke :-):-):-)
Kamu chyba bym !@$!%$^#%&&$^*%(%&*%(&* to piiiiiii.....

u nas spoko, dalej chodujemy biedronki :cool2: mamy juz parke :eek:
syn ma fiola juz na punkcie
Wercia zaczela mowic MAJA I BAJA :-p dalej nie chodzi :sorry2:
a tak to git
buziaczki i spokojnej
 
Ha, dziś jestem ewidentnie pierwsza! Spałam 5 godzin, ale cały czas miałam z tyłu głowy, że jak switem sklepu nie otworzę, to zdarzy się coś strasznego:-p:-D Za to jak już wstałam i otworzyłam komputer to z pół godziny deliberowałam, czy na pewno już powinnam otwierać....ech, to jak z porodem, dopiero, jak człowiekowi położą na brzuchu małą oślizgłą istotkę, to do niego dociera, co najlepszego narobił:-D:-D

No nic, Gaj otwarty, jeśli jest jeszcze na tym świecie osoba przeze mnie nie zaspamowana, która jego adresu nie zna, to podaję: www.srebrnygaj.pl i obiecuję że więcej nie będę siać bezwstydnej reklamy swojej działalności na forum;-)

Apropos Vatu, Kasiu, to ja też głupia koza jestem, bo od początku mi to śmierdziało, ale za mało indagowałam...otóż księgowi z mojej firmy grupowo orzekli, że rękodzieło wszelakie kwalifikuje się jako dzieło sztuki, bo ma charakter niepowtarzalny, w związku z czym należy się niższy VAT. Ja sama co nieco poczytałam i wydawało mi się, że na to to trzeba mieć licencję jakiejś tam komisji ludowo-rękodzielniczej, ale księgowe konsylium twierdziło, że nie...do wczoraj, kiedy tak dla pewności spytałam raz jeszcze sugerując, że skoro w umowie mają odpowiedzialność finansową za moje papiery, to w razie czego dopłacą te brakujące 15%...no i wtedy błyskawicznie zmienili zdanie:-p W związku z tym ceny w sklepie wyszły mi na granicy opłacalności...ale nic to, najwyżej przekwalifikuję działalność na charytatywną:-)

A teraz wracam do bardziej przynoszącej dochody działalności i oddalam się w kierunku pasjonującego tekstu o prawie antymonopolowym:-p Miłego dnia!
 
Tadaaaam! Byłam, widziałam, skomentowałam. Surv, cudnie po prostu! Dzieła szalenie mi się podobają. Na pewno zrobię zakupy, ale na spokojnie muszę pooglądać. Oczywście reklamę wśród znajomych zrobiłam:tak:

No proszę jacy "sprytni" księgowi:dry: A jak dalej masz wątpliwości, to może warto się zwrócić do urzędu statystycznego o określenie PKWiU.

Co to zestaw Thomasa?

Pociąg Tomek i Przyjaciele. No nie mów, że Pyś nie szalał na tym punkcie:shocked2::-D

Magdzik, aqua dla facetów? Czuję, że nie poćwiczą:-D:-D:-D Ale idea super!

Aha, przypomniało mi się - Surv, jak przeglądałam sklepik, to nie wyświetlił mi się obrazek przy pacynkach. Nie wiem, czy u mnie tak zadziałało, czy faktycznie nie jest dodany
 
Ostatnia edycja:
Kasia, co nie ma obrazka to jeszcze czeka na obfotografowanie (parę przedmiotów przeoczyliśmy w ferworze walki:-p) - do jutra bedzie, podobnie jak uzupełnione wymiary np. kołderki;-) Pacynki akurat można obejrzeć na stronie Kalimby na razie


Doczytałam Was porządnie i dopisuję się do prośby o zdjęcie facetów na aqua...chociaż na zamknięty, żeby było do pooglądania i poprawienia sobie humoru:-D

Iza, Florka też jeszcze nie chodzi, ale od czasów przejść z rehabilitacją przestałam się przejmować...skoro za rękę chodzi i sama parę kroków też zrobi, to znaczy, że nogi działają, a widocznie nie jest jeszcze gotowa na samodzielne próby...

Właśnie wstała Potwornicka to idę się nią trochę zająć w ramach rekompensaty za wczorajsze bycie wstrętną matką:-p
 
Ja robię wiatr....
u nas ok, nocka super, mocz złapany...
Surv - sklep na szybko obejrzałam, cudo, komentarz dodany:-)
jak młoda pójdzie spać to na spokojnie sobie popatrzę.
a lecę za godzinę do fryzjera:-):-)
 
reklama
surv....rób kolejne dziecko bo wychodzą Ci jak złoto:-)
Pokazałam parę rzeczy Ice i najbardziej uśmiechała się do żyrafy:-D:-D:-D:-D:-D widać ma to po mamie..:-D:-D:-D:-D:-D
aaa i proszę pogratuluj zdjęcia żyrafy zwłaszcza tego drugiego..zawadiackiego:tak::tak::tak::tak: super..
no i zdjęcia sweterków...wow...masz kobieto szczęście że m. taki talent ma:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry