reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Witam,
mam chwilę wolnego, bo Olga śpi a Miki grzecznie się bawi:tak:
Madzia z moim m też tak było - dostał pracę i po chwili marudził, że to źle, tamto źle i zmieniał! Teraz jest w trzeciej i jest o niego lepiej, choć jak każdy ponarzekać musi:tak:
Mondzi, dzieciaczki jak malowane!
Ja też wczoraj raczyłam się winkiem:tak:

Kamu, sto lat w zdrowiu i jeszcze więcej!!!
 
reklama
Kurka, wczorajszy optymizm nie potrwał długo. Chyba te gorsze dni jeszcze nie zamierzają się skończyć. Właśnie M zadzwonił, że mamy nową konkurencję. Nie wiem na ile poważną, ale to będzie już trzecie biuro w naszym mieście, co raczej sytuacji nie poprawi. Pozostaje liczyć na to, że sporo klientów zadowolonych już mamy, że oni mają znajomych, a czy to wystarczy, to się jeszcze okaże. Ostatnio trochę o tym myślałam, bo jak na rynek naszego miasta weszła nowa piekarnia, to wielki potentat stracił masę ludzi. I nawet mówiłam do M, że jakieś biuro krakowskie, dobrze ustawione może się u nas otworzyć. Ale nie przypuszczałam, że to będzie tak szybko. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Na szczęście owo biuro, mimo iż otwiera chyba trzy oddziały, potentatem być nie musi.

Pabla, fajnie, że macie z kim zostawić Małą na tak długo (choć ja póki co nie dojrzałam do takich rozstań). Jak będziecie szukać konkretnej oferty, to polecam Ci stronkę Podróż z Polski - Żądanie. To bardzo fajny system i dla agentów, i dla klientów. Masz szansę na sporo ofert i wybranie tej najkorzystniejszej. A że i my jesteśmy w owym systemie zrzeszeni, to będziemy mogli zawalczyć o Was ;-)

Madzia, u nas do Julki wstaje na ogół Michał. Jakoś mam wrażenie, że przy nim szybciej zasypia. A może wygodniej mi tak myśleć. Zawsze nosisz, żeby uśpić? Kurcze, mój kręgosłup by tego nie wytrzymał.
 
no tak nie było mnie jeden dzien a tu same imprezki:-D:-D:-D:-D:-D
Kasiu spóźnione aczkolwiek szczere ślę Tobie życzenia, samych radosnych chwil ze swoimi dzieciaczkami, duuuużo zdrówka, spełnienia marzeń, wytrwałości z niedospaniem;-) i wszystkiego czego sobie zapragniesz:tak::tak::tak::tak:
Kamu jubilatko nasza druga, życzę Tobie wiele optymizmu, sukcesów i tych prywatnych i zawodowych, marzeń tych malutkich i tych większych, radości z Maksa, drugiej córeczki i wiele uśmiechu na codzień:-):-):-):-)
no tyle się naczytalam, ze nie bylam w stanie spamiętać wszystkiego:szok::szok::szok::szok::szok:
Mondzi ale masz śliiiiiiczne bąbasie:tak::tak::tak:a jakie podobne do siebie!!!! no i nie przejmuj sie konkurencją:tak: ponieważ zdrowa konkurencja jest wręcz wskazana:tak: do tego weź pod uwagę, że jesteście pierwsi na rynku- czyli sprawdzeni, profesjonalni i uprzejmi:tak: no i pamiętaj - reklama dźwignia handlu:tak:może jakieś ciekawe ulotki zróbcie, stronę na pewno macie, reklama w mediach jest dosyc droga, a moze zgadajcie się z jakąś firmą czy to z gabinetem kosmetycznym albo jakimś centrum handlowym, że jak byscie mogli sprzedac im po konkurencyjne cenie, dwa bilety które mogą wykorzystać jako nagrody w jakimś konkursie, polegającym na tym, ze klient zakupi powyżej jakiejś tam kwoty towar i po jakimś czasie będzie losowanie głównej nagrody- czyli wycieczki:tak:
Madzia mowisz, że Twój K poluje??? Czy tak jak moj na sarenki...dwunożne:-D:-D:-D:-D
Fredka, Haszi zdrówka dla dzieciorków:tak::tak::tak:
Pabla i bardzo dobrze, ze zostaniesz z małą do końca następnego tygodnia:tak: moze ona po prostu potzrebuje takiego dokurowania się w domciu:tak::tak::tak: a wiesz, ze ja też planuje/marzę;-) na wiosnę wyjazd tylko z M:tak:ale ja taka romantyczka i chciałabym do Wenecji:-p
Post....no to ciii...my nic nie wiemy jak Cinek śpi:-D:-D:-D:-D:-D i caluski ślę dla cudownego rodzenstwa:-)
Surv piszę szybciusio bo chcę na zamknięty pędzić :-D:-D:-D:-D:-D i ja w Ciebie wierzę, boś profesjonalistka:tak::tak::tak:
a teraz ja chcę się Wam pochwalić, że po paru miesiącach negocjacji udalo mi się ściągnać następną firmę dzieciową (YES YES YES):-D:-D:-D bardzo mi zależalo na niej, ale mialam opór społeczny ze strony pewnej pani, ktora decydowała czy ich firma moze wejść na rynek w danym mieście, dodam, ze rozmowy z nią były okropne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: taka zarozumiala paniusia, która wszystko wie najlepiej:dry: a co sie później okazalo, ze ona taka buforowata, bo została synową wlascicielki firmy:no: no ale ja nie dawałam za wygraną i doszłam do właścicielki i MAM ICH:-):-):-):-) wiecie jak sie cieszę, nie jest to tania marka, ale ma cudowne ubranka i z genialnych materialów:tak::tak::tak: i moim celem bylo mieć i tanie ubranka i droższe:tak: No ale przez to w poniedziałek jedziemy do Krakowa, na kontraktację:sorry2: no ale żeby nam nie bylo za malo ekscesów, to w środę musimy byc w Kaliszu, bo mamy tam spotkanie dotyczące drugiego sklepu, i żebym się nie nudziła, to okazało się że w środę powinnam być tez w W-wie bo mam tam spotkanie w ramach moich dzialalnosci społecznych:szok::szok::szok: no w tym wypadku to się nie rozdwoje:-p aczkolwiek powinnam moze zadzwonić do pewnego pana posła, o ktorym zawsze krążyły legendy, typu lecą dwa samoloty w przeciwnych kierunkach a w nich leci poseł I....:-D:-D:-D:-D:-D bo on zawsze na każdym spotkaniu mowil; wlaśnie przylecialem z Brukseli, ale wieczorem lecę na Litwę a pojutrze będę w Wiedniu, żeby przedwczoraj być Kopenchadze:-D:-D:-D i wiecie co ciekawe, on rzeczywiście tak latał:-D:-D:-D ale miałam do niego szacunek bo zna 11 języków:szok::szok::szok::szok:
a dzisiaj też mam po południu spotkanie, na ktore nie chce mi się jechać, bo po pierwsze jakieś 50 km od olsztyna a po drugie będą mędzić i nędzić:dry: a jutro rano jedziemy do teściowej i na groby i w niedzielę wracamy, a co by w nocy robic nalot na małopolskę:-p
no teraz chyba ja Haszi przebiłam swoim essejem:-D:-D:-D
 
:)
ja migiem dzisiaj zamiast kicrym robię wiatr:-):-):-):-)
Tosika..wybierasz się w nasze strony:-):-):-)
Jak będziesz miała chwilkę to zapraszam:tak:
 
Tosika ale się rozpisałaś? Czy ta firma rozpoczyna się na literę W? Ciesze się, że udało ci się wprowadzić tą nową firmę.
Mondzi nie załamujcie się konkurencją, Tosika tu wam fajne pomysły poddała no i jednak najlepsze reklama to poczta pantoflowa, jeśli klient był zadowolony zawsze wróci.
Madzia ja to już raczej Maksa nie biorę na ręce w nocy nie mam siły, a zazwyczaj to nocne noszenie przeciągało się . Teraz czekam aż sam się uspokoi.
Och ten twój teściu, czy on wam się tak do wszystkiego musi wtrącać. Prace można wziąć i w razie czego odejść.
PAbla dobrze że posiedzisz z LEnką w domu niech dzidzia się wykuruje porządnie.
Dziękuję dziewczynki za życzenia.
Ja siedzę w pracy, ogólnie jest średnio rano było trochę lepiej.
Teściu dziś dołączył do nas, kupiłam już tort i będę dmuchać 29 świeczek,:szok: oczywiście z tymi świeczkami żartuję, jeszcze tylko muszę szampana kupić albo jakieś winko.
 
Kamu- wszytskiego nalepszego co zycie moze przyniesc, zdowolenia z meza i slodkiego synusia, oraz sukcesow zawodowych (czyt. masy klientow).

Tosia-alez jestem ciekawa tej twojej nowej firmy, a raczej ubranek.
Madzia- no lepiej byloby, gdybyscie mogli miec polskie ubezpieczenie na auto bo na pewno duzo teraz placicie.
Mondzi- masz sliczne dzieciaki, teraz jestem ciekawa jak ty wygladasz bo urode po kims musialy odziediczyc:tak:

Ja sie obijam, babcia dziecko wziela na spacerek bo piekna mamy pogode. Nawet znalazlam czas na pomalowaie paznokci:-).
 
Tosika, w Krakowie powiadasz..........:-):-):-) A propos posła I....:) Myślę, że mamy na myśli tą samą barwną postać sceny politycznej znaną z kwiecistego języka. Powiem Ci, że im dłużej go widzę i słyszę, tym większego szacunku do niego nabieram. Nie ma to żadnego związku z opcją polityczną, a raczej z wiedzą ogólną i obyciem. Rzadkość w naszych "elitach" No i faktycznie: języki to on ponoć zna. Szacun:)
 
Ostatnia edycja:
Tak jak przypuszczalam - Miki ma Bactrim i wolne od przedszkola w przyszłym tygodniu a Olga tylko witaminę c i wapno.
Tosika, gratulacje. Widzę, że jesteś konsekwentna w realizowaniu swoich marzeń - super!
 
Kamu, ze sporą obsuwą, ale szczerze;-): wszystkiego najlepszego! Żebyś każdego dnia miała powód do uśmiechu:tak:

Ja siedzę w lesie...w gaju znaczy się i dłubię pracowicie, utwierdzając się w przekonaniu, że trzeba było warzywniak otworzyć:-p A tymczasem porzucone na własną pastwę dziecie kombinuje...właśnie wykombinowało, jak rozpiąć zatrzaski u spodenek i wparadowało do pokoju z gatkami opuszczonymi do kolan jak mało wprawny ekshibicjonista:-D

Tosika, gratulacje z powodu udanej transakcji! No i poproszę o przepis, jak być jednocześnie w Brukseli i Kopenhadze...:-)

Kasia, zdrówka dla Mikiego i oby Was nie zaraził;-)

Pabla, Wam też zdrówka! Może odpoczniesz trochę przy okazji przymusowego zwolnienia?:tak:

Lecę dalej do roboty;-)
 
reklama
Kamu wszystkiego najj :tak:

alescie zapracowane, wspolczuje rozrywania
ja mlam 3 godz w pracy, potem szkolenie i do domku; a ze mala spala to umylam wreszcie okna; po obiedzie po synka do przedszkola; zaszlismy do mojego taty odpoczac i do domku; syn wyl i sie darl pol drogi :dry: ludzie patrzyli jak na wariatow; a ja ze stoickim spokojem jechalam wozkiem; ma zakaz na abjki; w domu mu przeszlo, nawet przeprosil :cool:
dalej jestem sama,ale maz powinien niedlugo wrocic...
 
Do góry