reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ja tu zaglądam żeby zobaczyć czy Post już urodziła bo ostanio coś zaganiana jestem i nie mam czasu nawet na BB wejść, a tu takie wieści.
No Surv gratuluję :-) Powiem Ci że u mnie tak samo było czyli kreska kontrolna gruba jak nie wiem a ciążowa ledwo widoczna następnego dnia już byłam pewna że to ciąża.
Może Flora będzie miała brata? hihi..Trzymamy kciuki :-)
 
reklama
Survi:szok::szok::szok::szok::szok: Z tego co dziewczyny pisza to bedzie chlopak:tak: Z Seba nie robilam sobie testu, a z Misia wyszly dwie kreski od razu:tak:
Kate zdrowka zycze, oby maly sie nie zarazil:tak:
Madzia super, bedziecie mieli w koncu Wasze gniazdko:tak:
Karina dobrze ze z maly juz lepiej:tak:
Post no to Lucek moze sie juz rodzic:-D
Kamu ja wczoraj zjadlam Princese(tez nie mialam jesc slodyczy):-p
Tosika stesnilam sie za synkiem:tak:, ale on za mna nie za bardzo:baffled:

Cos dzis pogoda nie taka bo nie mam na nic sily. Mala juz drugiraz ma drzemke(pierwsza miala o 10.30),bylam z nia na cmentarzu u mamy i nie mialam juz sily isc po zakupy:baffled: Wiec wrocilysmy do domu i tak siedzialysmy az mama poszla spac:tak:
 
Kicrym kciuki trzymam a co by Twojej szefowej sie nieodwidzialo:tak: a czym sie kochana zajmujesz zawodowo?
Tosika skonczyłam pedagogikę o specjalizacji zintergowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne:tak:a praca w przedszkolu
Kicrym na co skladalas papiery? glowka do gory, trzymamy kciuki
Izableka na to samo ale na mgr:tak:
Kicrym, na pewno się dostaniesz - z Twoimi ocenami?:-D No i podziwiam, że dzielnie dalej ciągniesz studia:tak::tak:
Surv jakbym teraz nie poszłą to raczej by mi sie nie chciało, ale szczerze mówiąc to ja bardzo lubie moje studia i z chcęcia na nie się zapisałam:tak:

No więc witam i ja:happy:
PO deskach zmęcozna strasznie:sorry2:

Surv no nie wiem czy gratulowac czy nie, ale ja napisze oby było tak jak ty tego chcesz:tak:
Madzia no Tobie gratuluje!super że podpisaliście umowę ni i targowac to sie umiesz:tak:
Post o widze że jestes jeszcze w dwupacku:-)
 
Madzia, o to niezłą masz głowę do biznesu! A nie zostały tam jakie wolne mieszkania jeszcze, bo nam zdaje się większe bedzie potrzebne:-p

R wrócił z pracy, bledziutki coś, test obejrzał i stwierdził: eee...no to przecież miejsce na kreskę jest:-D Jak mu wyjaśniłam, że fabrycznie w teście miejsca na kreski nie są narysowane, tylko albo kreski są albo ich nie ma, to zbladł jeszcze bardziej:-p:-p No nic, na razie wrzucam na luz, już wrzuciłam....trzy razy kluski na obiad gotowałam, bo garnki popaliłam, a dzwoniąc po wynik cytologii musiałam pielęgniarce opisowo tłumaczyć o co mi chodzi ("no takie badanie pani doktor pobierała, no wie pani, takie co się co jakiś czas robi...:-D) bo za chiny sobie nazwy badania przypomnieć nie mogłam:baffled: Jak na złość akurat dowaliło ze zleceniami, no to siadam i robię, ktoś musi te wszystkie dzieci utrzymać:sorry2:
 
Hejka!!!


No Surv gratuluje!!! :-D Widzę, że możemy mieć terminy podobne :-D
Dzisiaj też wykonałam test i to samo co Surv :-D moze jakieś lipne testy?! :szok:
A dwa wcześniejsze wyszły dosyć dziwne bo jeden dopiero po 20 minutach miał kreche... a drugi wyszedł zamazany... znaczy fioletowa kreska się rozmazała :baffled: No a dzisiaj jakiś podwójny już :-D
 
Julia...no to nieźle...będziemy znowu rodzić razem?:-D:-D tylko wiesz co, jakbyście planowali trzecie jeszcze, to daj mi znać wcześniej, R w delegację wyślę, żeby znowu nie zajść, skoro najwyraźniej mamy losy ciązowe identyczne:-p
Się porobiło, nie?;-)
 
Julia ty też:confused::szok::szok: no to sie faktycznie porobiło:rofl2:
Ale się dzieje:-)

Madzia, o to niezłą masz głowę do biznesu! A nie zostały tam jakie wolne mieszkania jeszcze, bo nam zdaje się większe bedzie potrzebne:-p

Ja głowy nie mam to mój K taki negocjator,wszystko było by spoko,gdyby umiał się zadowolić tym co wynegocjował,ale jemu jeszcze mało:wściekła/y:Mówię Wam ile sie wstydu dzisiaj przy nim najadłam,jak przy podpisywaniu umowy jeszcze dręczył pośredniczkę,żeby z prowizji zeszła,a w sumie tyle co z ceny mieszkania zeszli to wcale nie mało,a ten jeszcze i jeszcze ,juz go miałam pod stołem kopać żeby się zamknął:angry: Mi już głupio było:zawstydzona/y:,ale w sumie może tak się powinno intersy załatwiać:confused:
A mieszkania jeszcze chyba są to zapraszam,byśmy razem na plac zabaw chodziły tzn windą zjeżdżały.
 
Nie no, dziewczyny powariowaly:szok::szok::-D:-D
Julia - super, cieszę się bardzo tym bardziej że pamiętam że chcieliście już drugiego bąbelka.
No to mamy 2 zaciążone:-):-)
ale nowiny - nawet jakbym napisała że Lenie własnie 10 zębów wyskoczyło na raz to bym Was nie pobiła:tak::tak::-D:-D
Madzia - super nowina!! fajnie że Wam się udało tak ładnie wynegocjować i będzie mogli niedługo urządzać własne 4 kąty!
my już po spacerku, z nosa Lenuszy wciąż cieknie jak z kranu,ale już nie kicha jak wczoraj.
Niedługo kąpiel, kaszka i spanko....
 
Julia:szok::szok:no to gratulacje!!!!!kurcze az mi sie zachciało 2 babelka:tak:ale my jeszcze rok musimy zaczekać:-(
Surv oby wyszło tak jak wy chcecie:tak:a jak będzie 2 dzidziuś to fajna różnica wieku bedzie:tak:
madzia a ja mysle że dobrze że twój K tak negocjował:tak:z nimi trzeba ostro i stanowczo:tak:

My już też po spacerku:tak:i dzisiaj Kuba dotał takie klapki gumowe od mojej siostry, wygląda przekomicznie:-Dtakie jak ma chyba Macius Madzii:tak:

Spokojnej nocki!
 
reklama
Przeczytałam i chyba z krzesła spadne!!!
A nie mówiłam, że na forum nie mozna sie nudzić?!:-D:-D:-D

Surv, Julia, przeogromne gratulacje!!! Będzie taka róznica wieku jak u nas:tak: czyli będzie ... wesoło:-D:-D:-D

Post, Ty lepiej dziś nie ródź, bo naprawdę zejdę z tych emocji;-):-D:-D:-D
Lenka, Ty też nie pokazuj mamusi ząbków:-D:-D:-D

Nie no, w szoku jestem i nie wiem co pisać, musze ochłonąć


Ufff


Madzia, no super! Brawo dla m za twarde negocjacje - na waciki będzie;-)
Serio, nie wiem już co mam pisać:-D
 
Do góry