reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Andula farba, farbą a gdzie są proste wloski??? ja się pytam???:cool:
Hehe obiecuje wyprostowac i fote M mi trzasnie ,na dniach wstawie obiecuje:tak:
Post kolejny klaps tym razem odemnie no no no dzis odpoczywaj caly dzien:tak:

Misiek usnal ja zaraz musze prasowac zalegle pranie ehhh jak mi sie nie chce:no::no:
Najchetniej polozylabym sie i przespala ale przy malym pozniej nic nie zrobie ..
Koktajl powiadacie ja mam truskawki wiec moze zrobie:tak:Ostatnio codziennie sie nimi zazeram:-p:-p
 
reklama
U nas powoli wyziera słoneczko :]
Wczoraj byliśmy w przedszkolu Pysia na imprezie:-). Mały raczkował sobie pomiedzy przedszkolakami i bawił sie przedszkolnymi zabawkami- zwłaszcza lale go ciekawiły, w końcu takich zabawek akurat nie ma. Pyś tańczył z tatą kujawiaka i było fajnie.:-D Po wszystkim małż myślał, że dzieciaki zaraz padną i do przyjacióły mnie podwiózł na ploty :-D Tsa tsa, nie udało mi się bidnemu bo obydwaj za nic spać nie chcieli.
Ależ macie pęd z tymi tabletkami i dietami. Też się zbieram do czegoś ale na razie tylko słodyczy nie jem. Może jakąś herbatke chociaż...
Na razie 6W ostro jadę (ale już mam dość). No ale musze przyznać, że widać po brzuchu. Na dole jeszcze fałda wisi ale na górze kaloryfer już mam:szok: no i boczki sie ładnie wklęsają. No ale wskazówka na wadze ani drgnie, no niby tłuszcz na mięśnie przekształcam ;-).

surv ja z klmatyzatorów to mam taki duży socjalistyczny wiatrak- jest naaaaajlepszy ^^ i nie zamienie na nic innego. A serio to klimatyzator fajna sprawa no ale przecież domu szukacie...
Post hehe rzeczywiście, wice ci sie włączyło ^^
Andula moja przyjacióła ma takie włoski jak ty, jak wyprostuje to ma za tyłek oO a tak to do ramion. Ale ja ją wole w kręconych, tobie tez jest tak ślicznie :)
 
Witam

U nas piekne sloneczko, chyba bedzie kolejny upalny dzien!
Mala pieknie zjadla sniadanie i teraz robi porzadki w zabawkach:cool2:.

Post- odpoczywac prosze i nie przemeczac Lucka!
Andula- czekamy na foty prostych wlosow.
Surv- udanego seansu w kinie.
Haszi- zagladaj czesciej;-)

Dziewczyny jak wam zazdroszcze tego zlotu BB, ostatnio bylam u sasiadki , ktora organizowala impreze na ktora przyjechaly mamy z innego forum - taki zlot forumowiczek z calej Wielkiej Brytani. Mam nadzieje, ze pogoda wam dopisze, achh....
 
Witam, dzis mala obudzila mnie najpierw przed 8 dalam smoka i obudzila sie po 9:happy2::happy2::happy2: Ale sie wyspalam:tak: A syn zaspal do szkoly:baffled: G poszedl do pracy na 7 i tym sposobem reszta zaspala:tak:

Post
oj,oj nie wolno sie przemeczac:no: Dobrze ze Lucek o tym wie i daje Ci to do zrozumienia:-D Juz widze minke Iki jak wynosicie jej lozeczko:tak:

Andula ja tez czekam na Twoje wyprostowane wloski:tak: A prasowania nie lubie wiec prasuje przed nalozeniem:tak:

Survi moze pomysl o czym zebys sie tak nie meczyla z tym serduchem:tak:I udanego seansu:tak:

Haszi to musisz sprawic Tymiemu laleczke:tak: Seba jakis czas mial duzego bobasa Ewa sie nazywal:tak: Fajnie ze imprezka w przedszkolu udana:tak:

Beaa u nas dzis mialo byc juz cieplo i slonko a tu d...pa blada. Daj nam troche tej waszej pogody.:tak:

Mala cos kaszle i ma zielony katarek.Jutro musze sie z nia wybrac do lekarza:tak: narazie daje jej lekarstwa z poprzedniego przeziebienia. Ale na spacer i tak pojdziemy, trza kartki zakupic dla przyszlych roczniakow:tak:
 
heej!!heej!!

U mnie też nieśmiałe słoneczko i humorek lepszy i pranka ponastawiane i niech tak
zostanie
.Młoda kima ale pewnie już nie za długo,a starsza od tego siedzenia w domku
dostaje kota,obiecałam usiąść z nią i poszukać w necie cudowności do nowego pokoju.
Ściany różowe przyklepane,meble zamówiłam z brw,a dokładnie to indiana system się zwie (chociaż za brw nie przepadam bo niektóre to straszne dziadostwo te są sprawdzone i wytrzymują dziecięcą eksploatację) a reszta będzia taka jak dziecko sobie życzy.

Andula na mnie też góra prasowania czeka ale dzielnie ją ignoruję.

Post nie przemęczaj się!

Haszi podziwiam za wytrzymałość i gratuluję efektu!

Surv u nas latem też parówa i w tym roku zakładamy klimatyzację na bank na
całym dole i jak się sprawdzi to i na poddaszu.

Słonecznego dzionka!
 
Haszi dziekuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ja sama sie nie spodziewalam jakie mam dlugie wlosy dopiero po wyprostowaniu zobaczylam, jeszcze z 10-15 cm i do pasa chyba beda:-)
Fredka widac corca ma sile perswazji:-)
 
Ja zjadlam pyszne sniadanko i zastanawiam sie co dzisiaj robic.
Mala ma drzemake (sama zasnela w lozeczku - hip hip huraa) wiec mam 1,5 godziny, aby sie wykapac i ubrac.
 
Ostatnia edycja:
Beaa gratki za nauke usypiania.Mis spal ale ja poprasowalam i reszte czasu spedzilam na BB i allegro i nawet wykapac sie teraz nie mam jak:baffled:
 
I ja witam,
U nas była ładna pogoda, przekroczyliśmy prog i rozalło sie masakrycznie, a ja do fryzjrea idę:sorry2:
Pabla oby dołek szybko minął:tak:
Beaa super, że mała sama zasnęła. Brawa dla Zainab:tak:
Dorka heheh M nie ma to wszyscy spią:-D
Haszi super są takie imprezy integracyjne w przedszkolu:tak:tylko żeby jeszcze wszyscy rodzice chcieli tak współpracowac jak Twój M:dry:
Post no to macie roboty:baffled:ale Ty sobie juz odpuść kochana bo Cie Łucek przywoła do porządku jak na prawdziwego chłopa przystało;-):-D
Surv mi się też wydaje że klimatyzator świetna sprawa, tylko to dziadostwo trochę powietrze wysusza:confused:
Magdzik no to czas relaksu nadszedł:tak:
 
reklama
Andula.....a wszystko to przez BB:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
My byliśmy na spacerze, trasą bardziej light ze względu na Łucka i na Was:-):-):-)...i klapsy:baffled:
teraz młoda popija..za chwilę amciu i lulu:-):-):-) a ja cóż...strych sobie dzisiaj daruję i zabiorę się za moje druty:-) albo za Angorę bo nie doczytałam jeszcze:-D
Zdjęcia przyszły...fajnie...albym tez przydałoby się uaktualnić zanim Łucek zstapi .. Pan Listonosz o mało bramki nie wyrwał tak mu się spieszyło wejść:-D:-D:-D:-D:-D:-D... więc zapytałam czemu On taki nerwowy:-):-):-):-) bo ja dostojnie muszę do bramki podejść...:-D:-D:-D:-D:-D:-D się zmieszał, uśmiechnąl i powiedział że bardzo mu się spieszy:-D:-D:-D:-D:-D..
no nic idę robić amciu amciu dla naszego smakosza:-):-):-):-)
 
Do góry