reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

  • Sałatka z fetą
  • Sałatka gyros
  • Szparagi w szynce podane z gorącą bagietką z masłem czosnkowym
  • Bułki faszerowane pieczarkami
  • Dorsz po portugalsku (na zimno)
  • Kotleciki piersi na zimno
  • Jaja z majonezem
  • Tortelini
tort i ciasto (z cukierni,zeby nie bylo-nie mam kiedy piec:-( )

sorry dziewczyny, dopiero nowy watek zauwazylam ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Surv - moja ma to samo, w wózku źle, na rękach źle i tylko opcja podłogowa ją interesuje.
My dziś trochę kasy wydaliśmy , butki kupione, fotelik też kupiliśmy, w końcu zupełnie inny niż planowałam na początku, potem wkleje foty na zdjęciowym...
teraz byliśmy na spacerku, młoda oczywiście się wydzierała że w wózku, w koncu zmęczona padła na 30 min, zdążyliśmy piwko wypić pod parasolkami i do domu.
Kamu - najważniejsze że to nic poważnego, a co do służby zdrowia to święta racja...niestety teraz i prywatnie czekam na wizyty z miesiąc albo dłużej...
Iza - jak dla mnie to menu haj lajf :-)
 
Ja się ciagle zastanawiam czy urodziny młodego zrobić typowo na słodko czy zafudować gościom możliwość zjedzenia coś konkretnego. Ale chyba pojdę po łatwiźnie i będzie na słodko.
 
Izabelka ale menu:szok::szok: az mnie wmurowalo,ale slinka pociekla:tak:

my na kolacji u rodzicow,ale z mama jakos tak gadac mi sie nie chce:baffled: do tego jeszcze ciotka z wujkiem przyszli i jakos mi tak glupio jak wiem ,ze mama im niezle na mnie nagadala:dry:

U nas ostatnie dwie nocki nawet spoko i bez spania w trojke,co bylo juz niemalze tradycja:tak:,a i jmaly jakos wyluzowal ze wstawaniem o 6 i budzi sie ok 7-8 i spimy jeszcze do 8.30:-D
Ogolnie chodzi spac o 20,ale czasem jak po poludniu pospi to i do 23 hula:shocked2:

Ach juz nie moge sie doczekac netu u nas ,nawet dobrze kazdemu odpisac nie moge ,bo juz musze leciec:-( papa
 
Ale same powinnyście pamiętać jak kobietę nosi jak ma syndrom wicia:-D:-D:-D:-D:-D...normalnie już bym sie zabrała za to żeby ciut podgonić... no ale wiem że tym samym mogłabym również i poród ciut podgonić:-D a to już nie było by fajne:no:
Post oj przypomniałaś mi jak to było:tak::-):-):-)pamiętam długi weekend majowy a M na drabinie tapety klejił u małego w pokoju a ja te paski oddzielające jedną cześć od drugiej, oj zatęskniło mi sie za brzuszkiem:tak::tak::tak::-):-):-):-)
Izabelka az mi się jesc zachciało, poprostu super menu , na bank wszystko będzie smakować:tak:kurcze już się boję jak ja dam rade kiedyś z dwójką:baffled:przesyłam dużo energi:tak:
Surv no wypisz wymaluj sceny jak u nas:baffled:ale ja już się nie przejmuję, daję małego na podłoge i on sobie raczkuje po sklepie, mam dość uspokajania go w wózku a tak przynajmnije banan na twarzy, a komentarze ludzi ma w d****. Dzisiaj troche drogi do domu też przeszedł po chodniku na czworakach i na nogach za rekę:tak:
Pabla no i super że sobota tylko dla Ciebie, odpoczniesz i zatęskinisz za Towim aniołeczkiem:tak:no i widzę zakupy udane:tak:
Kamu no nasza służba zdrowia to masakra. ja rozumiem przyjmowac prywatnie ale na państwowym sprzęcie w godzinach pracy, no chyba coś nie halo:baffled:ale dobrze że to nioc powaznego i Maksiu jest zdrowy:tak:
Kaja no to straszne widzieć taki wypadek:-(no i życze udanego wyjazdu nad Morze i szybkiej przeprowadzki:tak:

Oh mały już śpi, dzisiaj spał do 13.30 więc długa przerwa do kąpieli jak na niego, więc trochę marudy było. Ja po fryzjerze nawet zadowolona. Jutro ide do kosmetyczki zrobic coś z paznokciami bo samej mi się nie che. coś mi się chce spać więc szybka kolacja i nyny.
Spokojnej nocki!
 
Iza dla mnie bomba:tak: ja też bardzo poproszę ladnie o przepisy, a te szparagi z szyneczką- już mi ślinka cieknie:-D:-D:-D no i może weź swego chłopa w obroty, może jakieś lekkie omdlenie z lekcji wychowania chlopowego Haszi??:-p
Surv kurcze okrutne stwierdzenie, ale rzeczywiście prawdziwe:no: niestety Kamu służba zdrowia u nas kuleje:dry:
a ja dzisiaj starałam wyjść na spacer pomiedzy jedną chmurą deszczową a drugą nadchodzącą i co wyszło? trafiłam w największy deszcz:wściekła/y: ja już wysiadam z tą pogodą:angry: jeszcze tydzień takiej pogody a jakiś psychiatra mi będzie potrzebny:baffled:;-)
Pabla no i super!!! Zapewne zatesknisz i to mocno, ale przespana noc -Twoja:tak: (już Ci zazdroszczę:tak:) wiesz jak ja bym chciala przespać tak całą, caluteńką noc:sorry2: aaaa, w środę będę w hotelu Partner na Marywilskiej (chyba;-))
 
reklama
Nie wiem co komu miałam odpisac, bo czytam bb z przerwami. Olga dopiero zasnęła, a zasypiała ponad godzine:sorry2:Nie mogla sobie bidula miejsca znaleźć.

Aaa, pamiętam, że same nazwy z menu Izabelki przyprawiły mnie o mega ślinotok:tak:
 
Do góry