reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Kasia dzieki za pozdrowienia dla Kociatej. przekaze napewno, zreszta ja to jej zdaje relacje zawsze cos ie na forum dzieje:-) wiec jest w miare na biezaca:-)

dziewczyny ja dzis musze kupic prezent dla 2 letniej dziewczynki bo w niedziele mamy impreze urodzinowa. moglybyscie cos doradzic? myslalam zeby kupic jej jakis ciuszek i moze jakas ksiazeczke? jak myslicie?
 
reklama
Z ciuszka się pewnie nie ucieszy w tym wieku:sorry2: ale fajna ksiązeczka to dobry pomysł. Moja dwuletnia siostrzenica uwielbia książeczki - ma to po mnie:-D obecnie fascynuje się świnką pepą i uwielbia dostawać coś z nią. Moze dowiedz sie co mała lubi, jakie bajki ogląda i coś pod tym kątem kup.
 
no wlansie to jest problem ze ja jej nie widzialam od 4 miesiecy i nie mam pojecia co ona lubi. ale za to uwilbia wlasnie ciuchy:-)co mieisac z jej mama ida do fotografa i robia zdjecia w nowych ciuchach. taka mala modelka, zreszta sliczna jest, latynoska:-) zebyscie widzialy jak moj Szymon sie do niej dobieral ostatnio:-D
 
Pearl jeśli faktycznie tak lubi ubranka, to czemu nie. Pabla też ma rację - dzieci w tym wieku maja już swoich ulubionych bohaterów i zawsze można coś "w ten deseń" kupić:tak:
 
Witam, ja dzisiaj cały dzień w terenie:-p od rana u Mamy bo M w pracy, a po południu byłam na imprezie w sali operacyjnej:-D:-D:-D Chłopaki śpią a ja odrabiam zaległości i czytam posty;-) miłego wieczoru;-)
 
Hej, witam sie w sobotę z rana.
Już w sklepie byłam, śniadanko zjadłam, młoda jeszzce w łózeczku sie bawi więc na chwilę do was przysiadlam:-)
Pearl - Lena urodziła sie o 23:00. Z naszego dnia jest jeszcze Zainab - córeczka Beaa.
Do mnie ma dziś wpaść przyjaciółka z nowym mężczyzną. Poznali sie mc temu a już zaplanowali ślub na wrzesień i majstrowanie potomka od października:tak: dobrze, trzeba szybko działać:-D
Moja druga przyjaciółka też sie szybko uwinęła, poznała swojego M w maju ubiegłego roku, w gudniu wzięli ślub ( który planowali już od lipca ) i jest obecnie w 15 tyg ciąży:tak: tylko ja taka wolna, z M jesteśmy razem 10 lat, dopiero po 8 latach wzięlismy ślub. No ale poznaliśmy sie jako 19 latkowie.....
 
moj Szymon urodzil sie o 5.43 wiec ranny ptaszek.
ja zaraz uciekam spac wiec tak zagladam tylko przed snem. jutro tano mamy szczepienie i troche sie boje o moje malenstwo:-(
pabla my tez jestesmy wolni, jestesmy razem juz 10 lat a slub jeszcze przed nami;-)a Ty nie powinnas z M w lozku sie lenic, przeciez dzis sobota dziewczyno a Ty tak z rana;-)

milego dnia Wam zycze!
 
Ostatnia edycja:
Pabla z Ciebie to faktycznie ranny ptaszek.Młody obudził się o 7 ja jeszcze podrzemałam do 7.45.Teraz jem śniadanko,a Maksiu się bawi.Mężulek z pępkowego nie wrócił, miał tam spać.A za godzinkę do pracy,jeszcze tylko młodego mamie muszę podrzucić,bo tatuś pewnie na takim kacu że przyjedzie w południ:sorry2:
 
reklama
Dziś tak wyjątkowo, bo M wychodził o 07:30 do pracy więc musiałam przed jego wyjściem skoczyć do sklepu po małe zakupy. Nie chce potem z młodą i z wózkiem tam sie tarabanić. Normalnie to do 08:00 pewnie byśmy z Lenką jeszcze baraszkowały w łóżku:-)
 
Do góry