reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Spóźnione życzenia dla Antosia
Wiktorku Marcelku 100 lat!!!

Post, super ikea :)
A my ciągle u babci. Dziś dopadła nas gorączka. Ja chyba z Karolcią tak przeżywam te ząbki. Wczoraj zaliczyłam tylko jednego pączka, za to dzisiaj dwa :-):-)

Pozdrowionka serdeczne dla wszystkich:-D:-D:-D
 
Post jesteś boska:-D normalnie cmokaski:-):-)

:)
polecam się;-);-);-);-)

Ide przygotować młodej kąpiel, tatuś karmi naszego glodomora. koksuje że aż strach. Chyba szybko nadrobi mały przestój związany z chorobą:tak::tak::tak:
Ech, jak to dobrze że jest taka instytucja jak tatuś.
Mama ma wtedy labę:-):-):-):-):-):-):-)
 

Ponadto Adaś dostał od Antosi prezenciki w postaci łyżeczki cud zmieniącej kolor :-) gryzaczka wygibaska :happy: oraz super spodenek. Mimo że za duże do w sobotę do Klubu Kangura je załozymy :-)
No a mamusi dostała od Cioici Tosiki Pięknego bambuska ( Tosika tak na marginesie ja kocham bambusy , po prostu strzał w 10 - jeszcze raz dziękuję )

Liwus, nie za dobrze Ci?;-):-DCholercia, że tak daleko mieszkacie:-D:-p

lpodrzucilam troche kociatej (udzielala sie na forum)

Pearl, pozdrów Kociatą - niech wpadnie na forum od czasu do czasu:tak:

Dla mnie też to żadna atrakcja, ale wiadomo...faceci to dzieci:-)

Faceci to gadżeciarze:tak::-D

a ja jednak nie wylądowałam u mamy.... w środę jak M zobaczył spakowane torby to go troszkę zszokowało:szok: i zaczął przepraszać, a jak jeszcze mała zaćwierkała mu ładnie ta-ta, to było koniec i efekt taki że cała środa zleciała mu na podlizywaniu się mi :-) no i nie pojechałam....

No proszę! Jak widać terapia szokowa zadziałała:tak:

Olgusia śpi, Miki ogląda bajkę o dinozaurach, m na koszu a ja na BB;-)
 
A my meldujemy się z powrotem w domu - super jest być u siebie!:-) nie wiem na jak długo, no i ja cały weekend przy kompie robotę nadganiam, ale jak widzę, jak małej dobrze we własnym domku to serce rośnie:tak:
Aaaa. bo bym zapomniała: ewelinka gratuluję postępów wychowawczych! Chłop to jednak proste urzadzenie, wystarczy huknąć i wraca na swoje miejsce:-D
 
Ostatnia edycja:
Spoznione zyczenia dla wczorajszch solenizantow:-D
Nareszcie mamy zrobionego kompa na moze nie dokonca ale ciesze sie ze moge znowu aktywnie udzielac sie na forum :-D:-D:-D:-D:happy::happy::happy::happy:
U nas wszystko dobrze. Ja znowu mam chore zatoki ale do pracy chodze.Reszta rodzinki zdrowa.W pracy czasami ciezko ale w kryzysie nie ma co narzekac:tak:Wazne ze mam prace.
 
Surv - super że już w domu!
Dorka- cieszę sie że komp już ok, witaj z powrotem!
Ja już położylam małą do łóżeczka, narazie gada do rybek.
Ja idę do kuchni, chcę sobie warzywka do spagetti przygotować już na jutro.
potem jeszcze zajrzę.
 
Aaaa. bo bym zapomniała: ewelinka gratuluję postępów wychowawczych! Chłop to jednak proste urzadzenie, wystarczy huknąć i wraca na swoje miejsce:-D

Surv święte słowa!!!!:tak:;-)
Ewelinka no i super!!

a ja zrobiłam starszakowi zapiekankę, mała śpi i mam teraz labę:-) tak mi dobrze jakbym normalnie siedziala na jakimś hamaku pod palmą i piła jakiegoś drinka z parasalką (a nie herbatkę laktacyjną:rofl2:)
Kurcze ze złych wiadomosci - dzwonila teściowa do M i chyba chce w następnym tygodniu przyjechać:wściekła/y: bo się stęskniła:baffled: (ciekawe za kim:confused::-p) no ale nie taki diabel straszny:rofl2:
 
reklama
Ewelink@ jednak może podziałało to trochę na Twojego faceta:-)
Ja sobie siedzę na necie,młody śpi a mój mężulek na pępkowym wróci dopiero jutro oj chłopaki popiją pewnie:-)
 
Do góry