reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Tosika to moze faktycznie wiosna idzie ,jak cie na przemeblowanie wzielo:tak:Cos w stylu wiosennych porzadkow.Zawsze trzeba miec jakiez pozytywne wytlumaczenie;-)
Pearl a co tam u Kociatej,bo dawno do nas nie zagladala:confused:

No ja tez ciezko pracuje (na BB),ze dziecko sie juz wyspalo,a ani lazienka nie umyta ani nic nie poprasowane,a obiad czeka na polkach sklepowych w postaci pojedynczych produktow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tosika...masz ochotę na przemeblowanie?????
IKEA | Ty Tu Urządzisz
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

A ja z zakupów powróciłam. Zakupiłam wszelkie potrzebne rzeczy i wkońcu zaczynam robić album małej.
Wiecie, wczoraj zamówiłam zdjęcia na superfoto.pl tak około 11-tej i dzisiaj przyszły:szok::szok::szok::szok: szok poprostu więc zabieram sie do pracy

Zakupiłam też pyszne pączki w naszej cukierni z lukrem:-):-):-).Wczoraj małz się nie załapał bo ludzie wykupili wszystkie pączki i cukiernię zamknęłi wcześniej. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A wiecie jak to jest jak się człowiek nastawi, wiec musiałam dzisiaj zakupić:-):-):-):-)
 
Właśnie wróciłam z zakupów, ale żeby były udane to nie powiem:no:wydałam 120zł na 3 głupie ksiązki z metodologii do pracy bo w bibliotekach nie ma:angry:
M sobie przedłużył umowę w erze i łazi cały happy bo sobie wziął Iphon'a.normalnie jak dziecko:sorry2:
madzia no masz dolniacha w domu, zebyw nocy akrobacje wyczyniać:-D
post nie ma jak dogodzić ciężarnej;-):-D
 
Właśnie wróciłam z zakupów, ale żeby były udane to nie powiem:no:wydałam 120zł na 3 głupie ksiązki z metodologii do pracy bo w bibliotekach nie ma:angry:
M sobie przedłużył umowę w erze i łazi cały happy bo sobie wziął Iphon'a.normalnie jak dziecko:sorry2:
madzia no masz dolniacha w domu, zebyw nocy akrobacje wyczyniać:-D
post nie ma jak dogodzić ciężarnej;-):-D

Kicrym - a z jakiego tematu piszesz? Ja 6 lat temu tez pisalam prace z metodyki i tez ksiazki bylo trudno dostac. Jezdzilam po wszystkich bibliotekach w Katowicach i Sosnowcu;-).

Moj M jak dostal Iphona to tez sie zachowywal jak dzieciak, a 40-cha na karku. Mnie tez namawial na to, ale dla mnie to zadna atrakcja.
 
czesc Dziewczyny
u nas noc po staremu, czyli czeste pobudki no ale juz chyba jestem przyzwyczajona. za to rano spimy do 9:-)
Madzia oj Kociata to bidula zajeta bo z dwojka to juz nie przelewki. Ale radza sobie dzielnie. Mala Viki rosnie ladnie a Max to istny maly zboj:-)
 
a ja jednak nie wylądowałam u mamy.... w środę jak M zobaczył spakowane torby to go troszkę zszokowało:szok: i zaczął przepraszać, a jak jeszcze mała zaćwierkała mu ładnie ta-ta, to było koniec i efekt taki że cała środa zleciała mu na podlizywaniu się mi :-) no i nie pojechałam....
ale już wie, że następna porządna kłótnia i mnie z dzieckiem nie ma.
 
reklama
Ewelinka - super! oby zmieniło sie na lepsze na stałe!
Mnie chyba cos bierze, nos zakatarzony, dreszcze....oj, i M też sie kiepsko czuje. Kurde, żeby tylko małej nic gorzej nie było.
 
Do góry