reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

U mnie po miesiącu picia feroplexu hemoglobina urosla z 11.6 na 11.9. Także coś tam rośnie, chociaż niskiej nie miałam 😊 ale tez miewam po nim rewolucje żołądkowe, a lekarz kazał pic dalej🙄
U mnie wizyta będzie też w skończonym 35tc i mam zrobić tylko morfologie, karte grupy krwi i badanie ogólne moczu. Ostatnio powtarzałam na hiv i hbs ag.
Ja miałam chyba 9,6 mam nadzieję że będzie lepiej tym razem. Czy Wy też zaczynacie się stresować? Czy tylko mnie coś dopada? Niby trzecia ciąża wymarzona i wyczekana a ja boję się jak to będzie. Leżę obserwuje tą małą wiercipietke w brzuchu i nie mogę uwierzyć że już niedługo się zobaczymy i poznamy 🥰😅 ach te hormony 😁
 
reklama
Ja miałam chyba 9,6 mam nadzieję że będzie lepiej tym razem. Czy Wy też zaczynacie się stresować? Czy tylko mnie coś dopada? Niby trzecia ciąża wymarzona i wyczekana a ja boję się jak to będzie. Leżę obserwuje tą małą wiercipietke w brzuchu i nie mogę uwierzyć że już niedługo się zobaczymy i poznamy 🥰😅 ach te hormony 😁
U mnie druga ciąża, też wyczekana i planowana, a stres również dopada. Najbardziej martwię się jak Młody zareaguje na małą dzidzię, no i czy wystarczy mi energii na tą kochaną dwójkę ☺️
 
Ja miałam chyba 9,6 mam nadzieję że będzie lepiej tym razem. Czy Wy też zaczynacie się stresować? Czy tylko mnie coś dopada? Niby trzecia ciąża wymarzona i wyczekana a ja boję się jak to będzie. Leżę obserwuje tą małą wiercipietke w brzuchu i nie mogę uwierzyć że już niedługo się zobaczymy i poznamy 🥰😅 ach te hormony 😁
Ja też zaczynam czuć stres a ciąża upragnioną planowana. Wszyscy bliscy czekaja na moja córkę jak na krolowa. I jeszcze jestem bardzo płaczliwa ostatnio, hormony mnie nie oszczędzają.
 
u mnie tez druga ciąża, też wyczekane bardzo i również odczuwam stres. Teraz ten czas to już tak pędzi.. ale dobrze wiedzieć że Wy również przeżywacie - nawet jeśli jesteście mamami z doświadczeniem ;)
 
reklama
@słoneczko91 To moja pierwsza ciąża, trochę się stresuję porodem i nie mogę uwierzyć, że będę miała taką małą kruszynkę i ona będzie moja 🩷 dzis rano Mała tak harcowała, że myślałam, że zbiera się do wyjścia 😅
Właśnie się zaszczepiłam.na krztusiec. Zobaczymy.hak to przetrwam
Daj znać jak się będziesz czuła 😊 mam nadzieję, że nie będzie podwyższonej temperatury ani nic z tych rzeczy 🩷
 
Do góry