reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Wizyta teraz w 35 tygodniu będzie ciekawe za ile później napewno już częściej może co dwa tygodnie. Ale szybko leci masakra😲
Masz wizytę w tym tygodniu? Daj znać jak rośnie Twoją córeczka 😊 Ja mam wizytę dopiero 28.06 i to też będzie skończony 35tc, a wg usg 1 trymestru to skończony 36tc 😊 czas od 20tc leci niemiłosiernie...
U mnie co dzień po 30 stopni mąż kupił mi wiatrak i się chłodze😏.
Dzisiaj mój mąż zrobił mi niespodziankę sprzedał dzieci😁😁i zabtałnie na sesję zdjęciową z brzuszkiem 😏 i na basen .Było super☺️☺️☺️
Ale super❤️ ja nie planuję sesji brzuszkowej, ale mąż mi ostatnio cyknal taką fotkę na spacerze, że mimo mojego bardzo słabego wyglądu wywołam ją na pamiątkę 😆 moja mama ma takie zdjecie sprzed ponad 30 lat na dzień przed porodem... siedzi w szlafroku z walkami na głowie i gdyby spojrzenie mogło zabijać to mój tato byłby martwy 😂 wyglądała tragicznie 😂
 
Ja wczoraj popołudniu i wieczorem byłam taka rozdrażniona jak przed okresem😂 Teraz nie mam problemów ze spaniem, wręcz przeciwnie mega szybko mnie odcina... ale w nocy też wstaję do toalety i jest mi tak gorąco. Otwieram okno, potem mąż je zamyka, bo codziennie od 4 rano ptaki dają taki koncert...a ja wtedy umieram z gorąca, ale boję się odpalać klimatyzację, żeby sie nie przeziębić na końcówce.
@kulka1983 zdecydowałaś się na to szczepienie przeciwko krztuscowi? Pytam, bo ja postanowiłam się nie szczepić, ale ostatnio lekarz znowu mi przypominał o tym...
Tak zdecydowałam, że się szczepie. Jutro odbieram szczepionkę z apteki i ruszam do przychodni się zaszczepić. Chcę żeby mała wzięła przeciwciała bo zanim jej własne szczepienie zacznie ja chronić to minie pół roku. A teraz było parę przypadków krztusca w niedakekiej okolicy takze wolę to ogarnąć.poza tym w USA Wlk Brytanii i wielu krajach szczepią już od bardzo dawna nie wiem czy nie od lat 60 także to nie jest jakiś nowy wymysl
 
Co do spania w nocy, to też nie mogę sobie znaleźć pozycji. Nie mogę się dogadać z lokatorką w brzuchu jak już się ułożę to ona stwierdza że musi się powiercić. A gorąco mi w nocy okrutnie a u nas nie ma upałów w domu mamy taką przyjemna temperaturę
 
Masz wizytę w tym tygodniu? Daj znać jak rośnie Twoją córeczka 😊 Ja mam wizytę dopiero 28.06 i to też będzie skończony 35tc, a wg usg 1 trymestru to skończony 36tc 😊 czas od 20tc leci niemiłosiernie...

Ale super❤️ ja nie planuję sesji brzuszkowej, ale mąż mi ostatnio cyknal taką fotkę na spacerze, że mimo mojego bardzo słabego wyglądu wywołam ją na pamiątkę 😆 moja mama ma takie zdjecie sprzed ponad 30 lat na dzień przed porodem... siedzi w szlafroku z walkami na głowie i gdyby spojrzenie mogło zabijać to mój tato byłby martwy 😂 wyglądała tragicznie 😂
Dopiero za tydzień 19 czerwca, w środę mam iść na badania krwi i moczu. Ciekawe jak moje żelazo po miesiącu brania, trochę mnie boli po nim brzuch mam nadzieję że już nie będę musiała brać 😆 pewnie teraz będzie też pobierała Gbs chociaż 35 nie wiem czy nie za wcześnie jeszcze?
 
Ja mam wizytę 19.06 i wtedy będzie prawie 36 tydzień potem gin powiedział że co dwa tygodnie ale następna to będzie ostatnia bo to już 38 się zacznie a idę wtedy w poniedziałek a w piątek chce iść na cesarkę😍
 
Lista do prywatnego
marika222
słoneczko91
kulka1983
Emka_27
Baniula91
Kinga9129
Mama3Kinga

Ktoś jeszcze?
 
reklama
Dopiero za tydzień 19 czerwca, w środę mam iść na badania krwi i moczu. Ciekawe jak moje żelazo po miesiącu brania, trochę mnie boli po nim brzuch mam nadzieję że już nie będę musiała brać 😆 pewnie teraz będzie też pobierała Gbs chociaż 35 nie wiem czy nie za wcześnie jeszcze?
U mnie po miesiącu picia feroplexu hemoglobina urosla z 11.6 na 11.9. Także coś tam rośnie, chociaż niskiej nie miałam 😊 ale tez miewam po nim rewolucje żołądkowe, a lekarz kazał pic dalej🙄
U mnie wizyta będzie też w skończonym 35tc i mam zrobić tylko morfologie, karte grupy krwi i badanie ogólne moczu. Ostatnio powtarzałam na hiv i hbs ag.
 
Do góry