reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Widzę, że szał truskawkowy trwa 😁 Ja nie robię przetworów, ale będę mrozić truskawki. Wtedy mam do ciasta, na kompot czy na koktajl/mus 😊
A wczoraj przeczytałam jakiś artykuł, że w 3 trymestrze nie powinno się jeść dużo truskawek, bo zawierają polifenole, które mają negatywny wpływ na serduszko dziecka... no i zaczęłam sobie trochę ograniczać 😄
 
reklama
Widzę, że szał truskawkowy trwa 😁 Ja nie robię przetworów, ale będę mrozić truskawki. Wtedy mam do ciasta, na kompot czy na koktajl/mus 😊
A wczoraj przeczytałam jakiś artykuł, że w 3 trymestrze nie powinno się jeść dużo truskawek, bo zawierają polifenole, które mają negatywny wpływ na serduszko dziecka... no i zaczęłam sobie trochę ograniczać 😄
 
Widzę, że szał truskawkowy trwa 😁 Ja nie robię przetworów, ale będę mrozić truskawki. Wtedy mam do ciasta, na kompot czy na koktajl/mus 😊
A wczoraj przeczytałam jakiś artykuł, że w 3 trymestrze nie powinno się jeść dużo truskawek, bo zawierają polifenole, które mają negatywny wpływ na serduszko dziecka... no i zaczęłam sobie trochę ograniczać 😄
O patrz ja o tym nie słyszałam. Dobrze wiedzieć
 
No proszę nawet nie wiedziałam ☺️Z ciekawości szukałam coś na ten temat ale nie znalazłam 🙈nic.Za to same pozytywy a jeszcze to że jak ktoś się obawia anemii to mają pozytywny wpływ na wchłanianie żelaza.Tak samo przy karmieniu piersią nie ma żadnej diety dziewczyny pamiętajcie o tym ja wszystko jem i nie mialo żadnych kolek żadne dziecko .☺️
Może chodzi o truskawki które są sprowadzane jak nie ma sezonu☺️w nich jest dilużo chemii.
Ja puki co jem i nie będę sobie odmawiać ☺️
Nie ma co się nakręcać😁
 
Widzę, że szał truskawkowy trwa 😁 Ja nie robię przetworów, ale będę mrozić truskawki. Wtedy mam do ciasta, na kompot czy na koktajl/mus 😊
A wczoraj przeczytałam jakiś artykuł, że w 3 trymestrze nie powinno się jeść dużo truskawek, bo zawierają polifenole, które mają negatywny wpływ na serduszko dziecka... no i zaczęłam sobie trochę ograniczać 😄
Poszperałam trochę w necie i rzeczywiście jest tak, że spożycie więcej niż 1000 g polifenoli przez kobiete w ciąży może być niebezpieczne dla serduszka dziecka. Także wszystko trzeba jeść z umiarem nawet nasze ukochane aktualnie truskawki;)
 
A czy któraś z Was miała doczynienia z tym wózkiem. Chciałam coś nie za drogiego ale nie wiem czy w tych pieniądzach nie szukać czegoś używanego i lepszej firmy
 
reklama
Do góry