reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny, ja już po wizycie, szyjka długa 4cm i zamknięta, córcia waży około 2168g 😊
O super już dużą dziewczynka.☺️Który to tydzień? Ja jutro zaczynam 35.Kiedy masz nastepną wizytę ? Bo ja 19 idę a to będzie 36 więc przedostatnia bo potem gin powiedział że za dwa tygodnie☺️
 
O super już dużą dziewczynka.☺️Który to tydzień? Ja jutro zaczynam 35.Kiedy masz nastepną wizytę ? Bo ja 19 idę a to będzie 36 więc przedostatnia bo potem gin powiedział że za dwa tygodnie☺️
No niby wg ostatniej miesiączki to 32+3, ale wg usg 33+5 😁 następną wizytę mam 28.06 i dostanę wtedy skierowanie na cc, ale lekarz powiedział, że jeśli akcja nie zacznie się szybciej to planowane cc będzie ok 20.07 :)
 
Ok ☺️ ja dzisiaj odebrałam opinie od psychiatry więc już mogę spokojnie czekać na cesarkę .Ja mam umówiona na 7.07 .Mąż jeszcze 14 czerwca jedzie ostatni raz do pracy przed porodem i wraca 30 czerwca więc chyba zdąży😂😂.Potem cały miesiąc będzie z nami i che iść na tacierzyński .
 
Ok ☺️ ja dzisiaj odebrałam opinie od psychiatry więc już mogę spokojnie czekać na cesarkę .Ja mam umówiona na 7.07 .Mąż jeszcze 14 czerwca jedzie ostatni raz do pracy przed porodem i wraca 30 czerwca więc chyba zdąży😂😂.Potem cały miesiąc będzie z nami i che iść na tacierzyński .
Mi lekarz powiedział, że na planowe cc można się umawiać po 39tc.... szczerze to czuję, że będzie wcześniej 😅
Dobrze, że mąż będzie z Tobą 🥰 mój też chce wziąć wolne, chociaż pracuje w systemie 24/48, więc nie byłoby tragedii, zwłaszcza, że moja mama weźmie miesiąc urlopu 😊
 
Mi lekarz powiedział, że na planowe cc można się umawiać po 39tc.... szczerze to czuję, że będzie wcześniej 😅
Dobrze, że mąż będzie z Tobą 🥰 mój też chce wziąć wolne, chociaż pracuje w systemie 24/48, więc nie byłoby tragedii, zwłaszcza, że moja mama weźmie miesiąc urlopu 😊
Dobrze, że będziesz mieć pomoc to jest mega ważne na początku zwłaszcza. Mój mąż też ma mieć bardziej spokojny czas w pracy także też się cieszę
 
Ok ☺️ ja dzisiaj odebrałam opinie od psychiatry więc już mogę spokojnie czekać na cesarkę .Ja mam umówiona na 7.07 .Mąż jeszcze 14 czerwca jedzie ostatni raz do pracy przed porodem i wraca 30 czerwca więc chyba zdąży😂😂.Potem cały miesiąc będzie z nami i che iść na tacierzyński .
Myślę, że spokojnie zdąży:)Ja mam wizyte za tydzień dzisiaj zaczęłam 35 tydzień
 
reklama
Ja też mam cukrzycę ale się nie przejmuje to moja już trzecia.Ja po posiłku mam w normie cukier nawet jak jej słodycze .Tylko po nocy mam wysoki.Takze w sumie jem co chcę 😁

A powiedz mi czy masz jakąś specjalną diete. Ja idę do diabetyka w piątek i nie wiem czy dadzą mi gotową dietę czy wskazania. Przyznam że od poniedziałku odmawiam sobie wszystkiego co ma cukier tak mi powiedziała lekarka prowadząca, ale kurcze coraz ciężej jest co chwilę mam ochotę na coś nerwy mnie biorą bo nie mogę.
 
Do góry