reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dzięki dziewczyny za przypomnienie o sinsayu jakoś ostatnio wyleciał mi z głowy, a ceny rzeczywiście przystępne., bo ja reznue chce wydawać nie wiadomo jakiej kasy na rzeczy na krótki czas
 
reklama
Kebab 🤩 nie pisz takich rzeczy, bo ja mam teraz fazę na takie jedzenie 🤣

O to dobrze, że miałaś możliwość odpocząć na świeżym powietrzu i plecy nie bolały 😊 ja jak ostatnio byłam na chrzcinach to średnio zniosłam siedzenie za stołem 😄

To prawda, ja też kupuję w sinsay ciążowe ciuszki. Jest tanio, a i z jakością nie jest tragicznie 😊 a kolejnej ciąży nie planuję 😅
Super, że masz już ustalony termin cc😊 na kiedy masz właściwy termin z usg
 
Ja wczoraj zjadłam kebaba z mężem wieczorem plus truskawki a dzisiaj miałam mega rewolucje😁😁😁😂😂.
Mnie rwa kulszowa boli czasami mnie uciska i chodzić nie mogę Wczoraj był super dzień pojechaliśmy z dziećmi nad wodę trochę się pokąpaly ,pobawiły a ja na leżaczku sobie siedziałam i odpoczywałam☺️.
Termin USG mam. na 20.07.ale chce wcześniej bo nie chce czekać na skurcze.Tak to będę miała wszystko przygotowane w domu i maż akurat tydzień wcześniej.
 
Dzięki dziewczyny za przypomnienie o sinsayu jakoś ostatnio wyleciał mi z głowy, a ceny rzeczywiście przystępne., bo ja reznue chce wydawać nie wiadomo jakiej kasy na rzeczy na krótki czas
Ja mam też kilka sukienek z reserved z zeszłego roku. Wtedy były takie oversize i żałowałam, że nie wzięłam mniejszych a teraz są idealne. Ale to musi być odpowiedni kroj w trapez :) Teraz już kilka razy oglądałam stronę reserved, ale nie znalazłam nic ciekawego.
Ja wczoraj zjadłam kebaba z mężem wieczorem plus truskawki a dzisiaj miałam mega rewolucje😁😁😁😂😂.
Mnie rwa kulszowa boli czasami mnie uciska i chodzić nie mogę Wczoraj był super dzień pojechaliśmy z dziećmi nad wodę trochę się pokąpaly ,pobawiły a ja na leżaczku sobie siedziałam i odpoczywałam☺️.
Termin USG mam. na 20.07.ale chce wcześniej bo nie chce czekać na skurcze.Tak to będę miała wszystko przygotowane w domu i maż akurat tydzień wcześniej.
Ja już miałam dwie rewolucje żołądkowe w ciąży, nie chcę kolejnej 😂
U mnie teraz na topie w domu są młode ziemniaki, mloda kapusta i ogórki małosolne 😋
Ja mam termin na 27.07, ciekawe co za tydzień na wizycie powie lekarz 😊
 
Dziewczyny ale miałam dzisiaj ciężką noc. Łapały mnie skurcze nóg i jak się budziłam żeby ogarnąć sprawę to budziła się też Mała i potem szalala w brzuchu. Także zaliczyłam chyba z 5 pobudek tej nocy w wyniku czego obudziłam się niewyspana i wkurzona. Myślę, że te skurcze to też dlatego mnie rąk męczyły bo ostatnie dwa dni nie miałam szansy normalnie odpocząć. Wczoraj byłam też na pisaniu immunoglobuliny bo z mężem mamy konflikt i mój gin mi zaproponował zastrzyk wcześniej niż po porodzie. Myślę zaszczepić Siena krztusiec już jestem praktycznie zdecydowana tylko zastanawiam się kiedy to zrobić,mam czas do 36 tyg a już zaczęłam 33 czyli czasu mało. Czy któraś z Was się szczepiła na krztusiec?
 
Dziewczyny ale miałam dzisiaj ciężką noc. Łapały mnie skurcze nóg i jak się budziłam żeby ogarnąć sprawę to budziła się też Mała i potem szalala w brzuchu. Także zaliczyłam chyba z 5 pobudek tej nocy w wyniku czego obudziłam się niewyspana i wkurzona. Myślę, że te skurcze to też dlatego mnie rąk męczyły bo ostatnie dwa dni nie miałam szansy normalnie odpocząć. Wczoraj byłam też na pisaniu immunoglobuliny bo z mężem mamy konflikt i mój gin mi zaproponował zastrzyk wcześniej niż po porodzie. Myślę zaszczepić Siena krztusiec już jestem praktycznie zdecydowana tylko zastanawiam się kiedy to zrobić,mam czas do 36 tyg a już zaczęłam 33 czyli czasu mało. Czy któraś z Was się szczepiła na krztusiec?
Miałam bardzo podobną noc jeśli chodzi o pobudki, tylko, że biegałam do toalety i rano na wadze było -1.5kg. Odpocznij sobie dzisiaj troszkę... 😊
Jeśli chodzi o szczepienie to mi lekarz też proponował, ale powiedział, ze decyzja należy do mnie. Rozeznałam się co i jak, pogadałam z koleżankami i kuzynkami, które niedawno rodziły i żadna z nich się nie zaszczepiła. I też odpuściłam temat, wiem, że to bezpieczne szczepienie, ale w ciąży nie wzięłam nawet apapu... panicznie boję się, że mogłabym w jakiś sposób zaszkodzić Malutkiej. Za dwa dni też zaczynam 33tc. Na wszystkich portalach medycznych piszą, że to bezpieczne szczepienie.
 
Dziewczyny ale miałam dzisiaj ciężką noc. Łapały mnie skurcze nóg i jak się budziłam żeby ogarnąć sprawę to budziła się też Mała i potem szalala w brzuchu. Także zaliczyłam chyba z 5 pobudek tej nocy w wyniku czego obudziłam się niewyspana i wkurzona. Myślę, że te skurcze to też dlatego mnie rąk męczyły bo ostatnie dwa dni nie miałam szansy normalnie odpocząć. Wczoraj byłam też na pisaniu immunoglobuliny bo z mężem mamy konflikt i mój gin mi zaproponował zastrzyk wcześniej niż po porodzie. Myślę zaszczepić Siena krztusiec już jestem praktycznie zdecydowana tylko zastanawiam się kiedy to zrobić,mam czas do 36 tyg a już zaczęłam 33 czyli czasu mało. Czy któraś z Was się szczepiła na krztusiec?
 
Hej
Ja dzisiaj też się nie wyspałam latałam siku.Co noc to samo jest .A jeszcze największą atrakcja dzisiaj☺️.Córka dzisiaj pojechała na wycieczkę zbiórka miała być o 7:30 .Moja Ineska wstawiła się w pełnej gotowości ubrana w już w kurtkę w czapce na głowie o 5:50 i krzyczy że się spoźnimy 😁😂😂😂żeby tak do szkoły wstawała😁
 
Dziewczyny ja mam chyba syndrom wicia 😁 bo wczoraj umyłam okno w salonie a dzisiaj jak mąż wyszedł to posprzątałam cały pokój młodszych dziewczynek łącznie z oknem ☺️.Już się jakiś czas zbierałam ale u nich to tyle rzeczy jest że masakra więc zwlekałam jak najsłużej . Oczywiście wyrzuciłam dwa worki iubrań bo przy okazji zrobiłam porządek w komodzie i szafie .Teraz leże bo naprawdę się zmęczyłam ale satysfakcja jest mam już z głowy 😁
 
reklama
Dziewczyny ja mam chyba syndrom wicia 😁 bo wczoraj umyłam okno w salonie a dzisiaj jak mąż wyszedł to posprzątałam cały pokój młodszych dziewczynek łącznie z oknem ☺️.Już się jakiś czas zbierałam ale u nich to tyle rzeczy jest że masakra więc zwlekałam jak najsłużej . Oczywiście wyrzuciłam dwa worki iubrań bo przy okazji zrobiłam porządek w komodzie i szafie .Teraz leże bo naprawdę się zmęczyłam ale satysfakcja jest mam już z głowy 😁
Właśnie miałam Wam pisać, że mi się włączyło wicie gniazda😂
 
Do góry