reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

@Inna_ale_taka_sama podziwiam Cię... wiem, co to strach o dzieciątko, gdy lekarz na wizycie informuje, że prawdopodobnie są jakieś nieprawidłowości. Ja odchodziłam od zmysłów. Ty jesteś bardzo silna, dużo przeszłaś a potrafisz to wszystko sobie poukładać... Bardzo trzymam za Was kciuki 😊
A co do Twojego samopoczucia to ja jestem prawie w 29tc i jedyne co to czasem mega sciska mi żołądek i te kwasy podchodzą do gardla... Nie mogę duzo zjesc, bo bardzo się czuję przejedzona. Najśmieszniejsze, że brzuszek już jest duży, a czasem zapominam, że go mam 😁

Dziewczyny odebrałam wczorajsze wyniki... hemoglobina już na granicy 😒 poza tym ok.
 
reklama
@Inna_ale_taka_sama podziwiam Cię... wiem, co to strach o dzieciątko, gdy lekarz na wizycie informuje, że prawdopodobnie są jakieś nieprawidłowości. Ja odchodziłam od zmysłów. Ty jesteś bardzo silna, dużo przeszłaś a potrafisz to wszystko sobie poukładać... Bardzo trzymam za Was kciuki 😊
A co do Twojego samopoczucia to ja jestem prawie w 29tc i jedyne co to czasem mega sciska mi żołądek i te kwasy podchodzą do gardla... Nie mogę duzo zjesc, bo bardzo się czuję przejedzona. Najśmieszniejsze, że brzuszek już jest duży, a czasem zapominam, że go mam 😁

Dziewczyny odebrałam wczorajsze wyniki... hemoglobina już na granicy 😒 poza tym ok.
Z brzuchem mam tak samo, czasem chce po coś się szybko schylić a tu ups coś mi wyrosło. Hemoglobina lubi spadać w tym czasie ciąży ale nie martw się goń na pewno to ogarnie. Dla kobiet w ciąży są inne normy
 
Hej
Ja miałam hemog.7 ale naprawdę żle się czułam a teraz po wypiciu prawie 40 kapsułek już się dobrze czuje 20 zrobię badania to zobaczymy czy się podniosła .
Byłam blada oczy podkrażone masakra a teraz już lepiej jest mam więcej sił.
 
Z brzuchem mam tak samo, czasem chce po coś się szybko schylić a tu ups coś mi wyrosło. Hemoglobina lubi spadać w tym czasie ciąży ale nie martw się goń na pewno to ogarnie. Dla kobiet w ciąży są inne normy
No ja ostatnio założyłam nogę na nogę i chciałam zawiązać buta 🤣 to juz zdecydowanie wygodniej mi się schylic do stopy. I tak największy problem mam z tym, że nie widzę swojego łona 😂
Hej
Ja miałam hemog.7 ale naprawdę żle się czułam a teraz po wypiciu prawie 40 kapsułek już się dobrze czuje 20 zrobię badania to zobaczymy czy się podniosła .
Byłam blada oczy podkrażone masakra a teraz już lepiej jest mam więcej sił.
O mamo😱😱😱 to nie dziwię się, że słabo się czułaś... Ja nie chciałabym pić tych shotow z żelaza, bo słyszałam, że po nich ciemnieją zeby. Nie wiem czy to prawda... u mnie hemoglobina 11 i czuję ostatnio takie osłabienie ale myślałam, że to ze względu na zaawansowanie ciąży. Nie wyobrażam sobie jak się czułaś przy takiej niskiej...
 
No ja ostatnio założyłam nogę na nogę i chciałam zawiązać buta 🤣 to juz zdecydowanie wygodniej mi się schylic do stopy. I tak największy problem mam z tym, że nie widzę swojego łona 😂

O mamo😱😱😱 to nie dziwię się, że słabo się czułaś... Ja nie chciałabym pić tych shotow z żelaza, bo słyszałam, że po nich ciemnieją zeby. Nie wiem czy to prawda... u mnie hemoglobina 11 i czuję ostatnio takie osłabienie ale myślałam, że to ze względu na zaawansowanie ciąży. Nie wyobrażam sobie jak się czułaś przy takiej niskiej...
Nie nie ciemnieją ja odrazu myje zęby .Żelazo najlepiej popijać sokiem z pomarańczy bo się ładnie wchłania z wit.c .Ponoć te żelazo jest najlepsze dlatego gin mi je wypisał.Dziwnie to wygląda jak bym piła krew😆😆😆już się przyzwyczaiłam zostało mi chyba z 8 .Pewnie do końca ciąży będę musiała brać żelazo .Mam nadzy że się podniosła ta hemog.ale chyba tak bo już lepiej się czuję.
 
No ja ostatnio założyłam nogę na nogę i chciałam zawiązać buta 🤣 to juz zdecydowanie wygodniej mi się schylic do stopy. I tak największy problem mam z tym, że nie widzę swojego łona
Ja już też nie widzę, następne golenie to zatrudnię męża nie ma szans na samodzielność w tym temacie🤣
 
reklama
Ja piję feroplex i też nie barwi zębów .Nawet jest o tym ulotce.☺️
Daj znać, czy po Froplexie podniósł się poziom hemoglobiny. Mi spadła do 10,8 i ginekolog przepisał mi dzisiaj Szelazo. Zapytałam czy mogę brać Feroplex, bo mam w domu. To powiedział, że nie. Że ostatnie badania wskazują, że w ogóle się nie wchłania i nie jest dobrym lekiem. Zdziwiłam się, bo przepisała mi go hematolog w ubiegłym roku, jak wychodziłam z ferrytyny 7 (brałam do tego niecałe opakowanie Sorbifer Durules, a codziennie po fiolce Feroplex) i ferrytyna po kilku miesiącach doszła do 30).
 
Do góry