reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Lipcowe mamy już robicie zakupy? Czy na razie tylko myślicie nad zakupami?
Ja narazie planuje,
Trochę ubranek mam po starszej córci (2latka) muszę zrobić przemeblowanie w pokoju na łóżeczko/ka i rozgladam się za wózkiem. Myślę że kwiecień-maj coś będziemy kupować. No mąż z zapałem ogląda samochody bo teraz będziemy(z pomocą Bozi) rodziną 2+5😱🤣 to trzeba jakiegoś busa kupić.
 
reklama
Ja jeszcze nie robie zakupów.. gondolkę, fotelik i łóżeczka mam po starszych dzieciakach :) a tak wszystko na nowo bo wszystko oddałam 😊😅 tak myślę kwiecień- jeszcze nawet nie znam płci.. ale na ostatnia chwilkę się chce czekać bo ostatnio ciąża skończyła się na 7 m wiec wole prędzej być zaopatrzona i mieć torbę do szpitala już spakowana 😅
 
Ja nic nie mam bo wszystko zawsze oddaje nie lubię trzymać tych rzeczy bo potem się okazuje że i tak kupuje na nowo bo coś innego mi się podoba .Więc wszystko na nowo będę kupować🙂
 
Witam po dość długim czasie milczenia 😊 widzę że jesteście w temacie zakupów. Powiem wam że ostatnio kupiłam wózek fakt plany były inne, zdecydowanie później mieliśmy się rozglądać, ale trafił nam się używany z Maxi-cosi Andora 3in1 za grosze, a stan idealny tak naprawdę mało używany bo dziecko miało dwa wózki. Ubranka dostanę od cioci bo jej synek ma 2 latka więcej dzieci nie planuję, a wszystkie ubranka jeszcze ma😊 u nas będzie synek tak że super się złożyło. Mój mąż powiedział w pracy że będzie miał syna to kolega zaoferował mebelki do pokoiku za bezcen tak że chyba wiele radości z zakupów nie będzie 😊
 
Lipcowe mamy już robicie zakupy? Czy na razie tylko myślicie nad zakupami?
My po woli zaczynamy kompletować grubszą wyprawkę bo to pierwsze dziecko wiec musimy kupić wszystko od podstaw 🙈 Mamy już mebelki, łóżeczko, dostawkę do łóżka u nas drewniana. Wózek zdecydowaliśmy się na Anex e-typ, nosidełko z bazą samochodową Isofix, butelki do karmienia, jakaś kołderka. Kupujemy wcześniej bo wszystko jest bardzo drogie i na ostatnia chwile na pewno zaboli wydać duża kwotę a tak rozkłada się na miesiące :D Na razie wszystko uniwersalne bo nie znamy płci dziecka ale czuje że to dziewczynka a mąż liczy na synka 😁 Jeśli chodzi o ciuszki już się nie mogę doczekać zakupów, już szukam uniwersalnych w beżach bo one bada pasować i do chłopca i dziewczynki. No i szukam elektronicznej niani ale doszłam do wniosku że kupimy na ostatnia chwile żeby miała jak najdłuższa gwarancje. Mamusie jak się czujecie ? Mnie ostatnio boli głowa 🙈
 
Mamusie czy pijecie kawę w ciąży ? Mojej szwagierce lekarz powiedział że może wypić jedna filiżankę dziennie, sama zapomniałam się dopytać i może to nie mądre ale pije rozpuszczalna z bardzo malutkiej i płaskiej łyżeczki z duża ilością mleka mam nadzieje że to nie zaszkodzi dzidziusiowi. W herbacie tez jest kofeina a lekarz pozwoli mi ja pic jak spytałam czy nie pije za dużo. Robiłam cały dzbanek z cytryna ale później zgaga i jakoś się odzwyczaiłam.
 
Mamusie czy pijecie kawę w ciąży ? Mojej szwagierce lekarz powiedział że może wypić jedna filiżankę dziennie, sama zapomniałam się dopytać i może to nie mądre ale pije rozpuszczalna z bardzo malutkiej i płaskiej łyżeczki z duża ilością mleka mam nadzieje że to nie zaszkodzi dzidziusiowi. W herbacie tez jest kofeina a lekarz pozwoli mi ja pic jak spytałam czy nie pije za dużo. Robiłam cały dzbanek z cytryna ale później zgaga i jakoś się odzwyczaiłam.
Pije też jedna rozpuszczalna z łyżeczki z dużą ilością mleka i czasami jeszcze zbożowa :) i z dwie herbatki dodatkowo ;)
 
Mamusie czy pijecie kawę w ciąży ? Mojej szwagierce lekarz powiedział że może wypić jedna filiżankę dziennie, sama zapomniałam się dopytać i może to nie mądre ale pije rozpuszczalna z bardzo malutkiej i płaskiej łyżeczki z duża ilością mleka mam nadzieje że to nie zaszkodzi dzidziusiowi. W herbacie tez jest kofeina a lekarz pozwoli mi ja pic jak spytałam czy nie pije za dużo. Robiłam cały dzbanek z cytryna ale później zgaga i jakoś się odzwyczaiłam.
Ja piję trzy kubki z mlekiem bo mam niskie ciśnienie mój gin mówi że można .Zawsze w ciąży piłam i zawsze wszystko jest ok
 
Hej dziewczyny
No i mnie dopadło choróbsko.Wczoraj miałam takie mdłości jak na początku a wieczorem i dzisiaj rano wymiotowałam :(mam już dość mdłości ale to przez grype.
 
reklama
Ja też pije kawę. Rano mąż mi robi jak do pracy wychodzi 😍 czasami 2. Nianie elektroniczna mam coś takiego Angelcare Monitor Oddechu+Niania Ac-401 kupiona byla przy pierwszym dziecku (10 lat temu) i działa. Z rzeczy które nam się przydają to termometr elektroniczny i aspirator do nosa.
 
Do góry