reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Tez nie pdzdchodzilam.. a ospa panowała w okolicy. Z racji tego ze jestem fotografem miałam styczność na przełomie listopad/grudzień z 65 rodzynkami.. i bałam się ze coś zlapie.. nawet jedna mama mi pisała ze rano byli na sesji w sobotę w niedziele wysypało jej synka okropnie a później córkę.. na szczęście nie dopadło mnie. Zaszczepiłam się dopiero po 2 ciąży. Robiłam badania czy może przeszłam bezobjawowo ale nie przeszłam i zaszczepiłam się i dzieci..
Też się zaszczepię przed kolejną ciążą. To chwila, a daje wewnętrzny spokój. 🙏
 
reklama
Dzień dobry
Ja wczoraj spędziłam 3 godziny na w przychodni opieki nocnej okazało się że moje dziewczyny mają grypę 😔.Mało tego jeździlam z chorymi dziećmi i szukałam leku bo nigdzie nie było w końcu kupiłam ale dla jedne bo młodsza ma inną dawkę i muszę dzisiaj szukać dalej 🙂.Boje się i siebie bo coś dziwnie się czuję .
 
Dzień dobry
Ja wczoraj spędziłam 3 godziny na w przychodni opieki nocnej okazało się że moje dziewczyny mają grypę 😔.Mało tego jeździlam z chorymi dziećmi i szukałam leku bo nigdzie nie było w końcu kupiłam ale dla jedne bo młodsza ma inną dawkę i muszę dzisiaj szukać dalej 🙂.Boje się i siebie bo coś dziwnie się czuję .
Współczuję stresu u mnie w domu w okresie świątecznym była akcją grypa syn i maztemp 39 stopni ból wszystkiego i zatkany nos. Ja też bylam chora ale bez gorączki.i w sumie tylko jeden dzień czulam sie bardzo źle apotem miałam kaszel rąk ok 2 tyg. Ale moj gin mnie uspokoił kazał dużo odpoczywać i w razie czego brać paracetamol i jak to mówi najważniejsze nie panikować
 
I teraz jest dobry lek na grypę jak jest szybko podany to dzieci dochodzą do siebie szybciutko.i mizna podać domownikom bez objawow to jest duza szansa ze nie zachoruja. Tylko nie wiem czy kobiety w ciąży mogą brać
 
reklama
Do góry