reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć Dziewczyny, ja dziś od rana bez humoru, te hormony mnie wykończą.... Nic mnie dziś nie cieszy, a w zasadzie wszystko smuci i wkurw..... 🤦‍♀️🤦‍♀️ masakra jakaś, chyba wyjdę sama z domu na spacer, żeby nie doprowadzić do kłótni w domu 🤣 już wczoraj jedna miałam, nie no masakra ze mną....
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ja dziś od rana bez humoru, te hormony mnie wykończą.... Nic mnie dziś nie cieszy, a w zasadzie wszystko smuci i wkurw..... 🤦‍♀️🤦‍♀️ masakra jakaś, chyba wyjdę sama z domu na spacer, żeby nie doprowadzić do kłótni w domu 🤣 już wczoraj jedna miałam, nie no masakra ze mną....
W takim razie spacer to dobry pomysł ,przewietrzysz głowę i wyciszysz nerwy .Dla mnie zawsze lekarstwem była siłownia a teraz zakaz ćwiczeń ...bardzo mi tego brakuje .Jeśli moje wyniki będą ok i lekarz pozwoli to zacznę chodzić na aqua aerobik akurat koleżanka jest instruktorem to mnie przypilnuje 🤭
 
Cześć Dziewczyny,
Gratuluję udanych wizyt. Trzymam kciuki za dzisiejsze.
Temat jedzenia ciąg dalszy😊 narobiłyście mi smaka gołąbkami- wczoraj zrobilam I pół dnia umierałam. Kapusta mi nie wchodzi..
Na pierogi nie ma szans żebym się dala skusić 🤣nie lubię..
@EJK85@ tyś Śląsko dziołcha jak ja🤣wybieram sie do Kato za tydzień. Jeździmy na burgery i pancake-i do Bułkęsa na ul. Wojewódzkiej.

Co do jeżdżenia nad nasze polskie morze- kocham je zimą, latem w życiu bym nie pojechała. W zeszłym roku byliśmy w Kołobrzegu bardzo nam się podobało, jutro też tam jedziemy 😊

Kosza Mojżesza nie miałam ,także sie nie wypowiem. Miałam łóżeczko dostawkę to jest sztos. Teraz też kupimy- chicco super jest tylko tak jak piszecie- cena..
Wyprawką też się zajmę później. Jeszcze nie wiemy kto tam siedzi w brzuszku. Dużo mam po synu. Mebelki miał białe, wózek szary- wszystko praktycznie w uniwersalnych kolorach.

Co do brzuszka- mnie to się wydaje że już fajnie widać choć nie wiem czy inni też to widzą bo brzuszek w ostatnim czasie miałam spożywczy🤣

U nas dziś na obiad tradycyjnie makaron spaghetti.
Ja też, ja też z okolic Katowic! 🤭
Cześć Dziewczyny, ja dziś od rana bez humoru, te hormony mnie wykończą.... Nic mnie dziś nie cieszy, a w zasadzie wszystko smuci i wkurw..... 🤦‍♀️🤦‍♀️ masakra jakaś, chyba wyjdę sama z domu na spacer, żeby nie doprowadzić do kłótni w domu 🤣 już wczoraj jedna miałam, nie no masakra ze mną....
Oj, ja też od rana chodzę zła, więc łączę się z Tobą w tej wściekłości 🤭 Do tego dzisiaj znów mi niedobrze, więc dopiero jestem wkurzona, bo wszystko robię na raty. Nie wiem, jak zaraz zabiorę się za obiad 😭 Mam w planach zrobić głupiego kurczaka i głupie ziemniaki. 🤮🤮🤮 Ale sałatki już mi się nie chce, więc wystawię na stół jakieś głupie ogóry. 🤮 U mnie świeci słoneczko, a ono zazwyczaj ma na mnie dobry wpływ.. ale przez moje hormony dzisiaj również mnie drażni, bo widać te moje mega urąbane okna, których też nie chce mi się myć! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

No cóż, może w niedzielę przestanę już skomleć 🤭🤭🤭 Wam życzę dobrego dnia 😁😁
 
A tak w ogóle - widziałyście może, że dziewczyny z sierpniówek założyły jakąś własną grupę? I jak spojrzałam, to tam jest w ogóle trochę samodzielnie utworzonych grup, chyba bez angażowania administratorki. I to chyba MY miałybyśmy wpływ w tamtych rejonach na to, kogo dołączamy, a kogo... wywalamy 🤭🤭🤭🤭 bo można zamknąć grupę i ją otwierać 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Wy tu o żarciu ciagle piszecie a ja od tygodnia dieta z niskim IG 🙈 robiłam krzywa i mam duzy cukier po godzinie. Jeszcze nie konsultowałam z lek ( gin we wt a do diabetologa za półtora tyg) ale sama juz się za to wzięłam i pilnuje stałych posiłków ( u mnie to nawala bo całe życie jadłam 3 a teraz muszę 5-6) oraz wybieram produkty z niskim indeksem.

Cieszę się, ze mi gin wspomniał, ze po 35 rż warto zrobić szybciej i miał racje… pomimo, ze zawsze cukier nad czczo mam 80-90 czyli w normie, a tu takie zdziwko ze po godzinie 190 🙈

Ciekawa jestem czy zawsze tak miałam z tym skokiem czy to typowo ciążowa …
Zajrzyj na instagram do DrLifestyle, skarbnica wiedzy o IO i jak pomóc z posiłkami na niskim IG. Polecam, ja dzięki niej pozbyłam się IO i zrzuciłam 10kg bez wysiłku 🥰
 
Cześć Dziewczyny,
Gratuluję udanych wizyt. Trzymam kciuki za dzisiejsze.
Temat jedzenia ciąg dalszy😊 narobiłyście mi smaka gołąbkami- wczoraj zrobilam I pół dnia umierałam. Kapusta mi nie wchodzi..
Na pierogi nie ma szans żebym się dala skusić 🤣nie lubię..
@EJK85@ tyś Śląsko dziołcha jak ja🤣wybieram sie do Kato za tydzień. Jeździmy na burgery i pancake-i do Bułkęsa na ul. Wojewódzkiej.

Co do jeżdżenia nad nasze polskie morze- kocham je zimą, latem w życiu bym nie pojechała. W zeszłym roku byliśmy w Kołobrzegu bardzo nam się podobało, jutro też tam jedziemy 😊

Kosza Mojżesza nie miałam ,także sie nie wypowiem. Miałam łóżeczko dostawkę to jest sztos. Teraz też kupimy- chicco super jest tylko tak jak piszecie- cena..
Wyprawką też się zajmę później. Jeszcze nie wiemy kto tam siedzi w brzuszku. Dużo mam po synu. Mebelki miał białe, wózek szary- wszystko praktycznie w uniwersalnych kolorach.

Co do brzuszka- mnie to się wydaje że już fajnie widać choć nie wiem czy inni też to widzą bo brzuszek w ostatnim czasie miałam spożywczy🤣

U nas dziś na obiad tradycyjnie makaron spaghetti.
Ja też Śląsk ❤️ właśnie swoją drogą byliśmy w Tychach bo mamy 10 min i w galerii jest wystawa giganty oceanów pojechaliśmy z 4 latkiem i zachwycony chociaż nie wiem czy nie bardziej lodami 😂😂
 
Hej, u mnie też dziś hormony ciążowe buzują. Zaraz z rana też musiałam wyjść na spacer żeby ochłonąć, bo dzień zaczął się kłótnia i moim wybuchem płaczu. Czuję,że ostatnio jestem jakaś bardziej wrażliwa emocjonalnie, nawet na jakimś przypadkowym serialu się ostatnio popłakałam, gdzie dawno mi się już nie zdażyły takie rzeczy 🙈.
Miłej soboty i niedzieli dla Was, bez niepotrzebnych złych emocji 😉🙂
 
reklama
Do góry