reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Również nadrobiłam:)
Wchodzę na forum i od wczorajszego wieczora pół godziny czytania 😀

Co do L4 to od kiedy jestem zatrudniona w mojej firmie ,to ani razu nie byłam na L4 do teraz. Gdyby moja praca była bliżej i nie musiałabym dojeżdżać kolejka prawie godzinę w jedną stronę w ogromnym ścisku i podczas powrotu tak samo, to bym pewnie nie szła na L4 😀. Od początku ciąży jeszcze jak chodziłam normalnie do pracy, to łapały mnie infekcje non stop i dlatego stwierdziłam, że nie będę myśleć tylko o sobie, mimo ze lubię swoją pracę 😀 i poszłam na L4.

Wszystkim Życzę miłego dzionka dzisiaj 😀
I za wszystkie wizytujące dzisiaj trzymam mocne kciuki ❤️.
#EJK85 mam nadzieję, że wyniki dzisiaj będą i to pozytywne dla Ciebie 😀
 
Pamiętacie jak zareagowała przyszła teściowa ma wieść o mojej ciazy ? Pisałam w poniedziałek? Dzisiaj powiedziałam tacie sama ni trudno go złapać w chwili wolnej, i super oboje się wzruszyliśmy . Przynajmniej tutaj nie było nieprzyjemnie 😊😊
To bardzo miło:)
A teściową serio się nie przejmuj ❤️.
Nie ucieszyła się, to jej strata 😀
 
Pamiętacie jak zareagowała przyszła teściowa ma wieść o mojej ciazy ? Pisałam w poniedziałek? Dzisiaj powiedziałam tacie sama ni trudno go złapać w chwili wolnej, i super oboje się wzruszyliśmy . Przynajmniej tutaj nie było nieprzyjemnie 😊😊
Nie przejmuj się teściowa. Super że twój tata tak pozytywnie zareagował. A tesciowke olej jak się tak zachowuje.
 
Czemu nie można prowadzić przez 6 tyg?

Wystarczy zmienić wymiar etatu. Iść na L4 na 1dzien, dostać podwyżkę lub premie i na L4 iść po 62 dniach. W obu przypadkach naliczana jest nowa podstawa do l4
Ponieważ podczas operacji rozcinają miesnie brzucha i po operacji są tak osłabione że może być ciężko hamować a w szczególności to się dotyczy hamowania awaryjnego. Gdybym prowadziła i miala wypadek moje ubezpieczenie by tego nie przyjęło.
W irlandii tez przy cukrzycy ciążowej należy zgłosić to do ubezpieczalni i jest taka zasada ze należy zdać cukier przed prowadzeniem pojazdu ale nie myślę że wiele kobiet się tego trzyma.
 
Jakbym miała za mało stresu to właśnie zobaczyłam ze śluz mam zabarwiony delikatnje na brązowo- różowo 🤦🏽‍♀️ mam nadzieje, że to kwestia odstawienia luteiny.
Stres mi teraz wzrósł do maksimum 😭
 
toż Ty od początku bodajże 🤪 o i tu się z Tobą zgodzę bo w drugiej ciąży przeszliśmy z dziewczynami na grupę tajna na fb i byliśmy tak zżyte a ja w 32tc musiałam ją opuścić 😭 nie ukrywam że do tej pory niektóre z dziewczyn pyta na priv co u mnie a minie zaraz 5lat 😱 więc jak już kiedyś pisałam takie grupy prywatne to jak rodzina tam się wszystko dzieje 🤣
Potwierdzam takje prywatne grupy są bardziej komfortowe to raz a dwa ludzie na nich potrafią utrzymywać kontakt latami. Ja jestem na wątku z zeszłego roku na majówkach została nas garstka ale mega zgrana i pomocna
 
reklama
Jakbym miała za mało stresu to właśnie zobaczyłam ze śluz mam zabarwiony delikatnje na brązowo- różowo 🤦🏽‍♀️ mam nadzieje, że to kwestia odstawienia luteiny.
Stres mi teraz wzrósł do maksimum 😭
Ja miałam taki od razu pojechałam na sor dostałam luteine i od 7 tyg spokój .
Poronienie u mnie zaczęło się jasno różowym plamieniem pół h później już krew ze skrzepami.
Jedz na szpital od razu to pewnie od luteiny a raczej odstawienia
 
Do góry