reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No zaczęłam czytać w aucie, ale mam chorobę lokomocyjną i mnie zemdlilo, a teraz czekam w kolejce do restauracji, bo jestem mega głodna 😂😂 Tak na szybko - dziś 13+1, więc coś mi dzidzia przyspieszyła. Wszystko okej, serduszko 167 (nie wiem, czy to nie za dużo?). Lekarz taki mruk 😅 Ale co do płci, to wydaje mu się, że dziewczynka, więc mąż się do mnie nie odzywa 😂😂😂 Fotki wstawię, jak wrócę. Mogliśmy nagrać filmik za 90 zł, więc nie mogę się doczekać aż go odtworzymy. 🙊 Pokaże Wam też wymiary obwodu głowy, bo takie poniżej średniej są, ale lekarz też nic nie mówił 🤷🏻‍♀️ Jedynie mam jakąś kreskę w macicy, niezagrażająca dziecku, ale nie wie co to jest - do obserwacji. 😁 To tak na szybko. Dzięki za trzymane kciuki ❤️❤️❤️ USG miałam przez brzuch. Bobo odbijało się nóżkami, ale tak to mało ruchliwe 🤣

A no i 7 cm szczęścia ❤️
Super wieści 😘
 
reklama
Nie wiem kto zakłada prywatny, ale warto aby pierwszy post był spisem osób wraz z datami etc. Potem tylko edycja i zawsze jak zajrzymy na I stronę to będziemy widzieć co się dzieję.
To tak informacyjnie 😅😝😀
oczywiście kierowniczki po to się głowie od początku forum i wszystko spisuje 🤣
 
Ja mam klucia po boku ale to więzadła. Na ruchy za wcześnie, ja czuję takie mrowienie, jak jest u was dziewczyny?
ja ostatnio czuję właśnie takie mrowienie zwłaszcza jak się położę na brzuchu 🤔 w drugiej ciąży poczułam ruchy w 18tc a teraz jestem w 15tc więc możliwe że coś się zaczyna dziać
 
gratulacje 🥰
A propo ruchów dziecka, chyba jest za małe żeby jeszcze cokolwiek czuc? Bo dzisiaj mnie tak kłuło z jednej strony i jakby tak dotykało od środka i tak się zastanawiam 🤔 pewnie to takie rozciąganie
Przedwczoraj kładłam córkę spac i położyłam się na płasko na brzuchu i poczułam delikatnie ruch a to 14 tydz dopiero. Wydaje mi się ze tylko dlatego poczułam że brzuch był przyduszony.
 
No i narobiłyście smaka :) już napisałam do starego że jak wrócę z pracy to na kolację chce naleśniki 😄🤦‍♀️
Umówiłam się na badania połówkowe na 15.02 to będzie 19+4 a wam w którem tygodniu wypadają ? Umowilyscie się już?
Teraz miesiąc czekania a później wizyta jedna po drugiej 8.02 u mojego gina a tydzień później prenatalne.

Co do badania szyjki to na fotelu mi nie pada na usg sprawdza. We wtorek miałam usg i dopochwowo żeby zmierzyć szyjkę i przez brzuch żeby podejrzeć dzidzie :)
Jeszcze nie jestem umówiona na połowkowe. Wizytę mam na 18 stycznia, więc myślę że wtedy dopiero sie umówię 😊 Pewnie będzie to na w pierwszej połowie lutego.
 
No zaczęłam czytać w aucie, ale mam chorobę lokomocyjną i mnie zemdlilo, a teraz czekam w kolejce do restauracji, bo jestem mega głodna 😂😂 Tak na szybko - dziś 13+1, więc coś mi dzidzia przyspieszyła. Wszystko okej, serduszko 167 (nie wiem, czy to nie za dużo?). Lekarz taki mruk 😅 Ale co do płci, to wydaje mu się, że dziewczynka, więc mąż się do mnie nie odzywa 😂😂😂 Fotki wstawię, jak wrócę. Mogliśmy nagrać filmik za 90 zł, więc nie mogę się doczekać aż go odtworzymy. 🙊 Pokaże Wam też wymiary obwodu głowy, bo takie poniżej średniej są, ale lekarz też nic nie mówił 🤷🏻‍♀️ Jedynie mam jakąś kreskę w macicy, niezagrażająca dziecku, ale nie wie co to jest - do obserwacji. 😁 To tak na szybko. Dzięki za trzymane kciuki ❤️❤️❤️ USG miałam przez brzuch. Bobo odbijało się nóżkami, ale tak to mało ruchliwe 🤣

A no i 7 cm szczęścia ❤️
I pięknie ❤
Gratulacje! Widzę, że u Was lekarz też obstawia dziewczynkę ;)
Super, że była opcja nagrania filmiku.
U mnie lekarz nie wspomniał nic o rozmiarze główki.
Teraz odpocznij, odetchnij i smacznego życzę :D
 
Napisałyście o naleśnikach i mi ślinka cieknie - mi! Tej, która do naleśników na słodko zawsze była ostatnia 🤣 a ch... też sobie nasmażę, a co! 😅 a co do wątku prywatnego, każda z nas ma swoje życie, większość ma dzieci a mimo wszystko znajdują czas, żeby coś tu naskrobać, poza tym każda z nas ma obawy czy wszystko przebiegnie pomyślnie, niestety niektóre dziewczyny pożegnały się z nami właśnie z tego powodu, że to koniec. Mi tez jest czasem ciężko nadrobić forum, a czasami sama mam tak aktywny dzień tu, że tworzę kolejne str do czytania. 😅 @laurka95 super wieści❤️ mi też na prenatalnych powiedział, że mam jakąś dziwną strukturę/zgrubienie w macicy, ale jak zaznaczył - ciąża tworzy czasami rzeczy niezbadane i nie ma się czym niepokoić :)
U mnie naleśniki byly wczoraj ale przy moich 2 dziewczynach nawet jeden mi się nie trafił 🙈
 
reklama
No i narobiłyście smaka :) już napisałam do starego że jak wrócę z pracy to na kolację chce naleśniki 😄🤦‍♀️
Umówiłam się na badania połówkowe na 15.02 to będzie 19+4 a wam w którem tygodniu wypadają ? Umowilyscie się już?
Teraz miesiąc czekania a później wizyta jedna po drugiej 8.02 u mojego gina a tydzień później prenatalne.

Co do badania szyjki to na fotelu mi nie pada na usg sprawdza. We wtorek miałam usg i dopochwowo żeby zmierzyć szyjkę i przez brzuch żeby podejrzeć dzidzie :)
Mnie lekarz umówił na połówkowe w 21+3. Szczerze to nie wiem w jakim terminie powinno się pójść, zaufałam mu ;)
 
Do góry