reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Co do wątku prywatnego to może to zabrzmi brutalnie ale nie dołączałabym na razie nowych osób. Wiele dziewczyn pokazało że są, i zaczęło od czasu do czasu odzywać, choć pewnie śledziło od dawna, dopiero po tym jak wyszedł temat wątku zamkniętego dla aktywnych. Ja osobiście swobodniej czułabym się w obecności dziewczyn z którymi rozmawiam od tygodni :) ten wątek cały czas zostaje, jeśli nowe osoby będą tutaj ze sobą (i z nami, bo przecież nie znikamy) rozmawiać i będzie im zależeć na wymianie rad/poglądów (a nie tylko zaznaczeniu obecności żeby załapać się do prywatnego) to wtedy bym dopiero dołączyła. Myślę że osoby które do tej pory głównie obserwowały a odzywają się pro forma dalej będą tak robić ;)

Edit: dodam że dla mnie idea wątku prywatnego oznacza bardziej intymne rozmowy i zwierzenia. Na pewno jeśli ktoś tu u zapyta o ciążową poradę to otrzyma mnóstwo odpowiedzi.

Edit 2: i nie chodzi tutaj o wykluczanie kogoś, bo widziałam też kłótnie o to na tym forum 🙈, tylko o fakt że pewne Dziewczyny są naturalnie już bliżej siebie i bardziej sobie ufają (tzn przynajmniej j tak mam, mimo że nie pamiętam wszystkich wypowiedzi i sytuacji każdej z dziewczyn, to wiem mniej więcej) i wiem na Ile mogę się otworzyć.

dobra, tyle mam do powiedzenia 😅
uważam dokładnie tak jak Ty... Obserwuje grupę od początku i doskonale widzę kto się udziela regularnie... Ostatnio robiąc listę przejrzałam każda jedną po nicku i dużo dziewczyn odzywa się tylko wtedy jak znów pojawia się temat prywaty... Ja bym zrobiła coś takiego że jeśli któraś ma już 5stron komentarzy to wtedy dołącza do prywatnego wątku tak będzie najsprawiedliwiej bo są dziewczyny od początku a odezwały się na jedną stronę no to sorry 🤷 ja rozumiem że można nie mieć czasu bo dom i praca ale tak jak pisze Salamataka będzie tutaj forum cały czas do czytania o wszystkim
 
O proszę, ja przed chwilą też zrobiłam sobie naleśniki 😂 Ale zjadlam z serkiem homogenizowanym. Narazie mi się po tym nie odbija,więc już sukces😁 Słodkie potrawy jeszcze jakoś zaczynam przyswajać. Ale o mięsie i przyprawach moge narazie zapomnieć 🥺 A ja tak lubię wciagnąc porządny obiad!
No i narobiłyście smaka :) już napisałam do starego że jak wrócę z pracy to na kolację chce naleśniki 😄🤦‍♀️
Umówiłam się na badania połówkowe na 15.02 to będzie 19+4 a wam w którem tygodniu wypadają ? Umowilyscie się już?
Teraz miesiąc czekania a później wizyta jedna po drugiej 8.02 u mojego gina a tydzień później prenatalne.

Co do badania szyjki to na fotelu mi nie pada na usg sprawdza. We wtorek miałam usg i dopochwowo żeby zmierzyć szyjkę i przez brzuch żeby podejrzeć dzidzie :)
 
:D to fantastycznie, tym bardziej zamknę się jak ostryga, wiedząc, że wy macie od tego prywatną/bezpieczną grupę - a ja się wywalam jak filetowana ryba i może mi ktoś odpisze, jak znajdzie czas.
z Twoich wpisów mam wrażenie ze jesteś po to żeby sobie nas poczytać a jak chcemy przejść na prywatę opowiadać o sobie to wielka obraża bo Ciebie tam nie będzie 🤦
 
No i narobiłyście smaka :) już napisałam do starego że jak wrócę z pracy to na kolację chce naleśniki 😄🤦‍♀️
Umówiłam się na badania połówkowe na 15.02 to będzie 19+4 a wam w którem tygodniu wypadają ? Umowilyscie się już?
Teraz miesiąc czekania a później wizyta jedna po drugiej 8.02 u mojego gina a tydzień później prenatalne.

Co do badania szyjki to na fotelu mi nie pada na usg sprawdza. We wtorek miałam usg i dopochwowo żeby zmierzyć szyjkę i przez brzuch żeby podejrzeć dzidzie :)
Ja mam 8.03 umówione, to chyba 21+4 u mnie. Mega późno, pogadam sobie z moją prowadzącą czy tego nie przyspieszyć 🙈
 
reklama
No i narobiłyście smaka :) już napisałam do starego że jak wrócę z pracy to na kolację chce naleśniki 😄🤦‍♀️
Umówiłam się na badania połówkowe na 15.02 to będzie 19+4 a wam w którem tygodniu wypadają ? Umowilyscie się już?
Teraz miesiąc czekania a później wizyta jedna po drugiej 8.02 u mojego gina a tydzień później prenatalne.

Co do badania szyjki to na fotelu mi nie pada na usg sprawdza. We wtorek miałam usg i dopochwowo żeby zmierzyć szyjkę i przez brzuch żeby podejrzeć dzidzie :)
ja mam pod koniec lutego to będzie końcówka 22 tc akurat połówkowe mam na NFZ i muszę specjalnie jechać do innego miasta ale to dobrze,bo u prowadzącego mam tydzień szybciej to może stres będzie mniejszy
 
Do góry