reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Moich wyników nadal nie ma ...już mnie to wszystko męczy i zaczyna wkurzać ...położna mówiła ,że jest w stałym kontakcie z panią która ma bezpośredni kontakt z Hong Kongiem i jak tylko będzie wynik to zadzwoni .Jestem już trochę zła bo liczyłam ,że wynik będzie max po tygodniu a tu dalej czekać i żyć w niepewności .
Kurcze długo ... A staram się co jakiś czas wejść i sprawdzam czy są już wyniki
 
reklama
Jeeeju jak cudownie jest zobaczyć tą małą istotkę! USG i wynik pappa wyszły bardzo dobrze. Prawie 7 cm dzidziusia. Troszkę podrosła (prawdopodobnie będzie kolejna dziewczynka🥰) . Wcześniej z USG była 5 dni młodsza niż z om. Teraz wyszlo ze terminy są równe 😃 wiec moje wymioty nie przeszkodziły jej rosnąć, uff 😃☺ na ostatnim zdjęciu jest wyrostek, który wskazuje na dziewczynkę 😃
Świetna wiadomość ❤️. Piękne zdjęcia 😀
 
Ja mam dziś wizytę kontrolną u mojego prowadzącego po południu, bo ostatnie prenatalne miałam na fundusz w innym miejscu. Nie powiem, stres mam ale staram się cały czas nastawiać dobrze.. W końcu 1.5 tyg temu na prenatalnych było dobrze... Z tego co mi ostatnio lekarz mówił,to będziemy dziś pobierać cytologię i wymazy,ale nie wiem już jakie. 🙄 Dam Wam znać po.
Kciuki za Wasze wizyty! ✊❤️
 
A czy jest tu ktoś po 35 roku życia i miał tylko USG plenatarne bez krwi? Bo tak mnie męczy czemu mi mój gin nie dał 🤔 bo co czytam to każda z was albo Pappa, albo Nimfy... a ja nic...
 
reklama
Co do porodu, to ja nie miałam żadnych wskazań do cc, a i tak mi zrobili z powodu komplikacji przy próbie porodu SN. Teraz też nie mam wskazań i lekarz mówi, że mogę urodzić naturalnie, ale wiadomo po cesarce nie jest to już takie łatwe jak bez niej.

A jeśli chodzi o opinię, że CC to nie poród, to śmiać mi się chce, bo moje było po 7 h skurczów i przy praktycznie pełnym rozwarciu. Rzeczywiście super lajtowe to było 🤣🤣🤦‍♀️
 
Do góry